reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Argumenty byly takie ze wiekszosc kobiet nawet po szkoleniach niepotrafi wiazac i robi dziecku nieswiadomie krzywde. A niedaj boze co dziecko wypdnie ze zlego zawiazania ai takie przypadki widziala.
I tez nie wszystkie "specjaliski"uczace wiazan saspecjalistkami uczącymi sie zopakowania...
 
Chyba trochę przesadza z tą większością ;-) Nosidlem krzywdę robi się świadomie w takim razie wkładając w nie niesiedzące dziecko.
A jakim cudem dziecko może wypaść z chusty to nie wiem....
Ja już wiem jak dobrze zawiązać i na co trzeba zwrócić uwagę. Nauczyła mnie specjalistka- polozna po kursie chustowania.
 
anna- to przeczytaj jeszcze raz bo nie ma nosidła dla noworodków.
I tak mam wrażenie że ta dyskusja nie ma sensu. Ty mnie na tą chwilę do nosidła nie przekonasz,ja do chusty nie chcę zmuszać,a chyba nerwy się pojawiają bez sensu.
 
Taaaa i tak kazda zrobi co chce -ja swiadomie wybralam produkt polecany mi przez pare osob -oczywiscie nawet w instrukcji jest zaznaczone ze nie nalezy przesadzac z cxasem noszenia ,ale ja zaznaczam ze mi potrzebne jest na krotki spacer z psem i w ostatecznosci zeby mlodego wyprawic do szkoly ,,,gotowac w tym nie zamierzam bo balabym sie ze woda albo olej prysnie .
Dyskusje na temat chusta czy nosidelko koncze bo zdania w tym temacie zawsze beda podzieline i to wywoluje nie potrzebne konflikty :-*

Ja delektuje sie chwila ciszy :-)
Jutro wraca juz moj m. Wreszcie bedziemy tylko my i nasze dzieci :-D
 
reklama
Do góry