reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

natkusia jak ja Ci zazdroszczę że już po genetycznym.....ja się wybieram 5 lutego i już cała drżę z niecierpliwości:-)

martuskaa a nie ma możliwości żeby podmienił luteinę dopochwową na podjęzykową ? Tylko nie wiem czy to na 1 wychodzi....Współczuję bo takie infekcje dają w kość.

jutka jak napisałaś o cheesburgerze to zamarzył mi się mcChicken, przy całym obrzydzeniu do mięsa. Postaram się wyciągnąć męża....:-). Aktualizacja: mąż da się wyciągnąć :-)
 
reklama
Monya mowisz ze na 56 xiuszki sa malenkie ? Ja dla swoih babelkow kupilam ciuszki w rozmiare 45 :-) to wyobraz sobie jakie to malenstwo jest, jakos nie wydaje mi sie zeby mojemialy byc wieksze przy urodzeniu niz 45 z tego co polozna mowila to rodza sie tak 38-42 wiec powinny byc ok.

45... Ja nawet takich ciuszkow w sklepach nie widziałam. Wydawało mi sie ze najmniejsze dla wcześniakow to 50.
Domi88 takie kruszynki będziesz trzymać w rękach ... Toz to cud.

Co do edycji... To ja korzystam tylko z aplikacji w telefonie i tutaj edycji jako takiej nie mam. Wiem, ze przez komputer wszystko jest bardziej rozbudowane , ale dla mnie wygodniejszy jest telefon. Jeśli bardzo narozrabialam to sorry, zrobiłam to nieświadomie, obiecuje poprawę;)

Jeśli chodzi o wagę i brzuch to mi już sporo sie zaookraglil, nawet z rana. Wieczorem jak przychodzą goście to już jest tak duży, ze co poniektorzy myślą ze to 4-5 miesiąc. Waga natomiast to 43, czyli na kg na minusie od wyjściowej. Trochę mnie to dziwi, bo już nie mam mdłości i jem coraz wiecej , ale wyżej żegnaj nie chce. Póki co mam nadzieje , ze dzieciatko wysysa, ze mnie co najlepsze.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na wieści.

Waga natomiast to 43, czyli na kg na minusie od wyjściowej. Trochę mnie to dziwi, bo już nie mam mdłości i jem coraz wiecej , ale wyżej żegnaj nie chce. Póki co mam nadzieje , ze dzieciatko wysysa, ze mnie co najlepsze.

Waga miała być oczywiście 53 i - 2 kg. Zafiksowalam sie chyba na tych ciuszkach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Martuska - też pomyślałam , że to przez aplikowanie luteiny ale jak nie brałaś wcześniej to może rzeczywiście jakaś infekcja się przyplątała

Natkusia - doczytałam ,że dziewczynka u Ciebie będzie , gratuluję :) i zdrówka dla synka
 
Hej dziewczyny!
Z tego co czytam szybko idziecie na L4, chodzi o to że lekarze tak bardzo chuchaja na zimne i daja zwolnienia czy wy nalegacie? I wasi szefowie nic na to nie mówią?
Ja niestety mimo tego ze mam prace chodzaca będę musiała pracować minimum do końca 6 miesiąca. Wg Holendrów ciąża to nie choroba i musiałabym chyba wymiotowac na komisji lekarskiej żeby mi pozwolili w domu zostać.
Dzisiaj za mną chodzi barszcz ukraiński, za chwilę zabieram się za przyrzadzenie. A że nie mogę już wytrzymać, machne szybko na kostkach rosołowych ;)
 
Hejka
u mnie jak nic dziewczynka będzie bo znów objadłam się słodkim :-), mama narobiła poczków i pałaszowałyśmy z małą.
U mnie brzuch jak to wczoraj teściowa powiedziała wygląda jak przed pierwszym porodem :szok: fakt, że nie był za duży, w poprzedniej ciąży przytyłam tylko 6kg, ale moja ciąża zakończyła się wcześnie.
Ja pierwsze ubranka jakie kupiłam to w rozm. 37 to dopiero malizna... Nie założyłam ani razu bo tak mały dzidziuś to leży w inkubatorku jeszcze tylko w pieluszce.
NAtkusia gratuluję córeczki :-)
Dorcia przykro mi bardzo, trzymaj się...
 
Dorcia trzymaj sie! Bardzo mi przykro!
Co do zwolnienia to jak jest ciaza zagrozona. Naprzyklad poronienie zagrazajace to co ma do powiedzenia szefostwo? Chyba ze na wlasna odpowiedzialnosc nie wezmie sie zwolnienia jak lekarz daje. Ja bym nie chciala bardzo wracac do pracy. Pracuje przy laserze, fali radiowej i innych sprzetach nie zalecanych do pracy w ciazy. Pracuje po 10 godzin a przy zabiegach na nogach. Zreszta szefowa znalazla juz dziewczyne na zastepstwo.
Jesli chodzi o uranka to ja na poczatku ubieralam w rozmiar 56 bodziaki a maly mial przy urodzeniu 2.800 kg i 50 cm i w szpitalu jeszcze luzne sie wydawaly.
 
Hej dziewczyny!
Z tego co czytam szybko idziecie na L4, chodzi o to że lekarze tak bardzo chuchaja na zimne i daja zwolnienia czy wy nalegacie? I wasi szefowie nic na to nie mówią?
Ja niestety mimo tego ze mam prace chodzaca będę musiała pracować minimum do końca 6 miesiąca. Wg Holendrów ciąża to nie choroba i musiałabym chyba wymiotowac na komisji lekarskiej żeby mi pozwolili w domu zostać.
Dzisiaj za mną chodzi barszcz ukraiński, za chwilę zabieram się za przyrzadzenie. A że nie mogę już wytrzymać, machne szybko na kostkach rosołowych ;)

Witam. Ja mam zwolnienie od 5 tygodnia, ale to dlatego, że jestem policjantką, co wiąże się z dużym ryzykiem i do tego jeszcze w tamtym roku poroniłam, podejrzewam, że to ma duży związek ze służbą.

Dorcia - kochana trzymaj się.

Co do brzucha to mam już sporawy, muszę koniecznie zrobić zdjęcie.
 
ja też na L4 od 5 tc ,ponieważ pracuję fizycznie w miejscu gdzie dużo chemicznych zagrożeń :-)
mój brzuch ??? wyglada jakbym była w 4-5 miesiącu,ale ja się cieszę -uwielbiam być w ciąży :-)
dziś pojechałam do sklepu i nagle się taka głodna zrobiłam,że musiałam kupić bułę i pętko kiełbasy bo aż mi niedobrze było-jak zjadłam od razu lepiej mi się zrobiło :-D
 
reklama
ewcol3 ja też jestem policjantką :-). I z tych samych powodów jestem na L4 od 20.12 :-) za dużo nerwów w tej naszej robocie niestety.
 
Do góry