reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Anna- tak jak pisałam to Twój wybór. Najwyżej kręgosłup twojego dziecka na nim ucierpi. Tyle w tej kwestii. Bo to jak dyskusja o szczepieniu.
 
Gorgusia ..."najwyżej kręgosłup Twojego dziecka na nim ucierpi..." . Bardzo proszę nie rzucać klątw na sierpniowe dzieciaczki.
Ania... Że niby dzieci wypadają z chust. Z rąk tez mogą wypaść a jakoś za często się to nie zdarza.

Jak dla mnie polemika typu masło czy margaryna

A w kwestii nosidełko czy chusta to życzę sobie, żeby każda matka miała tylko takie dylematy.
 
Witam sie :-*
Noc w miare spokojna ,a raczej bardzo o 1butla i teraz przed chwilka:-) takze pospalysmy ....
Wczoraj przeczytalam kilka stronbksiazki od Atany i juz widze zmiane swojego zachowania -opanowala mnie anielska blogosc -chodz i tak bylam spokojna ,ale wiecej sie odzywam do malej -dziewczyny polecam chodz jeszcze nie wiem co jest dalej :-)

Moj M. Juz leci do nas :-) chyba teraz wystartowali -juz sie go nie umiem doczekac :-)))
Oj dobrze ze jeszcze pare dni i koniec postu :-)

zauwazylam ze sporo dziewczyn ostatnio sie nie udziela ale domniewam ze wszystko ok -dzieciaczki pochlaniaja nasz czas

Pora na kawke :-*
 
Witam z zelazkiem w reku ;-) walcze od 5 zeby skarby moje wyprasowane poszly do szkoly i przedszkola.ale ssaczek sie obudzil wiec.. Trzeba karmic. Dzis 1 dzien przedszkola i stres mnie juz zzera :$ zaraz trzeba dzieci budzic ..
 
A my dzis pobudki co dwie godziny z zegarkiem w reku. I co dwie butla szok az sie boje kupy. Ewcia wszystkiego najlepszego ;) dla malej to dzis ten dzień. O tej godzinie blagalam zeby mnie dobili i sie wiecej nieznecali.
A takim uśmiechem wita was Tomcio
 

Załączniki

  • 1409634363259.jpg
    1409634363259.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 59
Czesc u mnie kryzys. Psychicznie podupadlam na zdrowiu ;) nie przygotowałem sie troche do tego wszytskiego. Mleka dalej nie ma. To znaczy ściągam ale jak wyciągnę 10 ml to jest sukces. Bede musiała dokarmiać i ściągać. I tu nie wiem musze na szybko kupic butelki - jakieś takie zeby mi sie jeszce udało na cycka przejść. I laktator. Pomóżcie co wybrać??? Medeli? I mleko jakieś - ale tu zostanę chyba przy hipie bo takim jest karmione moja córeczka.

i pytanie jak szybko dochodzi sie po cesarce. Tzn na tyle żebym mogła robic wszystko przy dziecku. Teraz niby robię,ale wszystko mnie boli i nie wiem jak to bedzie w domu jak zostanę sama.
 
reklama
Faisca... Trudno określić datę progową. Każda z nas dochodzi do siebie w swoim tempie. Niezależnie czy po cesarce czy sn. Wszystko zależy od organizmu i porodu.
Ja np. mimo porodu sn to przez 2 tyg nie byłam w stanie porządnie usiać. A normalne funkcjonowanie, czyli brak drętwienie pośladka i kręgosłupa osiągnęłam jak mi wszystkie szwy sie rozpuściły i zmiękła blizna, czyli po 3 tyg. Dla mnie to było strasznie długo i wydawało mi się że juz nigdy nie wrócę do normalności. Co powodowało frustrację, stres, moją kłótliwość i płacz.
Na szczęście mam juz to za sobą.

Tobie życzę ekspresowego dojścia do siebie. I wielu chwil radości z córą.
 
Do góry