reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja dzis caly dzien przespalam nie dosc ze pogoda to jeszcze ten nocny kaszel ,do lidla nie dotarlam :-( teraz zmykam pod prysznic i pod koldre .
Dobranoc :-*
 
reklama
Dziękuję za kciuki :) . Okazało się że hoduję Ureaplasmę :( , grozi przedwczesnym porodem , dostałam antybiotyk SUMAMED , czy któraś z Was miała z tym do czynienia ??

Anna - zazdroszczę ,że już masz glukozę z głowy , ja też pójdę z mężem bo mi się pewnie słabo będzie robić , najgorsze to czekanie 2 h na głoda : / . Sąsiadką się nie przejmuj , moja teściowa też dziwnie na mnie patrzy jak mówię że tego nie mogę , tamtego nie wolno bo ona w 6 mies. ciąży jeszcze na nartach jeździła :) , każda ciąża jest inna i każda może ją przechodzić inaczej , a ten co powiedział że ciąża to nie choroba to na pewno ten sam co macierzyński nazwał Urlopem ;-)!

Natkusia - rozumiem że Ci glukoza źle wyszła ? mam nadzieję że to jednak nie cukrzyca ….

Martuśka - wcześnie to pranie zaczynasz ;-)

Madison - ooo udało ci się " dorwać " bugaboo ?? , super gratuluję :tak:. Nawet nie pomyślałam o tej wit D , zapytam następnym razem :)

Domi - Kochana mam nadzieję że wszystko będzie dobrze : **

Atana , Marlenkus , Kami , Misiura - gratuluję wizyt :)

Monya - łącze się w bólu , z tą różnicą że ja mam co robić a nie mam nawet siły wyjść z córką na spacer . Ja też odliczam dni , marze by był już lipiec :) , trzymaj się :*
 
AMELIA, ja miałam ureaplasmę i również leczyłam się Summamedem (razem z mężem). Udało się, ostatni wymaz nie wykrył obecności. Trzymam kciuki za szybkie pozbycie sie bakterii.
 
Takie zwolnienie tempa i wyrwanie z normalnego trybu życia jest ciężkie. Najgorsze sa pierwsze tygodnie. Potem czas zaczyna szybciej lecieć, pewnie psychika sie tez przestawia. Trzymajcie sie mocno dziewczyny!

Monya - my tez robimy święta. U nas tak od wielu lat, jestesmy gruntem neutralnym dla mojej patchworkowej rodziny ;) Często w drugi dzien świat dobijamy sie spotkaniem dla przyjaciół. U nas każdy przynosi popisowe/ulubione danie, a reszta jest z cateringu z jakiejś bardzo lubianej przez nas knajpy. Roboty duzo mniej, a goście sie nie tylko goszcza, ale i pomagają.

Co do świat, to Wigilie pamiętam jak przez mgle. Udało mi sie umyć i ubrać :) Ale i tak ciagle tylko rzygalam i plakalam od mdłości. Przy stole siedziałam 15min, reszta na kanapie z zaslonietymi oczami. Kooooszmar. Wtedy myślałam, ze Wielkanoc to nigdy nie przyjdzie :) A tu proszę! I jeszcze trafiają mi sie dosc aktywne dni. Życie jest piękne :)))

Amelia - ja nie znam tego antybiotyku, ale ta nazwa bakterii chyba sie tu juz pojawiła, moze któraś z dziewczyn pomoże.
Zaje.... tekst z tym macierzyskim, nie słyszałam tego wczesniej :)
Tak, jestem szczesliwa posiadacza 2/3 wozka bugaboo dla blizniakow ;)
Pracuje nad brakująca 1/3 :)

Anna - oj biedna by była taka mądralińska gdyby na mnie trafiła. Syty głodnego nie zrozumie. Ja po tej ciazy, zwłaszcza jej poczatku uważam, ze ciężarne to pieprz... święte krowy, a tekst, ze ciaza to nie choroba doprowadza mnie do szału.

Moj M. znowu na kolacji biznesowej. A ja jestem jak ten Kopciszek, tylko w domu ;)
 
Padam. Byłam dziś 11h w pracy. Jak wróciłam to się wzięłam za sprzątanie. Wlazłam na wagę i prawie ją wywaliłam przez okno. Będzie co zrzucać po ciąży oj będzie. Dobrze,że mam dostęp 24h do przybytku gdzie doprowadze się do kultury. Nie jem dużo a kg lecą...
Jutro wizyta. Ale jestem spokojną. Będzie ok.

Madison- mnie doprowadza do szału tekst " wyspij się na zapas" :wściekła/y:
 
Kaspian - dziękuję Ci :) nawet nie masz pojęcia jak mnie pocieszyłaś, czyli jest nadzieja na pozbycie się tego dziadostwa :-)

Madison - ale jak 2/3 ? to czego brakuję ? Mój też na kolacji , wiecznie gdzieś chodzi , jak nie delegacja to konferencja albo wyjazd czy szkolenia i za każdym razem kolacja : / , czasem mam wrażenie że więcej imprezują niż pracują a ja dziczeje w domu .

Gorgusia - ja też tyję :( i dużo nie jem bo nawet apetytu nie mam , u mnie brak ruchu robi swoje niestety , żeby jakoś wyglądać muszę ruszyć tyłek a do tego zbyt wiele okazji ku temu nie mam teraz :)
 
Amelia, jest nadzieja!!! Sumamed to pierwsza grupa antybiotyków, którą na to dziadostwo podają.Ja też wpadłam w panikę, ale potem zorientowałam się, że większość dziewczyn w ogóle nie ma takiego wymazu. A bakteria ponoć łatwa do złapania, więc wiele z nas nawet nie wie, że ją ma, a ciąże donoszone i dzidzie zdrowe.

U nas po mojej wczorajszej awanturze - zmiana - nagle kartony z pracy mąż przyniósł i połowa pokoju synka opróżniona. Za wszystkie rady dziękuję!
 
Taaa witam sie :-* i nie wiem czemu odnosze wrazenie ze dzis jest poniedzialek hihihi
Dzis przespalam cala noc zero meczacego kaszlu !!!:-) i od razu czlowiek jakos pozytywniej nastawiony do dnia -byle pogoda dzis byla znosna :-)
Amelia trzymam kciuki !!!napewno sie pozbedziesz tego i sie nie martw na zapas !!!
Kaspian -czyli panowie zrozumieli :-)szkoda tylko ze ty sie tyle naplakalas i nadenerwowalas :-*
Gorgusia -ja jakos wage omijam hihi wydaje mi sie ze tez zobacze tam znaczny przyrost :-/ale postaram sie na nia dzisiaj wejsc-ciekawosc górą !!!
Milego dnia :-*
 
A ja dziś paracetamol wzięłam bo głowa mi peka od rana. No i kręgosłup siada. Lewa noga odmawia posłuszeństwa i biodro boli. Plus jest taki ze do końca ciąży zawsze będę wstawala prawa nogą :-)

Trzymam kciuki za Domi i jej dzieci.

Za was wszystkie też trzymam kochane!

Ja rano od kilku dni znów wymiotuje. Nie wiem jak mam zrobić ta glukozę. To jest bardzo trudne dla mnie badanie :-( zawsze było :-(
Muszę jeszcze przed świętami spiac tyłek i iść... Może się uda...

oj ale ja dziś marudzę okropnie...

jutro pójdę do apteki po proszek zasadowy... Ponoć rewelacja na zgagę w ciąży... i może zacznę w końcu jesc kasze jaglana bo też odkwasza organizm...
 
reklama
Do góry