reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

smaruje na noc kremem nawilzajaco ochronnym sensi care i znika skorupa, zadziorki itp ale w ciagu dnia znowu sie wysusza i wieczorem juz piecze ale nie widze mozliwosci smarowania rak przy tak malym dziecku ona co chwile ma kontakt buzia z moimi rekoma, czekam na marzec jak na zbawienie, wiosna lato w ogole nie ma tego problemu
 
reklama
Ten kubek DOIDY jest ponoć lepszy przy kp, bo nie zaburza odruchu ssania, a niekapki ponoć tak. Ja kupię taki, tak na wszelki wypadek, bo chce do roku karmić.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez muszę zacząć się rozglądać za zestawem do posiłków. My dopiero zaczniemy 3 marca. Ja choruje na ten talerzyk Link do: EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat niebieski kupa kasy ale tak się zakochałam, ze napewno będzie w naszym zestawie. Resztę będę szukać i zamawiać zapewne z Polski bo pod koniec lutego lecimy. Jeszcze muszę się dokładnie wdrążyć w rozszerzanie diety.
 
Tez muszę zacząć się rozglądać za zestawem do posiłków. My dopiero zaczniemy 3 marca. Ja choruje na ten talerzyk Link do: EZPZ Silikonowy talerzyk z podkładką 2w1 Happy Mat niebieski kupa kasy ale tak się zakochałam, ze napewno będzie w naszym zestawie. Resztę będę szukać i zamawiać zapewne z Polski bo pod koniec lutego lecimy. Jeszcze muszę się dokładnie wdrążyć w rozszerzanie diety.
Ja też, na razie wiem całe nic [emoji47]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niunia moj je porcje kaszki zamiast jednego mleka. Tylko ja mu robie taka zeby przez butelke pil a nie taka gesta do karmienia lyzeczka.
Agnes mi wlosy wypadaja od dnia po porodzie do teraz takze tragedia. Ale ja mam anemie na 100%. W tym tygodniu ide to sprawdzic. Od okolo 3 tyg biore tabletki Biotebal i widze, ze zaczynaja mi rosnac baby hair przy linii czola takze polecam. Moja kolezanka, ktora rodzila w tym samym czasie tez te tabletki bierze i odrosly jej zakola :) wiem, ze jest tez szampon z tej serii ale nie probowalam jeszcze chociaz kusi mnie sprobowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
reklama
Do kued
Niunia moj je porcje kaszki zamiast jednego mleka. Tylko ja mu robie taka zeby przez butelke pil a nie taka gesta do karmienia lyzeczka.
Agnes mi wlosy wypadaja od dnia po porodzie do teraz takze tragedia. Ale ja mam anemie na 100%. W tym tygodniu ide to sprawdzic. Od okolo 3 tyg biore tabletki Biotebal i widze, ze zaczynaja mi rosnac baby hair przy linii czola takze polecam. Moja kolezanka, ktora rodzila w tym samym czasie tez te tabletki bierze i odrosly jej zakola :) wiem, ze jest tez szampon z tej serii ale nie probowalam jeszcze chociaz kusi mnie sprobowac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
Dzięki :-)
 
Do góry