reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
No niestety Kami, tygodnie lecą, a sampoczucie kijowe.
Nie powiem, jest o wiele wiele lepiej niż w 1 trymestrze, ale do nawet jako-tako brakuje bardzo dużo. Cholera mnie już bierze. Mdłości mniej i nie takie silne, wymiotow duuuuzo mniej, ale są. Za to to wkur....zmęczenie, osłabienie, właśnie duszności, ciagle bez większych zmian. Nie mogę iść na zakupy, spacer, z dzieckiem sie bawić, o fryzjerze marze.

Przekopalam już 'wszystkie internety', uspokoilam sie, ze są dziewczyny, które tak jak ja przechodzą ciąże.
Myslalam, ze będzie jak z synkiem, jakieś mdłości, zmęczenie, niedogodności, ale cała ciaza aktywna i z energia...

Tobie został jeszcze tydzień do drugiego trymestru - życzę by u Ciebie przyniósł poprawę.
 
Madison dzięki :-) trzymam kciuki za poprawę Twojego samopoczucia:-) I jeszcze ten ból głowy do wszystkiego zwykle wieczorem , moja ginka powiedziałą, ze wolałaby żebym nie brała nic przeciwbólowego jeśli nie jest to absolutnie konieczne. NIby nie jest da się wytrzymać , ale męczące to. Mogę ewentualnie apap chlapnąć , on i tak niewiele mi pomoże więc pozostaje mi tylko się przemęczyć :no:
 
HEJKA :-) dzisiaj mam wizyte o 4 mam nadzieje,ze wszystkojest oki,ze bede mogla cos wiecej zobaczyc niz plamke .Za kazdym razem sie stresuje i tylko czekam na bijace serduszko ipotem na nic nie zwracam uwagi. Pozdrawiami przesylam duzo sloneczka bo i mnie duzo:-)
 
Amelia kupiłam jej to: MINNEN Rama łóżka, reg. dług./podst.szczeb - czarnobrąz - IKEA u koleżanki stoi już 2 lata i bardzo je chwaliła. Ładnie wygląda, z całym osprzetem i materacem i pudełkami na pościel zapłaciliśmy 650zł, więc całkiem znośnie ;-)
A i dorosłych dźwiga bez problemu :-)

beetka - a jaki materać do tego dobraliscie? My niebawem musimi Wiki pokój zrobić i tak się rozglądam :) a to łóżeczko bardzo przyjemnie wygląda?
 
beetka - a jaki materać do tego dobraliscie? My niebawem musimi Wiki pokój zrobić i tak się rozglądam :) a to łóżeczko bardzo przyjemnie wygląda?

Widziałam to łóżeczko wczoraj o ludzi, od których kupujemy mieszkanie :D ich córa na takim śpi. Oni dosyć fajnie urządzili mieszkanie i widać, że dbają o to żeby wszystko "działało i wyglądało", także chyba faktycznie musi być fajne :) Tylko tyle mogę pomóc bo ja jeszcze nie mam takich zakupów za sobą :D

Natkusia u nas właśnie śnieg sypie teraz cały czas. Martwię się co będzie wieczorem i jutro, bo wieczorem muszę się ruszyć na wizytę a jutro znowu 100 km muszę zrobić, a jak ta breja się zmrozi to będzie bardzo nieciekawie :/

Lubicie kawę Inkę ? :-) JA nie pije teraz normalnej kawy i kiedyś znajomi mi dali Inkę, bo ostatnio to ją piłam w dzieciństwie u babci do śniadania :-) I strasznie mi zasmakowała.

I dziś mam dzień na słodkie...od początku ciąży nie miałam czegoś takiego - samo słodkie chłonę od rana :dry:
 
beetka - dzieki :)
bpo tak patrzyłam na stronę ikei i tylko taki za 450 zł mi się rzucił w oczy, do przedłużanego łóżka :) Mam nadzieje, że moja małą będzie juz w takim sama spała jak będzie miała 2.5 roku :)
 
reklama
Edys moja jak miała roczek to spała sama w pokoiku w łóżeczku, potem jakieś przeziębienie i wolałam ją mieć w naszym łóżku, potem następne, potem już sama przychodziła i tak śpi w naszym łóżku już od dawna. Mam nadzieję, że dam radę ją odzwyczaić teraz jak ma swoje łóżeczko.
 
Do góry