reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Happymum - ja też nie mogę nawet patrzeć na słodycze... bleee.... a zawsze wcześniej za czekoladę to dałabym się pkoroić, a teraz nawet nie chcę na nie patrzec... co gorsze na niedziele muszę coś upiec, bo mamy mieć gości.... a na ciasta też nie mam ochoty....
Generalnie nie przepadam za mięsem, a teraz mam taką ochotę na wędliny, szyneczki i tym podobne.... ciąża to naprawdę dziwny stan ;)
Jak wstaję rano to jestem tak głodna, że aż mnie mdli... ale jak sobie pojem to jest ok :)

Na mandarynki też mam ochotę, ale moja córeczka pochłania je jak tylko zobaczy, że obieram ;) więc niewiele dla mnie zostaje ;)

Miłego dnia :) wracam do zabaw z Ami :) bo już ciągnie mnie za nogę ;)
 
reklama
Jolcia-ja od rana zawsze kawa i slodycze a teraz nie rusze ani jednego ani drugiego,caly czas pije sok pomidorowy albo pomaranczowy i goracy kubek(wiem ze nie zdrowe) jesc prawie nie moge. mnie tez od rana mdli ale po zjedzeniu jest lepiej
 
Kotek- Ja jestem katoliczka. Zycze ci z calego serca zeby sie wam udalo.... Ile czasu juz sie starasz? Jak pisalac a zapomnialam to sorki. Jeszcze pewnie nie raz sie nas o nasze historie zapyta :).



Happymum- aaaaaa.... Super! Ty juz masz potwierdzona.. Super :) Ja dziś kupiłam specjalny test na pońiedzialek. Taki sobie klińika zażyczyła :)


staramy sie 11 miesięcy.
u mnie wyszła obnizona płodność amh 1,06 i w komentarzu lipemia(nie wiem co to jest) wie ze moze fałszowac wynik.
mam chorobe genetyczna która moze miec moje dziecko i szybko moze umrzecale jestem dobrej mysli i stwierdziłam z mezem ze co ma byc to bedzie i dalej bedziemy się starac.
 
Happymum- o tych słodyczach i kawie to jakbym o sobie czytała :-D a teraz ani kawy ani słodyczy... no i u mnie sok pomarańczowy :) aaaa.... zapomniałam jeszcze napisać o wielkiej OLBRZYMIEJ ochocie na pasztet :szok: i szczerze powiedziawszy tak może wyglądać ten pierwszy trymestr :-) oby nie było jak w pierwszej ciąży :shocked2:
 
Jolcia-ja w pierwszej zadnych objawów do 15tc pozniej tylko zgaga i w ostatnim miesiacu ból pleców. mam nadzieje ze teraz bedzie tak samo,niestety przy mlodym niewiele odpoczne a dodatkowo mam spory dom do ogarnięcia
 
No ja przy Ami też niewiele mogę naodpoczywać i też mam dom na głowie no i jeszcze pracę, a teraz dość gorący okres... no ale damy radę kto jak nie my :)
 
Jolcia -ja teraz nie pracuje tylko dorabiam w domu i ciesze sie bo szczerze mówiąc dobrze sie czulam w pierwszej ciazy ale praca do 36tc mnie wykonczyla a juz w 38tc urodzilam
 
happymum - nie zazdroszczę pracy do tak dużej ciąży jeszcze chyba pisałaś, że to było w fabryce współczuję! ja A. urodziłam w termin dokładnie tak jak na pierwszej wizycie usłyszałam od lekarza :-) a marzyłam o wcześniejszym porodzie bo miałam dość tej głodówki, no i przy cukrzycy często poród jest wcześniej wywoływany.
 
reklama
Do góry