reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mam to samo! Zawsze pielęgniarki się ze mnie śmieją bo ja się boję pobierania krwi i sypia komentarze ze taka podziarana taka pokolczykowana a się boi :D


Mój synek tez się rozszalal i od kilku dni mocno daje znaki. Może coś w powietrzu jest hehe



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie nie ma problemu z pobraniem krwi, zyl do wyboru do koloru;)
W Pn ide ja na ta glukoze fuj...A macie pobierane po 1 godz I po 2 godz ? Pytam bo ja tak mialam w poprzedniej ciazy,a moja kolezanka miala tylko po 2 godz od wypicia I skierowanie od tego samego lek tylko inne labolatorium
 
Ja miałam po godzinie i po dwóch no i na czczo.

Powiem Wam , że nie było tak źle myslslam , że gorzej będzie bo mnie straszyli mdleniem, wymiotami itp a czułam się ok.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny znowu potworny ból w dole kręgosłupa :'( aż taki ucisk wręcz masakra jakaś Juz nie wiem co robić jak leżeć
 
Dziewczyny ... w przeciągu 3 tyg przytyłam 3 kilo... wcześniej po 1 lub 1,5 na miesiąc a teraz 3!!! Kurcze ... nie wiem co mam robić. .. jak tak będę tyc to lekarka mnie ochrzani. ..!
 
Wenaa nie martw się ją przez 6 miesięcy 45 kg haha rekord :-D oczywiście pierwszej ciąży he to 3 kg nie przejmuj się
 
Lenka25 może się porozciagaj ..ponoc pomaga.. sklony itp
Uuu dużo. . No mnie przeraża, że nie panuje już nad tym. Myślałam, z e dobrze dobie radzę z jedzeniem a to zbyt wcześnie bylo. ...
 
Słuchaj im ciąża dziecko większe tym rośnie zapotrzebowanie przecież nie bd się głodzic ;-) jedz na zdrowie
Wiesz tyle lat się rozciągalam zawód niestety ze nigdy nie sądziłam ze mnie będzie jakiś ból tyczyl jeszcze gdybym miała brzuch czy coś to spoko a tu brzucha nie ma a ostatnio co jakiś czas ból okropny i takie jakieś uciski w kręgosłup na samym dole :-(
 
Słuchaj im ciąża dziecko większe tym rośnie zapotrzebowanie przecież nie bd się głodzic ;-) jedz na zdrowie
Wiesz tyle lat się rozciągalam zawód niestety ze nigdy nie sądziłam ze mnie będzie jakiś ból tyczyl jeszcze gdybym miała brzuch czy coś to spoko a tu brzucha nie ma a ostatnio co jakiś czas ból okropny i takie jakieś uciski w kręgosłup na samym dole :-(

A co na to twoja prowadząca? Zaleciła ci coś?
 
reklama
Dziewczyny ... w przeciągu 3 tyg przytyłam 3 kilo... wcześniej po 1 lub 1,5 na miesiąc a teraz 3!!! Kurcze ... nie wiem co mam robić. .. jak tak będę tyc to lekarka mnie ochrzani. ..!
mialam dokladnie to samo w zeszlym miesiacu, mi gin nic nie powiedziala nawet, mi sie wydaje ze to woda albo co bo z medycznego punktu widzenia nie ma opcji zeby tluszczem tyc 1kg na tydz, trzebaby na prawde kontenerami jesc
 
Do góry