reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Edys zdrowka dla coreczki obyscie jak najszybciej do domku wrocily! Trzymaj się!
Dziewczyny ja am takie pytanie troche glupie moze ale co tam. Prawie od poczatku mialam te bole przy kichaniu, no wiecie ze trzeba się skulic bo w boku ktoryms rwie strasznie. A dzis kichnelam 2 razy i nic nie czulam. Czy to tak poprostu przechodzi z dnia na dzien? Jak u was oczywiscie jesli macie lub mialyscie ten objaw?
 
angie mnie czasem zabili przy kichaniu, a czasem nie.
edys dzieci szybko reagują na leki. W tamtym roku leżałam z Agatką w Dziekanowie na zapalenie płuc. 3 dni dostawała antybiotyk dożylnie, a potem nas puścili i brała Zinnat w domu.

Agatka też coś prycha i kaszle. I oczywiście nie mogę się dodzwonić do przychodni :/
 
I ja witam poniedzialkowo, jakas opadnieta z sil jeste. Plecy strasznie mnie bola i w nocy spac nie moge, nawet poduszka dla kobiet w ciazy nie pomaga :-(.

Lilith, masz racje co rejon to inna opieka w ciazy, rozmawialam z pandorka i ona mowila ze to wszystko zalezy od lokalnego trust. Widocznie u mnie maja mniej pieniazkow i dlatego taka ograniczona opieka. Usg co 4 tygodnie tez mi nie przysluguje babka powiedziala ze z blizniakami takimi jak ja mam moze bede miala 1 usg wiecej no gora 2. A wiem ze inne dziewczyny mialy np. co 2-3 tygodnie usg robione po 20 tygodniu. No ale coz nic na to nie poradze.

U mnie zyganka ciag dalszy, mialam spokoj az cale 2 dni. W przyszly czwartek mam usg i juz sie doczekac nie moge
 
Edys - dużo zdrówka dla córeczki
witam w poniedziałkowy poranek, w weekend się trochę napracowałam w domu, przez co odchorowałam bólami brzucha ;(
miłego dnia
 
Edyś szybkiego powrotu do zdrowia dla córci. Ty tam uważaj. Ja jak byłam z małą w szpitalu to ona ozdrowiała niemal po pierwszej dawce atybiotyku dożylnie a ja wyszłam ze szpitala z gorączką i z wirusem rota.
Kahaka ja też z małą leżałam w zeszłym roku w Dziekanowie na ostre zap oskrzeli i też leczyli nas zinnatem :-)
 
reklama
Hejka :-)

Z Michałem już lepiej :tak: uff uff.. wczoraj byliśmy na obiedzie u mojej mamy. A po kąpaniu i uspaniu Michała pojechaliśmy do Pizzy Hut na festiwal pizzy :szok: łoo matko jaka byłam pełna :-D


MADRUSZKA powodzenia na wizycie!!

JJM my też Cię lubimy ;-)

GAWIT mi Michał w ogóle nie da się zakropić :baffled: przemywam mu często rumiankiem..

MISIA o kurcze.. oby szybko Ci przeszło :* dobrze, że masz L4 :tak:

EDYS cholerka :-( zdrówka dla Was!

ANGIE ja nie mam bóli przy kichaniu.. ale zawsze podtrzymuje sobie brzuch podczas :-D

DOMI dzieciaczki mogłyby dać Ci już spokój ;-) <tulę>


Co do porodu to ja właśnie się podczas bałam, że małemu spadnie tętno albo nie dam rady go urodzić bo różnie bywa.. Udało się :tak:

Kurcze za 3 dni mam prenatalne :szok:
 
Do góry