reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Amelia uff jak dobrze ze z dzidzia ok. Nie mozesz poprosic kogos zeby przychodzil czasem ci pomagac? Z rodziny czy kolerzanka? Trzymaj sie!
Lilith to niezle sie oblowilas:happy:
 
reklama
Ewcol, ja nawet myśleć nie chcę jak to będzie jak moja będzie taka duża. Obawiam się tych wszystkich buntów, chłopaków, etc. Zresztą ani ja ani ojciec jej święci nie byliśmy i jak pomyślę, że mogłaby robić choć w 1/1000 to co ja to słabne od razu..
Duma dumą, ale chyba strach jednak większy..

Angie troszkę, ale u nas takie szaleństwo to się rzadko zdarza, szczególnie jeśli o mnie chodzi bo ja straszliwy sęp jestem. Jeszcze mężowi w tajemnicy golarkę wzięłam. Miał kiedyś podobną ale lata minęły a ona swoje odsłużyła. Teraz ciągle było szkoda bo to czy tamto.. ja mam takiego chopla, że jeśli na mnie wydawać, to broń boże, bo to drogo, bo nie potrzeba, szkoda etc. Ale uwielbiam innym prezenty robić. To cieszy, reszta już jakoś nie.. :-D
 
Amelia ufffffffff cieszę się że wszystko jest ok ! Buziaki wielkie dla Was !!!
Co do RTG to też słyszałam że dawka rtg stomatologicznego jest nieszkodliwa...nakładają na Ciebie fartuch i jest ok ...ale ja chyba nie odważyłabym się skorzystać z niego w pierwszym trymestrze...więc modlę się żeby mój czasami bolący ząb poczekał jeszcze troszkę !!!

Fiufiu
daj znaj jak po dentyście...czy udało się pozbyć bólu ?!
 
Amelia super wieści!!!
Lilith daj spokój z tym acardem! Na co Ci to :) wszystko jest dobrze, nie panikuj i nie wymyślaj, bo kopa w d... zasadzę :)

A mnie od wczoraj kłuje - a to w podbrzuszu, a to w pochwie jakby i w szyjce. I nie wiem, normalne to???
 
LILITH a mogę wiedzieć jaki aparat sobie kupiłaś? My też potrzebujemy nowy, bo stary się zepsuł, trzęsie się w nim coś w środku i zdjęcia wychodzą rozmazane. Mój mąż choruje na lustrzankę, a mi jakoś szkoda kasy. Ale niech sobie już kupi, dostał premię i podwyżkę za swoją pracę to niech i ma jakąś nagrodę o której marzy :-)

A my dziś wyprowadziliśmy choinkę z domu, bo nas plaga pajączków i pajęczyn z niej zaatakowała :shocked2:
 
Amelia bardzo dobrze że pojechałaś do lekarza, uspokoiłaś się, wiem że ci ciężko z dwulatkiem, poleguj ile się da, nie musisz teraz sprzatac, jakoś to będzie. Ja mam dwóch synów starszych, tez plamiłam na początku na brazowo 6 dni, wszystko minęło, trzymam kciuki.
gawit przykro mi że znowu się u ciebie zaczęło, ale nadal beż, mam nadzieję. Zresztą nie które kobiety dużo plamią i długo w ciąży i wszystko jest w porządku, widocznie taka uroda. Szkoda tylko tych nerwów i stresu o dzidzie. Wszystko się ułoży i będzie dobrze.
 
Ewcol :) bardzo fajne to co napisałaś :) Duża już ta Twoja córcia :)

FiuuFiuu daj znać jak tam zębowa wróżka ;) mnie też czeka - mam zęba połamanego i dziurki dwie :)

Amelia - ufff....

Ja dziś mam dołek... ból głowy okropny zjadłam już limit paracetamolu... to nie leki to dropsy - nic nie działają.

Do tego wzięłam jeden dzień wolnego z pracy i też problem bo świat się zawali... już do mnie dzwonili z takimi pierdołami, ze zastanawiam jak ludzie z brakiem elementarnych podstaw uchowali się w tej pracy.... Nie wiem co myśleć. Już moja wyobraźnia działa jak będę na porodówce odbierać telefony z pracy i tłumaczyć jak kopertę zaadresować ;) (tu oczywiście przesadzam i desperuję). W pracy mam zero wsparcia... chyba czuję się rozczarowana.

Od jutra zaczynam startować z sokami z warzyw i przecierami bo słaba morfologia... wiięc postaram się jakoś wzmocnić naturalnie :)
 
Kahaka mnie dzis tak zaklulo 2 razy jakby w pochwie i tez nie wiem, niby pisza ze moga byc zaklucia ale chyba raczej po bokach?
 
reklama
kahaka - Nic się nie martw, takie bóle jak przy @ i kłócia w podbrzuszu, jajnikach są normalne :)

Ja w pierwszej ciąży z synkiem miałam tak przez całą ciążę, w tej również, ale nie 2,3 razy tylko non-stop te kłucia ale lekarze mówili, żeby nic się nie przejmować (taka uroda), wiązadła mogą się rozciągać już od 4-tego tygodnia ciąży.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry