reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Hej :-)
Wracamy do zywych? ;-)

Moje pierwsze pytanie.. czy wszystkie sierpniowki rozpakowane?

U nas ok chrzciny BARDZO udane i ciesze sie ze juz po!
Coraz fajniej u nas.. Wojtek kumaty a Michal w nim zakochany :-)

Ciesze sie ze duzo zamotanych mam :-D ja tez z tych.. zaraz wkladam Wojtasa w chuste i idziemy z chlopakami na spacer :tak:

BACHA witaj :-)

LILITH tesciowa do domu! ;-)

ANNA wapolczuje nocki.. :*

EWAELINKA ja tez za niedlugo zaczynam! Nie ma na co czekac ;-)

A ja jutro do ginekologa.. ulalala
 
Chusta przyszła. Bałam się tego wkładania dziecka, że sama sobie nie poradzę, ale z elastyczną chyba prościej.
Kostek zasnął po kilku minutach a ja teraz mogę wszystko;)

Natkusia...super ze chrzciny udane.
Ja w środę idę do gina... Grrrrr. Jak powie, że wszystko ok i można szaleć to dopiero zacznę się bać;)
 
Właśnie jedziemy do sklepu po wyprawke do szkoły. I uwazam ze robilam najwieksza glupote wkladajac Tomcia do fotelika samochodowego. Teraz xaryzykowalam wsadzilam gondole i co?
ZERO placzu. Spi. I puki bedziemy uzuwac gondoli i puki maly niebedzie siedzie jeździ w gondoli.
 

Załączniki

  • 1410161285978.jpg
    1410161285978.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 45
Anna...a nasz lubi fotelik. Nawet często go wkładam ja coś robię, żeby był przy mnie. Ale wytrzymuje maksymalnie 20 min bo potem jest znudzony.

No i chyba powinnaś mieć pasy w tej gondoli;)
 
Ostatnia edycja:
Natkusia super, ze juz po chrzcinach i ze sie udaly. To kogo w koncu wzieliscie na chrzestna? My nadal mamy problem z chrzestnym. Nie ma kogo wziac.

Bacha witaj!

Asiolek ales posta naskrobala. Podziwiam. Odpowiadajac na pytanie, ja po cc b.dobrze. Nic nie boli, nie ciagnie. Gdyby nie ten waleczek nad cieciem, ktory jest dretwy, to nie wiem, ze mialam cesarke. A tak nawiasem- nasze dzieci dzis miesiac koncza. Jak to leci. Jeszcze malce od Nikitki i Gawit.

A u nas nocka srednia. Nie wyspana jestem. Jak wczesniej Sandi spala po 5-6h i potem po 2,5-3h, tak teraz pierwszy spioch 3h a potem co 1,5-2 h i ciagle cyc. W koncu z przejedzenia puscila pawia w lozku :(. Jak dzisiaj bedzie znowu taka akcja, to dam butle. Tylko ona cos nie chce/ nie umie z butli pic, nie wiedziec czemu.
 
Ja Majusię wyprawiłam do szkoły. Noc cała zarwana - jeszcze takiej nie miałam... ale na szczęście o 8:00 pojawiła się kupaaa ;) i nastał spokój ;)

Maja ma chore gardło i katar i bardzo cierpi z powodu zakazu zbliżania się do Oliwki ;) muszę jej pilnować pod tym względem... do szkoły poszła ale zwolniłam ją dziś z biegów na w-f

dziś nie skłądam łóżka - będziemy z Oliwką odsypiać co oznacza, że sierść pozostanie na dywanie a w zlewie niezmyte garnki ;)

Mexi czas leci ;) to już miesiąc. Cieszę się, że dobrze zniosłaś cc :) u mnie też wszystko zmierza we właściwym kierunku tylko troszkę wolniej ;)

Naktusia witamy ;) tęskniłaś ;) ?

Anna u nas fotelik samochodowy też nie jest zbyt lubiany ;)

Miłęgo dnia dziewczyny - ja dziś będę leniwa... bo mam plan spać - kiedy Oliwka śpi... i będę robić NIC...

"Dlatego będę robić nic, nic będę robić
A robić nic to znaczy nic nie robić
(Nic nie robić, zupełnie nic nie robić)
Będę robić nic, nic będę robić
A robić nic to znaczy nic nie robić
(Nic nie robić, zupełnie nic nie robić)"

 
reklama
Do góry