reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kurdę i tego się bałam. Mikołaj też się właśnie do tyłu odginał. Dobra zamówię sobie wizytę niech nasza przyjdzie i na niego zerknie. Chociaż wydaje mi się że jest z nim ok.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak wyglądała Tosia po porodzie (ubranko rozmiar 56). Już wtedy się odginała - bo tak była ułożona w brzuszku. Tendencja do odginania jej została, ale z pleckami wszystko w porządku (nie są krzywe). W zasadzie 6 lutego kontrola u pani doktor i jeśli zgodzi się z opinią rehabilitantki (że już wszystko ok) to kończymy. Te ćwiczenia na raczkowanie dała nam jakby chcąc pomóc ją stymulować.
 

Załączniki

  • 20160802_092623.jpg
    20160802_092623.jpg
    823,8 KB · Wyświetleń: 96
Moja kilka dni temu zaczęła się przewracac z pleców na brzuch (4,5 mca) teraz brzuch to jej ulubiona pozycja ;) a wcześniej bardzo nie lubiła. Co do stopek to z 2 tyg temu zaczęła się intrenować ale na razie sięga tylko do kolan rączkami i za wysoko nóżek nie umie podnosić. Czy trzeba ćwiczyć jakoś te nóżki?
Mi rehabilitantka powiedziała ze przeważnie najpierw dziecko interesuje się stopami a później dopiero się przekręca. Można dziecku pomoc zauważyć stopy. Wiem ze tez łączą stopki i rączki. Ale my v tego jeszcze nie robimy. To dopiero drugie zajęcia a Filipowi niezbyt się podobają. Może przez te zeby jest taki na nie. Mam nadzieje ze za tydzień będzie lepiej
 
Dziewczyny czy wasze dzieci spia pod kolderka czy w tych specjalnych spiworkach? Moj sie ciagle rozkopuje spod koldry mimo, ze zawijam mu ja pod materac.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Tośka pod kołderką, ale ona śpi na brzuchu, więc nie ma aż tak dużego pola do popisu by się rozkopać.

Dziewczyny, któraś pisała, że bierze Biotebal. Ale mam takie głupie pytanie czy to nie przyspiesza też porostu włosów również na nogach i innych partiach ciała??? Kupiłam, bo męczę się z tym wypadaniem włosów prawie dwa lata, a teraz po porodzie to już brak słów. Ale mam stracha, bo ja mam problem z włosami tylko na głowie:p
 
Moj Kuba się przekrecal na plecy jakiś miesiąc temu... na brzuch to moze mu się przypadkiem że 3razy zdarzyło jak spał na boczku że się przekrecil po obudzeniu. A teraz już się cofnął i sie wcale nie przekreca i niezbyt chętnie leży na brzuchu. I jak wcześniej ładnie na rękach się podnosił tak teraz ręce mu do tyłu uciekają i robi Malysza;) a nogami zaczął się bawić jakis tydzień temu i codziennie wyżej podnosi ale do buzi jeszcze nie wkłada, tylko skarpetki co chwile ściąga;)

Azamamew ale super fotki;) jakie Tosia ma fajne włoski dlugasne;)
 
reklama
Ja tylko kocykiem przykrywam, tez się rozkopuje ale nie ma zbyt dużo okazji bo po 12 biorę go do siebie i spi z nami pod naszą kołdra...
 
Do góry