reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Calta..rzeczywiście klimatyczne miejsce, ale nie wiem czy pomieści 100 osób w środku, gdyby okazało się, że pogoda nie dopisze.

Ze wszystkich , które przeglądałam w necie najbardziej mi się podoba:

Cegielnia Rzucewo

ale ceny masakryczni wielkie.
 
reklama
No u nas piwem nie pogardzimy, ale od lat jeździmy na wakacje śladami różnych winnic, więc pewnie winnica bardziej by się nadała:)
Z góry dziękuję za wszystkie linki, sprawdzone miejsca są o wiele bardziej wartościowe.
 
Monya - ślub planujesz??? jeszcze przed rozwiązaniem czy tak na zas patrzysz??
miejsca bardzo fajne, chyba nie wiedziałabym co wybrać

Tak właśnie w tak zwanym międzyczasie postanowiliśmy, uformalnić nasz związek. Latem 2015 roku, jest jeszcze trochę czasu, ale juz teraz się rozglądam.
Ja bym wolała bardziej kameralnie bo z mojej strony jest niewiele osób, ale mój S ma sporo znajomych dodatkowo z racji swojego stanowiska, będzie musiał zaprosić sporo osób z pracy. Więc musi być rustykalnie, ale elegancko.

Dziewczyny uciekam na jakiś spacer, bo jutro juz nie ma być tak ładnie więc trzeba korzystać.
 
Ostatnia edycja:
natkusia dziękuje;-) Ja na zgagę już chyba wszystko przerabiałam, więc mniej więcej wiem co działa. Wkurza mnie tylko to, że od czasu do czasu coś nowego powoduje u mnie tę zgagę.
Byłam przed chwilą na Dziedzińcu mojej pracy, tak z 10minut się dosłoneczniałam :-)cudowna pogoda
 
witam :)
Monya -pierwsze co mi przyszło na myśl to stara stodoła gdzieś na wsi :) , ale raczej z elegancją to się mało kojarzy :) piękne miejsce to z linka , nie znam niestety nic podobnego .

mój mąż również " weekendowy " wyjeżdża w niedzielę wieczorem a wraca w piątek w nocy , parę lat już tak żyjemy więc przywykliśmy , gorzej z małą bo jak tylko się przyzwyczaja do taty to on musi już jechać , przykro mi na to patrzeć i chciałabym byśmy żyli jak normalna rodzina bo czasem czuje się jak samotna matka , nawet nie chce myśleć co będzie jak się synek urodzi .

Anna - dobrze że u Was wszystko ok :tak:

Edyś - współczuję rota , ja Orsalit piłam właśnie przy wymiotach w pierwszym trym. zdrówka .

Pogoda rzeczywiście cudna , a my kisimy się w domu , mała się rozchorowała ,zapewne ze żłobaka coś przyniosła a jeszcze nie zdążyła się dobrze zaklimatyzować
 
Ostatnia edycja:
A oto ankieta :) Jest trochę pytań, ale robiłam sama na próbę i poszło mi nawet sprawnie :) Jeśli ktoś inny miałby chęć ją wypełnić - np. tata, mama, brat, wujek, ciocia, dziadek babcia, ktoś znajomy - to oczywiście z miłą chęcią :) Wypełnić ją może każdy, z tym, że raczej od 18go roku życia ;) Z góry Wam bardzo dziękuję :)

A co do ORSALITU...dopiero przed chwilą doczytałam dokładną nazwę leku, nie dawało mi to spokoju bo cały czas wydawało mi się jak czytałam, że piszecie oSRALIT i się zastanawiałam kto tak trafnie nazwał ten lek i jak to możliwe, że z taką nazwą jest na rynku :-D
 
reklama
Hej
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa ;-)
u nas trochę lepiej, w płucach już trochę mniej słychać i mała przestała kasłać i gorączkować. Niestety w szpitalu prawdopodobnie do wtorku, żeby 7 dni antybiotyk dożylnio był podawany. Byłam dziś na wizycie u gina, w wymazie wyszły jakieś bakterie, nie pamiętam nazwy, wymaz brany był jak byłam przeziębiona, no i sama też dostałam antybiotyk DuoMox...Generalnie powiedział że te bakterie są niegroźne, że naturalnie znajduja się w układzie pokarmowym, ale z uwagi na pierwszy wczesny poród woli podać antybiotyk.
Czy któraś brała ten antybiotyk? Martuskaaa brałaś? Lekarz powiedział że pomoże też w przeziębieniu, bo oczywiście w szpitalu już mam zawalone gardło i nos. Z tego wszystkiego zapomniałam ile razy mam brać antybiotyk... Jak któraś brała w ciąży to napiszcie bo dopiero w poniedziałek będę mogła zapytać :nerd:

Edyś na rotę moja córcia piła orsalit i dwa razy dziennie dostawała Dicoflor30 i pomógł jej się nie odwodnić.
 
Do góry