reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cos te lozyska nam sie poobnizaly.Moja niedala szans na podniesienie niewiem czemu.
Ja dzisiaj mam jakis senny dzien.Niebede szlaec nic tylko odkure przetrze leciutko podloge i ugotoje barszcz ukrainski na objad i mam reszte w doopce.I leze.
Troszke wczoraj z mezem pogrzebalismy w karcie co lekarka wypelniala i znalezlismy kilka sprzecznosci z tym co jest na wydruku a co w karcie (napisalam juz na wizytowych) znacie przepis na latwe szybkie i wilgotne ciacho.Z mila checia bym cos upiekla

Ankieta wypelniona
 
reklama
Hej.u nas orkan normalnie.jasio dzwonił właśnie z drogi do pracy,ze rower przypiął do drzewa,a sam wsiadł w autpbus i powiedział,żebyśmy dzisiaj pod żadnym pozorem z domu nie wychodzili.
Zdrowia dziewczyny. Ankietę wypełnilam.
 
Kurcze ja znowu mam problem z forum BB, już od środy nie mogę przeglądać. Natkusia pomocy!!!! Główna strona BB normalnie mi się otwiera, a forum tak wszystko mam w jednym ciągu. I po prostu nie da rady tak funkcjonować. Tęskno mi bo wcale nie wiem co u was się dzieje i jak tam dzieciaczki się mają.
 
Hej,hej
Pogoda padła, ale i tak nie ma dramatu jakim straszyli :)
Ja dziś w pracy oczywiście. Wieczorem posiadówka u znajomych. Dziś pierwszy raz występuję w spodniach ciążowych :cool2:

Kacpi spał do 8.30. Jak się budzi to z radością mnie wita "mami!" Mój słodki słodziak!

Miłego dnia!
 
Ja też nie wierzyłam, a od rana szaro, ponuro i pada.

Wieczorem idziemy na małą imprezkę a w międzyczasie trochę roboty muszę odwalić, mam upiec chleb, potem sernik na jutro - mam bardzo fajny przepis, trochę czasochłonny ale wygląda super Sernik wiosenny - Przepis to ten :-) no i jeszcze jakiś obiad też by wypadało trzasnąć, ale to w sumie najmniejszy problem.


Któraś z dziewczyn, przepraszam, nie pamiętam która pytała się o przepis na mokre ciasto, ale jakie? Jogurtowe, coś bardziej w typie murzynka czy np. babki? :-)

Ja bardzo lubię np. to Ciasto cytrynowe » Przepisy na ciasta i desery - Mojeciasto.pl | Kasia tylko daję więcej cytryny + dodatkowo robię rzadki lukier cytrynowy, potem dziabię wykałaczką upieczone ciasto i smaruję tym lukrem tak, żeby powpływał do otworków po wykałaczce :-)

Lubię też to Moje Wypieki | Ciasto jogurtowe z owocami :-)
i to White Plate: Ciasta z jednej formy. Murzynek z jabłkami. i to White Plate: Murzynek ze śliwkami :-)
 
Atana ja pytalam o ciacho.To cytrynowe znam wiesz ja zamiast lukru gotoje syrop i gorace ciasto goracym syropem polewam a dopiero potem jakis lukier :)
Ale zdecydowalam sie na rogaliki drozdzowe.Ciasto wlasnie wyroslo zaraz porobimy polowe z dzemem polowe z serem :)
 
wiesz co ja juz chyba z ciasta drozdzowego robilam wszystko.U nas najbardziej schodzi warkocz z nadzieniem krema pastichera albo cytrynowym.
warkocz+serem2.jpg
tu akurat jest z serem ale zasada ta sama co przy kazdym innym nadziewanym ciescie drozdzowym :)
 

Załączniki

  • warkocz+serem2.jpg
    warkocz+serem2.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 59
Wieniec to ja jeszcze taki piekę, tutaj cynamonowo-kakaowy :-) Z White Plate, przepyszny wychodzi :-)
 

Załączniki

  • wieniec.jpg
    wieniec.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Witam po dłuższej nieobecności:-)
Troszkę niedowierzałam, ale pogoda faktycznie z dnia na dzień się popsuła i tak dzisiaj jakoś mało przyjemnie.:-( Przynajmniej usiadłam na tyłku i jest czas, by zajrzeć na forum! Zaraz poczytam co tam u Was ciekawego się działo:-) Mam nadzieję, że same dobre rzeczy!!!
 
Do góry