reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Madison - no właśnie, daję jej ile chce jeść, jak nie dam to jest to wrzask, ja sporo produkuję własnego ale nie ma szans, żebym zaspokoiła potrzeby mojego żarłocznego dziecka :-) Ona potrafi zjeść 80 ml mojego i dopić jeszcze ze 30-40 ml modyfikowanego... Będzie dzisiaj położna to się jej zapytam czy to w miarę normalne :-)

Sylwia_k - piękny ten Twój tygodniowy mężczyzna :-) Ja na następny dzień po cesarce już normalnie chodziłam i wejście do wysokiego brodzika prysznicowego nie było problemem, dasz radę ze schodami :-)

Emi kończy dziś trzy tygodnie :-) I chyba zaczyna dawać pierwsze świadome uśmiechy, takie bezzębne po milion euro każdy :-)
 
reklama
Witam, współczuję ciężkiej nocy bo chyba większość miała. U nad noc spokojna.
Natkusia tule. Nie przejmuj się teściem. Oby ci się wszystko ułożyło.
Ją znalazłam sposób na dłuższy sen Hani. Stawiam jak w kuchni i włączam okap na maxa. Ten szum zdziałał cuda. Młoda śpi od 1,5 h. Na obiad z racji wczorajszej akcji śliwki mamy knedle ze śliwkami.
A i kupiłam tą oczyszczoną szczepionke obowiązkowa bez rtęci. Także będę spokojniejsza. Koszt niecałe 100 zł
 
Coś się dzieje z forum że tu takie pustki?
Knedle wyszły super, ciekawe tylko jak hanulka będzie tolerować śliwki.
Odezwijcie sie
 
Hej, ale tu cisza nastala, widac ze kazda z nas zajeta, maluszki pochlaniaja mnustwo czasu.
Mi dzis bylismy na pierwszym krociotkim spacerku, cieplutko na dworku, maly sobie pospal.
Igor dalej smarka, do przedszkola juz dzis nie puscilam go coby sie gorzej nie dorobil ;/
Mam pytanie, dziewczny co wy jecie karmiac piersia? Bo ja jakos malo jem, jakos sie boje zeby cos maluszkowi nie zaszkodzilo. Jak czytam na internecie to pisza ze wszystko jedza.
 
Witam sie wieczornie :-)
Wczorajsza noc u nas byla super moja ksiezniczka zjadla o 21 i przespala do 6:20 ----bylam w szoku ....dzis wyjatkowo tez nie puszcza bakow jak z armaty .... Dzien cieply i wylegiwalysmy sie na slonku ...a moi panowie odswiezali pokoj starszaka -wreszcie Oli ma nowe lozko :-)

jutro moj m. Idzie na zabieg-lapie go stres ----jutro pewnie bedzie po mesku umieral---trzymajcie kciuki zebym to przezyla hehehe bo z trojka "dzieci" bedzie ciezko :-/

Spokojnego i milego wieczorku :-*
 
Jestem mega zmęczona, ale po nieprzespanej nocy zafundowalam sobie bardzo aktywny dzien.
Czuje sie kiepsko, zmęczenie niezle.
M. wrócił, jak doooobrze byc znowu w komplecie.

EWCOL - ja juz jadlam śliwki, w pierwszym miesiącu dwa razy skończyło sie cięższymi wieczorami. Ale w drugim juz tolerują. Nie moge sie oprzeć knedlom i pierogom ze śliwkami :)

CWIKLA - moje spia 18-20h na dobe, bywa tak, ze prawie cały dzien przespia i bywa tak, ze wiecej marudza. Dzis spaly od rana do 16. Potem 3h wkurzania mnie i teraz zasnely, uffff.
Ale powoli chyba bedą sie juz budzic i wiecej czuwania bedzie, bo juz ponad 2 miesiące maja. Ja to sie boje tego bo one dwie, a rąk jedna para...

Z synkiem było tak, ze w dzien spał tylko przy piersi lub w wozku. Ja z tych co wierzą, ze dziecko potrzebuje snu wiec jak doszło do tego, ze tego snu było mało w dzien to sie w końcu poddalam i pozwoliłam spać przy mnie na poduszce do karmienia lub kladlam sie z nim by czuł moja bliskośc oraz 3 razy dziennie były spacery. Po jakimś czasie było łatwiej ze spaniem w domu.


EWAELINKA - o kurcze, ale noc! Kochana ta Twoja cora, ze tak o mamę dba :)
 
Madison ja Cie i tak podziwiam -----!!!!!!!!!!!! Kobito zdradz jak ty to robisz ,ze taki optymizm od Ciebie bije????(przyda sie ta recepta na gorszy dzien)

Mam pytanie Miska ma juz miesiac ,ale trudno mi z niej wydobyc "usmiech dla mamy" Miska usmiecha sie przez sen ,ale tak to jakos ciezko ,a z tego co kojarrze to pisalyscie ze ok4-5tygodnia powinno sie to zaczac -
 
Justyna- ja tez jem wszystko przy kp. Poczatkowo sie balam, ale probowalam po jednej rzeczy i widze, ze poki co malej nie szkodzi nic. A probowalam juz m.in.miod, czekolade, sliwki, smazone i grillowane miesa, sok z cytryny i pomaranczy. Staram sie jednak tylko po jednym nowym produkcie wprowadzac, coby wiedziec w razie wu, co jest be.
 
Ja przy kp jem prawie wszystko oprocz nabialu, smazonych rzeczy, cytrusów ;-)

EWAELINKA moj jutro konczy 7 tyg j tez nie usmiecha sie.. jedynie przez sen i czekamy na te uśmieszki :tak:
 
reklama
Do góry