reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Justyna - ja też sobie pozwalam ;-) wczoraj wsunelam cala milke jogurtowa a dziś pół wisniowej ;-) juz nie wspomnę o batonikach w tym tygodniu :-)
 
reklama
Dziewczyny z Maxem to niejest tak ze on Tomcis niekochs i wogule. On tez ma chwile ze tuli caluje mowi ze kocha i taj dalej. Ostatnio nawet czytanke mu czytal. Tylko do niego nie dociera ze Tomcio jest malutki i ze trzeba mu poswircac kazda chwile i ze jest bardzo delikatny i ze trzeba uwazac. I mome tami widze ze z zadrosci robi po zlosci. Nic hyba na to narazie nieporadze.
Dzis kolejny dzien z cyklu cycus ale cycus mu chyba niesmakowal bo marudzil przy nim okropnie. Odciavnelam dzis sporo mleka bo niecchail pic tylko MM serce mi sie kraja ja ce na cycu leciec...
 
Sawi u mnie 12 sierpnia czyli w 37 tyg synek ważył 3500 więc im pózniej urodze tym gorzej, gin pow ze mogę rodzic dziecko donoszone i duże żebym sie nie powstrzymywala tak jakbym miała wpływ nie kazała brać nospy przy przepowiadajacych skurczach jak ja w ogóle nie brałam żadnych leków w ciąży
 
Mam dość :/ była położna, skurczy nie mam :(((( a krzyż boli jak cholera. Nie mówiąc już że jak chodzę to boli mnie krok jakbym kołek miała wsadzony. Mam czekać do rana. Obym kurde zdazyla do szpitala w razie czego :/
 
Sylwia a co wolno nam ;) potem bedzie dieta ! ;p
Barbarka ja juz myslalam ze ty na porodowce ;/ szkoda ze tak musisz sie meczyc !

I powiem wam ze od jakiej godziny i mnie straszaki dopadly, niby skurcze ale nie regularne :/ bo sa co 6 min ale sa i co 10, dziwne bo pierwszy raz mam straszaki. Moze to jakas oznaka zblizajacego sie porodu.
 
Justyna ja myślałam że już będę powoli wracać z dzidzia do domu. Jeśli do rana będzie boleć to mają przebić wody. A potem znowu oczekiwanie 24h na skurcze. I dopiero oxy jak dalej ich nie będzie. Ja nie wiem co z tą moją macicą jest nie tak
 
Nie, tu u mnie najpierw przyjeżdża położna do domu i ocenia czy możesz jechać do szpitala i cię zabiera. Inaczej szpital odsyła :/ no i mi nie wyczuła skurczy więc oczekiwanie w domu.
 
o kurcze,to ja nie wiem czy bym aż TAK zaufała na wyczucie
dla mnei to masz normalne skurcze z krzyża,krwawisz wiec podstawa żeby jechac do szpitala
mieszkasz zagranica?
ja mam nocke chyba zawalona bo skurcze męczą
 
reklama
No ja w Holandii a to chyba najbardziej luzacki kraj pod względem porodów. Jak już akcja za bardzo postępuje to rodzisz w domu. Ginekologa zobacze dopiero przy porodzie, a to i tak tylko dlatego że chcę znieczulenie.

Faisca jesteś??? Wytrzymasz czy wepchasz się w kolejkę :) ja już 8 dni po terminie więc już długo nie będę wstrzymywać kolejki
 
Do góry