reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Ja kaszkę robiłam jak paper mówi stopniowo. Teraz juz porcję 150 zamiast mleka na śniadanie około 9 rano dostaje.

Dziewczyny czy dzieci was gryzą? Tzn wiadomo, że nie zębami hehe Igi od jakiegoś czasu normalnie mnie próbuje ugryźć i to boleśnie. Najgorzej w brodę jak dorwie to jak zombie .

atdctrd8ammce1aq.png
 
Moja tak nie robi,ale moja siostra tak robiła jak szły jej żeby rzucała się na brodę jak głodny wilk, aż mi jej było szkoda, to dziąsła rąk bardzo dokuczają ze dziecko chce sobie ulżyć.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka mój jak włożę palca tak przygryza ze aż boli mnie czasem. Po brodzie jeszcze nie ale może to jeszcze nie ten etap [emoji23] on już ma tak widoczne, ze wydaje mi się, ze lada moment wyjdzie ząb
 
Chyba Igi będzie mail szybciej żeby niż rodzice ;-). Mój próbuje wbić się w ramię. Biedaczki nasze. Ja dziś obcielam paznokcie na krótko i mówię masz chłopie palec (wczesniej dawałam mu zgiety tak bokiem). Jaka radość. Palec wygrywa ze wszystkimi gryzakami :-)
 
Oj mój też najchętniej palce by mi ciagle gryzl ale ja własnie bokiem daje bo nie lubię mieć krótko obcietych paznokci;(
Mi włosy też ciągle garściami wypadają, ale widzę że nowe też rosną. Będzie miał co Kuba wyrywac;) już nieraz jak złapie takie ktore z kucyka wypadły to ciągnie i mu w ręku zostają... aj co za ból...

Jakiegoś doła ostatnio lapie, przez to że Mały taki marudny całymi dniami i juz od 5rano placz. Dzis na sile go usypialam w dzien i na noc polozylam po 21 dopiero to moze pospi dłużej jutro. Ale juz powoli zaczyna mi brakować cierpliwości i sie zloszcze jak On taki zły;( odkładam go wtedy do łóżeczka na chwilę biorę kilka głębszych oddechów i od nowa. A potem jak juz sie uspokoi chwile czy usnie to mam wyrzuty sumienia straszne bo przecież takie biedne maleństwo coś mu dokucza i boli i nie może wrednej matce wytłumaczyć co;(
chyba potrzebuje jakiegoś dnia wolnego albo choćby 2godzin tylko dla siebie
 
Oj mój też najchętniej palce by mi ciagle gryzl ale ja własnie bokiem daje bo nie lubię mieć krótko obcietych paznokci;(
Mi włosy też ciągle garściami wypadają, ale widzę że nowe też rosną. Będzie miał co Kuba wyrywac;) już nieraz jak złapie takie ktore z kucyka wypadły to ciągnie i mu w ręku zostają... aj co za ból...

Jakiegoś doła ostatnio lapie, przez to że Mały taki marudny całymi dniami i juz od 5rano placz. Dzis na sile go usypialam w dzien i na noc polozylam po 21 dopiero to moze pospi dłużej jutro. Ale juz powoli zaczyna mi brakować cierpliwości i sie zloszcze jak On taki zły;( odkładam go wtedy do łóżeczka na chwilę biorę kilka głębszych oddechów i od nowa. A potem jak juz sie uspokoi chwile czy usnie to mam wyrzuty sumienia straszne bo przecież takie biedne maleństwo coś mu dokucza i boli i nie może wrednej matce wytłumaczyć co;(
chyba potrzebuje jakiegoś dnia wolnego albo choćby 2godzin tylko dla siebie
Gosia, rozumiem że się zloscisz. Jak jesteś już wykończona psychicznie i fizycznie to nic dziwnego. A z tym odkładaniem
na chwilę żeby ochłonąć to dobra metoda właśnie. Moze tata nie może przejąć dziecka na kilka godzin żebyś Ty się zregenerowala? Trzymaj się i pamiętaj ze to przejściowe i wkrótce będzie lepiej a malemu przestanie dokuczać co mu dokucza
 
No pediatra we wtorek mówiła , że nic tam nie widzi ale może nic nie widać a go bolą i swędza. Swoją drogą mnie znowu 8 się wyżyna to znam ten ból. Bobodentem smaruje ;)

Gosia współczuję.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Ja jeszcze kminie nad takim czyms Link do: Przenośne krzesełko do karmienia - Allegro.pl po złożeniu mieści się do torebki. Zeby miał u rodziców moich i na wszelkie nasze wycieczki bo uwielbiamy podróże. Cena spoko do jakości z tego co czytam
Effa Ty kp ?
Orkiestra zebrała już ponad 29 milionów [emoji1376][emoji1376][emoji1376][emoji173]
Tak, kp. Chciałabym karmić rok, tylko nie wiem czy mi cierpliwości starczy [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry