reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Effa z tą cierpliwością różnie jest. Ja zamierzałam też karmić tylko piersią pół roku, a potem powoli odstawić. Nie udało się. Mała dokarmiana jest od samego początku, a ja nie dałam rady przestawić jej na samą pierś.
Jeśli chodzi o krzesełko do karmienia to zamierzam kupić takie 2 w 1, tak jak któraś już pisała. Podoba mi się takie rozwiązanie (będzie miała potem przy czym lalki karmić :-D).
Ostatnio w Tesco widziałam taką miseczkę Link do: Miseczka z pokrywką i łyżeczką | tommee tippee . Tylko zastanawiam się jak to się sprawdzi w domu.
 
reklama
Ja jestem obiadem więc nie mam jak zostawić Go z Tata na kilka godzin, nawet jakbym się odważyła;)
Prawie się wczoraj zlamalam bo już miałam w planach iść kupić mm ale jeszcze próbuje zawziecie dotrzymać tych 6mcy;)
Fakt że zmeczona to i rozdrazniona i nie pomaga fakt że się wsciekam sama na siebie ze nie potrafię sobie czasu zorganizować na jakieś większe porządki...
Dzis już trochę lepiej póki co, mimo że obudzil się znow po 5 ale widocznie się tak przestawil. Nie był aż tak placzliwy jak dwa ostatnie dni no i ja już nie brałam za pewnik że jest dalej śpiący tylko trochę się z nim pobawiłam i po półtorej godz usnal jeszcze na 45 min.
 
Gosia ja też tak miałam. I to przez te zeby. Zobaczysz jak mu się przebija będzie lepiej. Mój niby chciał pić zassysal a za chwilę juz nie chciał i ryk. Tez juz się zastanawiałam czy nie mam za mało pokarmu. Też momentami byłam na granicy bo większość dnia wszystko było źle i tylko noszony chciał być.
 
Śmieszna ta miseczka:-)
Ile miały wasze dzieci jak zaczęły interesować się swoimi stopami i ile miały jak zaczęły się przewracac na brzuch? Mój jeszcze się nie przewraca, nie lubi leżeć na brzuszku. Była dziś rehabikitantka. Małemu nie podobają się zajęcia. Ze mną tez nie za długo pocwiczy:-(. Uparciuszek
 
Agnes nie martw się, w końcu zacznie [emoji5]
Mój dopiero dwa tyg temu przewrócił się z brzucha na plecy, później nie chciał i teraz znowu się przewraca. Odwrotnie nie umie. Od 3 dni zaczął bardzo dokładnie oglądać swoje ręce i śmiesznie chwyta, bo widać ze stara się nimi wycelowac, śmieszne to jest , bo się wtedy strasznie skupia. I tez dopiero niedawno zaczął przekładać zabawkę z ręki do ręki. Skończył się skok i zaskoczyły neurony w mózgu [emoji23][emoji23]

Tak się teraz rozgadał, a się martwiłam, bo wcześniej gugał, a później miał przerwę i robił tylko mmmmyyymmmyyy [emoji23]. Ale teraz daje czadu hahaha.

Nawet noce są juz spokojniejsze, budzi się 3 razy, a nie 6 [emoji23]

Sierpniowka właśnie chciałam znaleźć tą miskę, bo widziałam na FB filmik. Tnx[emoji5][emoji5][emoji5]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ignacy się nauczył pierdziec ustami i non stop to robi. Przed snem, podczas kąpieli i jedzenie tez przerywa na motorowe.

Stopami się zainteresował gdzieś miesiąc temu. Podobno pomagają w tym skarpetki z grzechotkami.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Ej dziewczyny czy u Was też panuje jakiś wirus? Mój tata jest w szpitalu 40km stąd, bo jutro będzie miał robioną przegrodę i jest tam zakaz odwiedzin, bo grypa panuje. Na naszych opolskich forach dla mam kobiety pytają się wzajemnie o lekarzy i przychodnię, by się dostać, o wizyty domowe, jedna pani pytała gdzie się podziały dzieci z przedszkola jej dziecka. Zastanawiam się co robić ze spacerami Tosi, wszędzie kichają, ale z drugiej strony nie mam zamiaru zachowywać się jak moja teściowa i odgradzać jej kokonkiem ochronnym.
 
Do góry