reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam poniedziałkowo :)
wreszcie lepsza noc miałam, mniej bezcennych minut, a potem dospalam do 9 :)
Dzieki temu miałam sile na poranek na całkiem niezłych obrotach, teraz czas na wylegiwanie brzucha :)
W tym tygodniu czekam na kilka przesyłek w tym meble do pokoju synka, hurrrra! Poza tym pusto w mym kaledarzu :)
Wczoraj pojezdzilam przed domem wózkiem 'twinem'. Lekko, zwrotnie, wszystko gites, ale to i tak duuuuze jest, smiesznie z takim wózkiem iść :) Niemalże słyszę te myśli ludzi 'ło matko, blizniaki, masakra' ;)

Kami, Atana, Marlenkus - bardzo udanych wizyt życzę :)

Anna - super, ze to juz za Tobą. Kciuki za dobre wyniki, Ja to dopiero w tydzień majowkowy idę na glukoze.

Kaspian - synek mały to ma prawo do rożnych zachowań, mąż juz nie taki mały więc bez zastanawiania sie zapedzaj do roboty. Czasem warto tych facetów na ziemie ściągnąć i przypomnieć, ze są stworzeni nie tylko do spraw wiekopomnych, ale i przyziemnych ;)

Amelia - nich Ci lekarz da skierowanie na dodanie wit D. Drogie jest tak z własnej kieszeni. Jej brak powoduje takie nastroje, a w ciazy bardzo łatwo o jej deficyt. Trzymam kciuki za wizytę u lekarze i szybka kurację. I pisz częściej, w kupie razniej :)

Sierpniowa - zdrowia, zdrowia, zdrowia!

Cwikla - tak bym chciała zrobic :), mam nadzieje, ze przy mojej wesolej gromadce znajdę motywacje i nie będę sie wykręcić brakiem sił i czasu.

Milego dnia :)
 
reklama
Domi właśnie pisała na FB, że jest średnio po usg :crazy: jedna dziewczynka ok, ale druga bardzo słabiutko przybiera. I lekarka się martwi, czy to nie jest jakiś problem genetyczny. Mają jej robić jakiś test, żeby to sprawdzić. Na amniopunkcję się nie zgodziła. Lekarka mówiła, że ta mniejsza może nie dac rady i nie przeżyć :crazy: Domi prosiła, żeby Wam tu przekazać. TReraz jest w szpitalu i czeka na ten test.
 
Aaa pospałam sobie 2 godz z Michaśkiem i aż mi lepiej :-)

MARTUŚKA już pierzesz? szalona Ty ;-)

EDYS pomału.. znajdziesz coś fajnego :tak:

OKATKAO napisz do mnie info na pw to Cię dopiszę do listy :tak:

MADISON oo to żeś sobie pospała :-):-)

z DOMI straszne.. musi się nacierpieć eh..

w wiecie co z LILITH? Ta to już w ogóle kosmos :confused2:
 
Oj kurka trzymamy kciuki za Domi.Lilith sie nieodezwala faktycznie do zadnej?? Oby wszystko bylo ok i tylko na forum sie pobuczyla.

Wiecie co po tej glukozie padlam spac jak zabita,taki nagly wzrost cukru we krwi mnie poprostu zmeczyl.Obudzilam sie ze wrzaskiem.Pierwszy raz od x lat doznalam skurczu lydki.Meze w panike ja sie dre wyklinam od najgorszych z 2 mintuty trzymalo tak,az wkoncu jakos to rozmasowal mi.Myslalam ze se noge zaraz odgryze.Jeju zapomnialam jaki to potrafi byc okropny bol.Trzeba znowu po pol kilo bananow na dzien jesc :)

Ja chatke teraz ogranelam pieknie pachnie konwaliami bo sobie kupilam plyn do podlug o takiej profumowej nutce...

I reoszke sie bocze na sasiadke.Pytala sie mnie co u mnie jak przebiega ciaze.I jej mowie co sie stalo z tym moim lozyskiem i ze lekarka zabronila mi jakiegos wisilku i dlugich spacerow. Nawet na zakupy malusie moge.O ona do mnie ztekstem zebym nieprzesadzala bo ciaza to niechoroba.
Ja jej ze no moze nie ale ja krzywdy dziecku niemam zamiaru zrobic.Fakt jej corcia to moja chrzesnica najukochansza bo jedyna i wogole sliczniutka, i dla niej moglabym wszystko.Ale mala malo niewazy jest pulpecik.I pcha sie do mnie na rece zebym ja ponosila ja mowie ze nie ze choc na kolana a ona nie na raczki a ja dalej swoje ze cie sloneczko niepodniose bo ciocia teraz niemoze nosic.A mamusia jej do mnie obrazona a co ty tak teraz bedziesz miala swoje male to nawet chrzesnicy potulic niechcesz.
Nic udalam ze mi przelecialo przez uszy.Ona do mnie chodz zrobimy kolko do okola miasteczka i do parku z mala pojdziemy.Ja mowie ze nie bo juz dzisiaj dosc sie nachodzilam a pozatym zaraz po synka na zajacie musze isc a to w innym kierunku mowie jak chcesz pojdziemy w tamta strone razem.No i znowu zebym z ta ciaza nieprzesadzala ze mi trzeba duzo chodzic i spacerowac i zebym lekarki niesluchala :/
ech ...
 
Anna, Ty nikogo nie słuchaj (poza lekarką) - wszystkie babki, które ciążę przeszły bez problemów lub o nich zapomniały, bagatelizują kłopoty innych! Ja też wciąż słyszę, że przesadzam, bo więcej leżę niż chodzę. Ale jestem zdania, że obecnie, niestety, coraz częściej ciąża to choroba. Słabi jesteśmy i tyle!
Wszystkie, które mamy nisko łożysko, mamy odpoczywać i zakaz dźwigania - jak widać, co do tego lekarze w Polsce i we Włoszech są zgodni! Nie przejmuj się i leż brzuchem do góry, choćby cały dzień!
 
caltha to miała pecha z tymi zakupami :/ ja bardzo często kupuję na allegro i może raz czy dwa zdarzyło mi się, że ciuchy odbiegały od tego co w opisie.
 
Witam się poniedziałkowo :-)

Sierpniowa mam do ciebie pytanko :-) w którym smyku oglądałaś wózki? Nie wiesz gdzie w Lublinie są jeszcze takie sklepy z wózkami? Jutro jedziemy do LUB bo mam usg prywatnie i chciałam porozglądać się za wózkami ale nie mam pojęcia gdzie :confused2:
 
reklama
Do góry