reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witam:)
Izis ja też zaraz wypełnię:) to na studia? a co studiujesz? być może pisałaś,więc z góry przepraszam za "niedoczytanie":)

ja od wczoraj mam faze na sprzątanie. Pare okien pomyłam,te dachowe już zostawiam na M,bo aż tak sie nie powyginam. Niestety brzuchol na wieczór odczuwa namiar wysiłku, bo twardnieje.

Apropo..ile magnezu dziennie zażywacie?

M cały czas po pracy robi koło domu,bo zachciało nam się ogrodzenia, a warunkiem było,że możemy robić w tym roku ale przed sierpniem:)
Do przedszkoli państwowych podania złożyłam,zobaczymy w kwietniu, czy się Filip gdzieś dostanie, choć przyznam, że ciężko mi będzie rozstawać się z tym do którego teraz chodzi...ale co kasa to kasa...
 
Beetka - zdrowka duzo teraz i dla Ciebie! Mam nadzieje, ze jak wiosna nastanie na dobre skończą sie te wszelkie chorobstwa.

Monya - bardzo fajny plan na ślub, powodzenia w realizacji :)
 
Witam:)
Izis ja też zaraz wypełnię:) to na studia? a co studiujesz? być może pisałaś,więc z góry przepraszam za "niedoczytanie":)


Studiuję pedagogikę opiekuńczo-resocjalizacyjną. Ale studiuje już kupę lat :p Miałam kilka niestety nie planowanych przerw. Założyłam sobie jednak, że w końcu to dokończę bo ileż można ;) Zresztą, zastanawiam się już nad kolejnymi kierunkami w przyszłości, ale co z tego wyjdzie to czas i finanse już pokażą :) Teraz muszę się skupić na tym co mam dokończyć, bo nie lubię zaczynać i zostawiać.
 
Ojaka - ja poki co biorę jedna tabletkę magnezu, lekarka powiedziala, ze ok, bo nic sie nie dzieje. Dwie tez byloby ok.
Jak mam jakies wątpliwość co do zachowania mojego brzucha to biorę druga.
 
witam

2 dni i ponad 10 stron do nadrobienia:-D
z tego co pamietam
pisałyście o wadze. ja od pocz, ciąży przytyłam 2,5 kg o ile moja waga nie kłamie(bo to wg niej) a u położnej w 16 tyg było równe 0 na plusie. ide za tydz to zobaczymy ;-)
ogólnie teraz mam ogromnego smaka na słodkie więc dziwi mnie ,że tak mało przybrałam... Z synkiem więcej ważyłam a od słodyczy mnie odrzucało , no ale jak to mówią jeszcze nic straconego:szok:

izis ja też zaczynam pisac prace, ale jestem na etapie konstruowania spisu treści i bibiografii jak na razie wiec na samiuteńkim poczatku:-D też studiuje pedagogike ino ,że przedszkolną....

wybaczcie dziewczyny nic więcej nie pamiętam, Mój umysł dziś nie pracuje. Dopiero co ze szkoły przyjechałam..Jutro znów i to cały dzień:szok: miłego weekendu wam życzę!
 
reklama
Do góry