reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Cześć Dziewczynki :-)!!!

Witam się w ostatnim dniu mojej pracy (hehe), a od poniedziałku L4!!! Hurra!

Martuskaa, nie wiem, czy coś Ci to pomoże, ale np. moja koleżanka tak się zamartwiała, że zawsze w toalecie tak mocno naciskała papierem, żeby sprawdzić czy nie plami, że w końcu zrobiła sobie na wargach malutką rankę. Może i u Ciebie jest ranka? Sprawdź koniecznie ;-) i trzymaj się zdrowo!

Dorcia, jestem z Tobą...

Natkusia, jak oczy synka? Jest już dobrze?

kochane, życzę Wam miłego, spokojnego dnia, udanych wizyt i zdrówka dla wszystkich chorych dzieci!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry!

Mój starszaczek dał nam dziś pospać:) Także pełna energii na nowy dzień!

Nawet nawet się dziś czuję.... 23 mam wizytę, ale raczej bez usg, a może.... ;) kurcze poprzedni lekarz co wizyta robił badanie usg, w sumie takie rozpoznawcze bo nie opisywał tylko wtedy gdy to było konieczne 11tc, 20tc itd.... a tak co miesiąc widziałą maleństwo... a teraz inny lekarz i inne podejście ech
 
podejrzałam się i żadnej ranki nie mam, tylko zewnątrz strasznie czerwono i wewnatrz chyba tez za bardzo.... tak mi się wydaje, że wargi zaczerwienione za bardzo, ale znowu nie mam pewnosci, bo przeciez się tam codzinnie nie oglądam :)) wiec pewnie kolejna infekcja (juz 3 w ciazy). Ide się smarowac maścią Pimafucin, moze zaczerwienie troche się zlagodzi...
jim86 - udanego ostatniego dnia pracy
 
Witam porannie,

znowu miałam kilka gorszych dni. Potrafi mnie szarpać nad toaletą a nie mam szans zwymiotować nawet wsadzając palce….o co tu chodzi? Ależ się ze mną żołądek drażni. 40 min wiszenia nad toaletą i bólu brzucha i nawet 5 min ukojenia.

Dorcia ściskam mocno. Bardzo mi przykro

Ewcia dzięki za wyjaśnienie. Nie pomyślałam że aż tyle wcześniej wody mogły odejść.

Domi zakupy dla dziecka to super sprawa. Zaczynasz odkrywać nowy świat. Słodziutkich malutkich ubranek, maleńkich czapeczek, skarpeteczek etc. My teraz z zakupami się ograniczymy bo większość rzeczy mamy po synu i byłby nawet problem z miejscem, ale jak się okaże że będzie dziewczynka to na bank kilku sukienek sobie nie odmówię.

Gawit mój syn też z cc zapłakał dopiero chyba jak go już opatulonego wynosili z sali, ale widać było że wszystko jest ok, tak śmiesznie tylko głową ruszał jak żółwik zaraz po wyjęciu. Potem 4 dni ani razu nie zapłakał myślałam że jestem najszczęśliwsza mama świata. A potem oj nadrobił i to jak.:-)

NAtkusia super że jest duża szansa na córeczkę. Parka to super układ:-)

Barbarka1611 , nie martw się. Dziecko sobie wyciągnie z Twojego organizmu co trzeba. Ja w poprzedniej ciąży schudłam 5 kg w pierwszym trymestrze a w sumie od wagi wyjściowej przytyłam 7kg. A wszelkie problemy z ciążą nie wynikały z niedożywienia, no może ewentualnie niska waga urodzeniowa syna 2600 ale to i tak norma, nie każde dziecko musi ważyć idealne 3,5kg.

Asiołek, chyba każdy kto bez większego wysiłku zachodzi w ciąze ma czasem taką szybką myśl „eh czy to na pewno był dobry moment przecież muszę jeszcze….” I tu zaczyna się litania: podchować młodsze dziecko, zmienić prace, mieszkanie, skończyć jakiś projekt etc. Norma :-)

Martuskaa przy infekcji, szczególnie jak swędzi może śluzówka podkrwawiać. Ja jeśli jakiś lek podrażniał zawsze odstawiałam, ale nie byłam w ciaży. Może lepiej się przejdź do lekarza i powiedz ze tak problem się pojawił lub zadzwoń.
 
Czesc dziewczyny,

Ja wczoraj zabilabym za chessburgera i w koncu maz mi kupil :-D Nie jadam takich rzeczy raczej, ale wczoraj musialam, no musialam :-p


QUOTE=Domi88;10412041]Asiolek, bedzie dobrze, kciuki za dsisiejsza wizyte %%%%%. Co do ciazy to ja ma, odwrotnie juz nie moge sie doczekac kolejnych etapow no i kiedy wkoncu malenstwa beda z nami, wcale nie mam obaw jak to bedzie tzn czasami przechodi mi przez mysl jak sobie dam rade z 2 na raz ale wtedy moj maz mowi ze on bedzie pomagal i damy sobie rade

Monya mowisz ze na 56 xiuszki sa malenkie ? Ja dla swoih babelkow kupilam ciuszki w rozmiare 45 :-) to wyobraz sobie jakie to malenstwo jest, jakos nie wydaje mi sie zeby mojemialy byc wieksze przy urodzeniu niz 45 z tego co polozna mowila to rodza sie tak 38-42 wiec powinny byc ok.[/QUOTE]

O tak, pamietam te male ciuszki, moje corki byly bardzo malenkie, ale o duzo za wczesnie sie urodzily, za Twoje babelki trzymam kciuki zeby urodzily sie jak najpozniej. Znam mnostwo przykladow, gdzie blizniaki rodza sie duze i okolo 36tc :tak: A cod o tego radzenia sobie to bedzie dobrze. Jesli tylko nie nauczysz maluchow zlych nawykow typu bujania, noszenia i stawania na bacznosc na kazde jekniecie to bedzie dobrze. Ja bylam sama bo maz duzo pracowal, mama daleko i dalam rade ;-) A teraz jest jeszcze fajniej, bo bawia sie razem i nie nudza sie :-)
 
Nikitka - tylko ja dopiero co 2 dni temu bylam u lekarza i kazal bewzglednie brac luteine (krwawienie pojawilo sie jak nic nie bralam), nawet jak bedzie mnie swedzialo, mam nie odstawiac:crazy:
 
Cześć dziewczynki :-)

ale jestem happy po wczorajszej wizycie :-D coś mnie dzisiaj podbrzusze ciągnie ..

BARBARKA nie martw się, przejdzie za niedługo :*

KATUSHKA to chyba na chłopczyka smaki ;-) ja tak miałam w pierwszej ciąży..

MONYA jak dobrze poszukasz to znajdziesz neutralne ciuszki :tak: ja po Michale mam mnóstwo i nie będę musiała dużo zakupować.. / Na dole Twojego postu jest funkcja EDYTUJ, kliknij na to i będziesz mogła dodawać/zmieniać.

GAWIT też nie umiem się doczekać choć w moim przypadku praktycznie wszystko mam :-D ale sukienusie jakąś kupię ;-)

ASIOŁEK każda z nas tak ma, spokojnie :* ja mimo tego, że jestem gotowa.. nachodzą mnie myśli czy dam radę z dwójką małych dzieci itd.. czasami myślę, że mogłam jeszcze troszkę poczekać.. Ale wiem, że damy radę! :-)

MAGDA a u nas nic, zero śniegu :confused:

MARTUSKA może zadzwoń do gina?

JJM dziękuję, że pytasz.. Oczko ok, przeszło. Ale mamy chorobę, Michał ma temp powyżej 39st, katar, okropny kaszel i lecimy na antybiotyku.. wszystko pojawiło się po szczepieniu :baffled: no to na L4 będziesz odpoczywać ;-)

AFJA każdy lekarz inaczej :confused:

NIKITKA oby Ci przeszło szybko :* biedna męczysz się..


Dzisiaj kilka dziewczyn wizytuję.. Trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&!! :*


Buziaki
 
Ostatnia edycja:
witajcie, ja dziś w pracy do późnej nocy....
Ja brzucha jeszcze nie mam. Spodnie wszystkie pasują, ale ja chcę tak jak najdłużej.
Natkusia- zdrówka dla synka. Chorobska są okropne :crazy:
Ja zaczynam odliczać dni do wizyty....i się stresować.
przepraszam,że nie poodpisuję, ale nie mam podglądu i zapomniałam już co komu miałam napisać.

Co do plamień to jak co chwila sobie tam grzebiesz- a to lutka, a to szukanie ranek do tego infekcja to wszystko jest tam przekrwione i pewnie stąd kropki krwi.
 
reklama
właśnie że nie przebię ;)
kropki krwi sie pojawily zanim zaczelam w ogole cokolwiek brac, luteine dostalam dopiero jak pojawilo sie plamienie, a dzis tylko spojrzalam czy ranek nie ma, zadnego grzebania
ale spoko! bedzie co ma byc i nic nie poradze
do wtorku musze dotrwac, czyba ze sie rozkreci
 
Do góry