reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Juz czuje się lepiej znaczy nic nie boli :-) mąż przemeblowanie zrobił dywan wytrzepal pralka wyczyszczena zobaczymy jak będzie po praniu ;-) mąż juz nie gdera ze ciągle wymyślam sprzątania i inne rzeczy zaś syn cieszy się ze w pokoju coś się zmieniło no i ja bo już nie marudzi jednym słowem każdy zadowolony;-)
Oj badanie cukru glukoza blee o mdlosci przyprawia a głód najpewno dobija
 
reklama
u nas w przychodni gdzieś od roku jest system numerkowy, jak na poczcie
każdy pobiera numerek I wchodzi jak się wyświetli.
dla ciężarnych nie ma oddzielnyck numerków, ale są oddzielne numerki "A" na krzywą cukrową, więc jak jest to badanie, to te wszystkie numerki idą jako pierwsze (to nie tylko cieżarne robią to badanie), są jeszcze numerki "B" na jakieś tam inne specjalne badanie oraz numerki "C" dla dzieci poniżej 3 rż. I numerki "D" dla całej reszty :wink:
także jest w miare porządek I nikt się nie kłóci. bo normalnie to też były walki :wink::-D
ja też dziś byłam na pobraniu, ale mam przychodnię blisko, więc wzięłam numerek, wróciłam do domu, wyszykowałam dziecko do przedszkola, odwiozłam, pojechałam jeszcze do piekarni, wróciłam do przychodni I poczekałam jeszcze z 10 min I już wchodziłam :wink:
jutro mam wizytę, wiec pewnie też przed kolejną będę robiła tą krzywą cukrową. już raz robiłam jakoś w 14tc, przez obciążenie, bo juz miałam, ale wtedy na szczęście nic mi nie wyszło.
 
Dominika a dlaczegobtyle razy robilas krzywa cukrowa ?? Jak ja sie pytalam na ostatniej wizycie to mi powiedzial ze mam sie nie przejmowac wizyte teraz ma 13.05 i dostane skierowanie
 
niunia - raz tylko na razie robiłam w 14tc, mój lekarz stwierdził, ze skoro w poprzedniej ciąży miałam, to powinniśmy to skontrolować. poza tym sprawdzał mi glukozę na czczo w pierwszej morfologii I wyszła lekko za wysoka, więc zlecił to dodatkowe badanie. teraz będzie takie standardowe, zazwyczaj koło połowy ciąży się robi.
 
Aha czyli mialas jakas podstawe zeby robic wczesniej trzymam kciuki zeby w tej ciazy ci nie wyszla :-)

Wlasnie byly u mnie panie z zusu :-) ale mialam szczescie uff normalnie o tej godzinie bym corke do szkoly zaprowadzala ale z racji ze chcialam skoczyc do lidla to zaprowadzilam ja wczesniej na świetlice no i trafily w sam punkt :-) ze w domu bylam masakra :-)

Basiu a jak tam u ciebie sytulacja sie wyjaśniła?
 
Cześć dziewczyny:) stres mnie złapał przed wizytą i się nie odzywalam, na szczęście wszystko ok:) łożysko pięknie się podniosło wiec ryzyko przodowania odeszlo:) szyjka długa, tylko przegroda została, ale ona już nie zniknie;( Ale mi ulzylo.
Pisałaś cie o kilogramach - u mnie w porównaniu z wami masakra, 23 tc i 9kg na plusie. Nawet nie wiem skąd się biorą te kilogramy:/ może teraz się trochę poruszam bo z łożyskiem spokój i pogoda wreszcie się poprawiła.
 
Ja miałam obciążenie glukozą 50 g, na czczo i po godzinie. Z córka tak samo ale z nią gorszy wynik i skierowali na 75 g czyli takie jak u was a tam było już zupełnie źle. Na czczo mam cukier około 90 a glukometrem około 80. Nazbierało mi się już kupionych ubranek do prania, a że mam jeszcze po córce płyn to wstawiłam. Potem uprasuję i nich sobie czekają do sierpnia :p Tak swoja droga to chyba dokupię jeszcze kilka rzeczy i starczy, bo zaczynam mieć manię kupowania :p
Pisałam wam o tym felernym zakupie na olx, nie mam kontaktu z żadną z tych kobiet, mało tego usunęły wszystkie wystawione rzeczy..także trzeba przełknąć stratę...
 
Dlatego ja jak coś kupuje staram się uważać proszę ewentualnie o wystawienie na allegro ;-) na olx tez nieraz się nacielam
 
reklama
Do góry