reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Asiolek, jak wystawia jezyk to znaczy, ze sid sama uspokaja. Nie stresuj sie, nie czytaj za duzo I nie kombinuj, caluski.

Udalo mi sie poczytac ale jestem wykonczona, wlasnie siadlam. Oby do piatku jak Tesciowa pojedzie Bo nie wyrabiam..

Kolorowych I Co najwazniejsze, przespanych nocy :*



Gawit, jak smierdzi to moze byc refluks. Wez kup manti dla niemowlat I Sprawdz jak dziala, u nas to lek pierwszego rzutu na ulewania powazne.
 
Czesc dziewczyny:) podczytuje to forum od czasu kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży a termin porodu mam wyznaczony na sierpien 2014r. Jakoś nigdy nie miałam odwagi napisać, bo wszystkie szybko się poznałyście i zaprzyjaźniły, ale teraz postanowiłam wyjść z ukrycia z nadzieją, że przyjmiecie mnie do Waszej zgranej grupy sierpniowych Mam:) w skrócie napisze cos o sobie, bo Was znam bardzo dobrze;) w Grudniu zobaczyliśmy z mężem dwie kreski na teście oczywiście byliśmy bardzo szczesliwi, w ciązy jak każda miałam wzloty i upadki, nadciśnienie indukowane ciąża pare pobytów w szpitalu, wysypka hormonalna - (koszmar! nie zycze nikomu tymbardziej, że w szpitalu nie została rozpoznana i w sumie przez ta wysypke rozwiązali ciąże cięciem cesarskim), na koniec żylaki macicy i utrata dużej ilości krwi podczas cesarki. Ale wszystkie te 'przygody' odeszły w niepamięć jak 28.07.2014r. zobaczyłam swoją córeczke Emilkę, ważyła 4040g, mierzyła 54cm. Codzienne podczas karmienia czytam wasze wiadomości i cieszy mnie, że mogę poczytać co dzieje się u dziewczyn, które mają podobne 'problemy' do moich:) jestescie dla mnie skarbnicą wiedzy! Jeszcze raz chciałam się z wszystkimi przywitac:) spokojnej nocy:)
 
No maz juz wyprawiony do pracy ,dziecie spi ,pora napic sie kawy i szykowac rzeczy dla starszaka do szkoly -jednym slowem wrocila codziennosc :-/
Dzis tez zaczynam plan dietowy !!!za miesiac jest impreza w pracy m. Taka z dziecmi -obchodza 100lecie i chce wrocic fo formy :-/

Ania czemu stekanie ??Tomasso sie prezy ?? Ja zauwazylam ze mala sie prezy jak chce jej sie odbic ,,wtedy robi dziwne minki i zgina sie w rogala do przodu
 
reklama
A masujesz brzuszek?moze to pomoze :-( szkoda mi i Ciebie i Tomcia
Ja pieke Olivkowi bulke i wole miec szybciej wszystko przygotowane zeby bylo bez stresu :-)
 
Do góry