reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ale się narobilo... pojechałam do dentysty bo mi się 7nadlamala. Zrobili. Wszystko ok a na powrocie spadlam ze schodów mokro ì wiało jak cholera... wrocilabym bez jedynek ! Na szczęście tylko przecieta warga i dziaslo. Ale i tak stomatolog mówi jechać na ktg. No i pojechałam... z małą chyba ok. I nas puścili. Atrakcje na noc.... uważajcie na siebie.
 
reklama
mi też już niestety brzuch twardnieje coraz częściej... ale to chyba taka pora.

urlop ojcowski chyba może ojciec wziąć do ukończenia roku życia dziecka, więc nie trzeba się tak spieszyć :wink:
 
Malodob o Matko :( ale ci Sie narobilo :( dostc Ze taka brzydka pogoda to jeszcze srodek ciezkosci mamy inny I Pewnie cie przechylilo. Na szczescie zd ktg dobrze wyszlo. A Jak upadlas? Na przod czy Na Bok?
Trzymaj Sie I spokojnej nocy.

Dobranoc sierpniowki :) Ja ide juz spac Aby odespac wczorajsza noc bo tak Sie stresowalam tym usg Ze ciezko spac mi bylo bo wyobrazalam sobie najgorsze :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
maldob, dobrze, że tych jedynek nie wybiłaś sobie, no i dobrze, że z dzieckiem wszystko dobrze. Obserwuj, czy się maleństwo prawidłowo rusza.

u mnie leje bez przerwy od południa, chyba nas zaleje niedługo....
 
dobrze że nic Ci się nie stało moja mama poślizgła się na chodniku spadła na pupę i na drugi dzień urodziła. Więc odpoczywaj i oby jak najdłużej w 2 paku.
Dobranoc :)
 
Malodob o Matko :( ale ci Sie narobilo :( dostc Ze taka brzydka pogoda to jeszcze srodek ciezkosci mamy inny I Pewnie cie przechylilo. Na szczescie zd ktg dobrze wyszlo. A Jak upadlas? Na przod czy Na Bok?
Trzymaj Sie I spokojnej nocy.

Dobranoc sierpniowki :) Ja ide juz spac Aby odespac wczorajsza noc bo tak Sie stresowalam tym usg Ze ciezko spac mi bylo bo wyobrazalam sobie najgorsze :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maldob dobre ze skonczylo sie na strachu ze zeby na swoim miejscu i ze na ktg nic nie wyszlo yeraz odpoczywaj i obserwuj

U nas juz pol miasta zalało :-( i nadal pada wiadomo deszcz jest potrzebny ale bez przesady :-)

Milej nocy i spokojnej
 
Dziewczyny jak to jest z tym twardnieniem brzucha? Dziś cały dzień u góry pod biustem robi mi się twardy jak skała, a w podbrzuszu mam bóle miesiączkowe, to tak powinno być już? To ten trening przed porodem? W tej chwili i w kręgosłupie to czuje:(
Ja miałam dzisiaj tak samo średnio co pół godziny, macica ćwiczy[emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi też tak czasem twardnieje. Czasem bezboleśnie zupełnie, a czasem z bólem miesiączkowym. Za każdym razem mnie to stresuje, ale potem myślę że to już czas na takie treningi. Na pocieszenie w całej swojej ociezalosci urządziłam dzisiaj kącik do karmienia :-)
Śliczny kącik[emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

dobrze że nic Ci się nie stało moja mama poślizgła się na chodniku spadła na pupę i na drugi dzień urodziła. Więc odpoczywaj i oby jak najdłużej w 2 paku.
Dobranoc :)
U nas w Trójmieście też ulewa od rana, przed chwilą znajoma podjechała di nas po pompę bo ją zalewa..
Co to będzie..ma lać do rana [emoji29][emoji29][emoji29]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O kurczę ale masakra ważne że ktg ok obserwuj się.

Mi brzuch twardnial szczególnie przy.stawaniu ale wtedy co lezalam w szpitalu to nagle zaczął twardniec i puszczać i tak cały czas... Okazały się że to skurcze... Wyciszyli, s teraz pewnie przenoszę...
 
reklama
Do góry