reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mam tylko dwie zaufane koleżanki ale nie wiem jaka to będzie z naszą znajomością po urodzeniu dziecka, mam nadzieję że wiele się nie zmieni.
Co do męża to niby mogę liczyć na jego wsparcie ale często mam wrażenie ze nie rozumie moich obaw i tego co się dzieje w mojej głowie. Mam ogromne, naprawdę ogromne huśtawki nastrojów i zdarzyło mi się płakać bez powodu, z byle powodu, z wymyślonego powodu itd. Bo mąż mnie rozsmieszyl tak bardzo, że płakałam ze śmiechu a jak już zaczęłam plakac to nie mogłam przestać , bo nie mogłam się zdecydować jaki odcień farby do włosów kupić a on nie potrafił mi doradzić, bo coś jadłam i mi upadło i się pobrudzilam, bo nie mogę się doczekać aż urodzi się nasz synek ale boję się że sobie z nim nie poradzimy. Płakałam oglądając horrory, porody, nawet bajki :D płakałam bo nasze życie zmieni się nieodwracalnie i mój mąż na pewno będzie żałował ze mamy dziecko - na jego zapewnienia ze przecież razem podjęliśmy taką decyzję, że on też bardzo chce tego dziecka, że je planowaliśmy itd rozplakalam się jeszcze bardziej twierdząc że przeciez nawet jeśli żałuje to się sie przyzna żeby mi nie było przykro. Najśmieszniejsze jest to, że ja naprawdę nie mam pojęcia skąd mi przychodzą do głowy takie myśli. I każdemu powtarzam,ze żadna ciążowa dolegliwość nie dała mi w kość tak mocno jak hormony. Szczerze boje się, że po porodzie mogę dostać depresji jeśli już teraz mam takie jazdy...
 
reklama
Mam tylko dwie zaufane koleżanki ale nie wiem jaka to będzie z naszą znajomością po urodzeniu dziecka, mam nadzieję że wiele się nie zmieni.
Co do męża to niby mogę liczyć na jego wsparcie ale często mam wrażenie ze nie rozumie moich obaw i tego co się dzieje w mojej głowie. Mam ogromne, naprawdę ogromne huśtawki nastrojów i zdarzyło mi się płakać bez powodu, z byle powodu, z wymyślonego powodu itd. Bo mąż mnie rozsmieszyl tak bardzo, że płakałam ze śmiechu a jak już zaczęłam plakac to nie mogłam przestać , bo nie mogłam się zdecydować jaki odcień farby do włosów kupić a on nie potrafił mi doradzić, bo coś jadłam i mi upadło i się pobrudzilam, bo nie mogę się doczekać aż urodzi się nasz synek ale boję się że sobie z nim nie poradzimy. Płakałam oglądając horrory, porody, nawet bajki :D płakałam bo nasze życie zmieni się nieodwracalnie i mój mąż na pewno będzie żałował ze mamy dziecko - na jego zapewnienia ze przecież razem podjęliśmy taką decyzję, że on też bardzo chce tego dziecka, że je planowaliśmy itd rozplakalam się jeszcze bardziej twierdząc że przeciez nawet jeśli żałuje to się sie przyzna żeby mi nie było przykro. Najśmieszniejsze jest to, że ja naprawdę nie mam pojęcia skąd mi przychodzą do głowy takie myśli. I każdemu powtarzam,ze żadna ciążowa dolegliwość nie dała mi w kość tak mocno jak hormony. Szczerze boje się, że po porodzie mogę dostać depresji jeśli już teraz mam takie jazdy...
O kurdeeee ale na prawde z tego co mowisz to niezla burza hormonow.
Tez mam obawy czy damy rade, bo zycie sie zmieni nieodwracalnie.
I czy sobie poradze czy bede dobrą matka i nawet czy maz bedzie mnie tak samo kochal:p mysle ze te wszystkie obawy nasze to standard i pozniej wszystko przyjdzie naturalnie:)
 
na www mojego szpitala jest zeby z dokumentow zabrac m in wszystkie usg jakie byly wykonywane w ciazy, strasznie tego duzo, bierzecie wszystkie czy ostatnie tylko?
 
Ja biore wszystko mam taka fajna teczke i sie tam mieszczą. A ja tez mam pytanie czy Wasi mezowie biorą ten urlop ojcowski 14dni? Podobno trzeba wczeaniej podanie zlozyc do firmy? Ktoras sie orientuje jak to wyglada?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja tez mam pytanie bo od wczoraj swedza mnie rece a dzis zaczęły swędzić stopy ale tak delikatnie i nie czaly czas jak to jest z ta cholestaza czy to swedzi caly czas czy na poczatku tak sporadycznie ?
 
No właśnie co do dokumentacji, bo ja sobie zdjęcia z usg włożyłam do pierwszego albumu córeczki, to też muszę je brać wszystkie od początku ciąży? Na ostatniej wizycie nie dostałam żadnego.
 
Niunia też się nad tym zastanawiam właśnie. Pojechałam kupę km dzisiaj do polskiego lekarza, żeby prosić o skierowanie na badania krwi i odesłał mnie z kwitkiem. Musi zrobić to mój lekarz rodzinny, a on akurat jest na urlopie 3 tygodnie do tego się przeprowadzam więc obowiązuje zmiana lekarza ale muszę czekać na wszystkie dokumenty, żeby iść do nowego. Tutaj nie badają krwi podczas ciąży więc.. Tyle dobrego, że jutro idę prywatnie na usg i przynajmniej sprawdzę czy z malutkim dobrze. Ile nerwów mnie kosztuje ta bezradność.. Masakra [emoji24][emoji24][emoji24]

[emoji173]
 
reklama
Do góry