reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Też mi się zdarzało ale to raczej taki ból promieniujący, jakby ktoś mnie szpilkami od środka Wrrrr :no: Może zdarzyć się też tak, że zbiera się na jakąś infekcję.
 
dziewczynki ja na szybko. ząb -w robocie. czekamy na dalsza akcje w pn. a ja delektuje się domem.jak malo czlowiekowi do szczesci abrakuje. jutro o 6:00 rano z pociągu wysiada Ludwik z tesciową wiec tez juz się zaczynam ekscytowac,ze mojego skrzata po 2 tygodniach zobacze. a co najwazniejsze jasio we srode po poludniu juz bedzie w szczecinie wiec bedziemy w komplecie w końcu :) także wybaczcie mi milczenie jakby co.
 
Hejka :-)

dzisiaj miałam luz blues, byczyłam się cały dzień i nawet na kompa mi się nie chciało wejść :-D

witaj MARTYNA :-)

FIUFIU super, że do domu już :-)

GAWIT kurcze belek.. same stresy :confused2: głowa do góry Bejbe :*

JJM przepraszam ale lekarz Ci dobrze powiedział.. jak masz zalecenie L4 to ryzykujesz zdrowiem i życiem dziecka. Przecież nic by się nie stało jakby przez tydzień uczniowie mięli zastępstwo innego nauczyciela choćby z innego przedmiotu.. Oby wszystko było dobrze :tak:

AMELIA super, że z dzidzią ok :-) gratuluję!

LILITH odpoczywaj.. na pewno bóle Ci przejdą :tak:

KAHAKA ja miałam kłucie w pochwie w pierwszej ciąży więc moim zdaniem jest to normalne :-)

ASIOŁEK tulę :* tacy są ludzie.. głowa do góry!
 
Amelia - najważniejsze, ze z dzidzią ok.... wiem, że cięzko będzie Ci wypoczywać przy 2-latku, ale staraj się wykorzytywać każdą chwilę na odpoczynek
będzie dobrze
jim86 - a jak u Ciebie? jak się czujesz?
 
Angie - mąż przyjeżdża na 2 dni , więc w weekend leżę i nic nie robię .

Lilith - gratuluję zakupów , jak szaleć to szaleć:)

Dorcia - jedni piszą że rtg jest bezpieczne , inni że nie , ogłupieć można , też się raczej nie zdecyduję , po dzisiejszym mam takiego stracha , że się wszystkiego boję

Kahaka - w pierwszej ciąży miałam takie kłucia w pochwie , u mnie akurat był to zwiastun nadchodzącej infekcji pęcherza , ale pamiętam jak lekarz mówił , że jak nie towarzyszą temu inne objawy to jest to normalne

Asiołek - współczuję , mnie często boli głowa , pewnie od wymiotów , i to jest taki upierdliwy ból że nie daje zasnąć , ale paracetamolu nie biorę już bo nic mi nie pomaga , normalnie to dwa Ibupromy brałam ...

Martyna - oo dopiero zauważyłam że z Krakowa jesteś :)

Dobrej nocki .
 
Witam wieczorkiem, u nas oki tylko moje dziecię było w przedszkolu niegrzeczne i uderzyło kolegę. W domu pogadanka i mam nadzieję, że już się nie powtórzy. Choć u chłopaków to pewnie mało prawdopodobne.

Amelia i Cwikla najważniejsze, że z dzidziolami wszystko w porządku.

Gawit kurcze ale Cię złapały te plamienia, mam nadzieję, że wkrótce Ci odpuszczą.

Fiufiu dobrze, że jesteś już w domciu. Synek na pewno bardzo stęskniony :))
 
Witam i ja, wczoraj mialam wizyte u poloznej , wybaczcie ale nie bede opisywac tego na watku wizytowymbo absolutnie nic sie na wizycie nie dowiedzialam, nawet krwii na toxo mi ie zrobia bo tto niejest tutaj standardowe badanie, ogolnie teraz mam usg umowione na 23 stycznia no i 31 stycznia mam prywatnie usg. Zyganko mi odrobinke przeszlo tzn nie ustapilo calkowicie ale 2-3 razy da sie wytrzymac :-D
 
Domi ja pamiętam jak moja siostra byłą w ciąży w UK i wszystkie badania konkretniejsze robiła przy każdej wizycie w PL :) i stresowało ją to co położna jej mówi... bo dowiedziała się, że ciąża się źle rozwija po zmierzeniu obwodu brzucha :) Ma dwójkę zdrowych dzieciaczków... :)
 
reklama
Asiolek, ja niestety do pl nie polece. Lekarz powiedzial ze nie zaleca podrozy w mojej ciazy , a rodzice i maz dali mi absolutny zakaz podrozowania:-). Dlatego ja badanie genetyczne bede robila tutaj prywatnie w klinice a nie na sluzbe zdrowia, jakos zbytnio im nie ufam, tzn lekarze nie sa zli ale pielegniarki i polozne to poki co pozal sie Boze. Nigdy nie zapomne jak poronilam w domu i prosilam zeby mnie lekarz wzial i przebadal czy wszystko sie oczyscilo itp to pani pielegniarka zadzwonila do mnie i powiedzialaze na poronienie mam sobie wziasc paracetamol i mi przejdzie. Od razy wtedh mi sily wrocily i taki raban zrobilam ze wkoncu mnie przyjelj na ginekologie bez problemu.
 
Do góry