reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Fiuu aż mi mowę odebrało :) cudowny komplement :) od dawna równie wspaniałego nie otrzymałam tym bardziej dziękuję :************
A swoją drogą jak to za 3 tygodnie regularną pracę zaczynasz???
 
reklama
Barbarka ja tez myśle ze to już, kurcze moja położna z Warszawy a ja mam do niej 60 km ale moze jakaś w moim mieście bym znalazła? Po weekendzie pójdę do jakiegoś gina w moim mieście i zapytam.
 
Kama jestes juz po terminie?

ja tam za masaze szyjki dziekuje......źle wspominam ani zadne baloniki
oxytocyna na mnie działa wiec mi styknie przy wywołaniu porodu...
 
Magda dobrze, że już wracacie do domu. Pewnie teraz jesteś pełna obaw ale wszystko się pookłada. Zobaczysz - wszystko będzie dobrze! Teraz musi minąć troszkę czasu aby nastał spokój... i oby więcej takie przygody Was nie spotykały!!!

Kahaka super, że udało Ci się pospać :) jedna pobudka to naprawdę super stan :)))

Faisca ja właśnie usiłuję namówić Maję aby poszła do sklepu po nasze ulubione lodziki ale coś nie bardzo ma chęć ;) aż nie mogę uwierzyć :)

Kami Brysiek to sobie nieźle wymyślił może on funkcjonuje w systemie 48 godzinnym ;)

Anusia Tobie życzę spokoju bo ostatnio też się zmagasz z dziećmi i niewyspaniem - oby już było tylko lepiej!!!

Natkusia Twoja opinia o smoczku brzmi super optymistycznie mój przyjdzie do nas w poniedziałek :)))) czekam z utęsknieniem :))))

Gorgusia wszystkiego najlepszego :) niech Kacperkowi spełnią się marzenia :)

Gawit oby Twoje kłopoty minęły :) i Małą dałą pospać :)))

Angie :) poczucie humoru to jest super metoda :) my codziennie mamy kino ;)

Madison ja muszę chyba zastosować tryb totalnie dzienny w dzień i totalnie nocny w nocy ;) na razie niczym się dzień z nocą nie różni ;)

Co do Linka do masażu brzusia to ja zamieściłam - znaleziony na You Tube Masaz na kolke niemowlecia - YouTube

Dziewczyny w dwupaku życzę Wam rozpakowania bo już tak jakoś za cicho na forum :))) jakoś mam niedosyt nowych dzieciaczków ;)
 
Sawi ja poprzedni poród miałam wywoływany, balonik plus oxy i tym razem chciałabym żeby samo się ruszyło. Wytrzymalabym kolejny masaż.
Boli i boli a skurczy brak :/
 
Natkusia - coś może w powietrzu wisiało bo u mnie też była noc cud :-) Mała przecknęła się koło 3, zjadła, tylko chwilkę pokwękała i jak usnęła to kolejna pobudka była o 6:20, oby tak dalej :-) Tylko nie ma siły, wieczorem śpi z nami, będę starała się ją jednak odkładać do łóżeczka.

Magda - cały czas trzymam kciuki, żeby szybko wszystko się wyjaśniło i żeby malutka wróciła do domu.

My cały czas się ogarniamy i chyba coraz lepiej nam to wychodzi, mała jest rozkoszna, ja trochę padam na pysk, ale nikt nie mówił, że cały czas będzie łatwo :-)
 
Natkusia, ja mam laktację już dawno unormowaną o dziwo :O twarde piersi miewałam w pierwszym tygodniu po porodzie. Może organizm "nauczony" bo to już mój drugi raz jeśli chodzi o KP.

Kami, nie przejmuj się nakładkami, tylko co jakiś czas próbuj karmić bez nich. Ja Agatkę karmiłam tak przez 2 miesiące, a Ewę przez miesiąc - dokładnie w tym tygodniu udało mi się nakladki odstawić.

Barbarka, &&& za szybką akcję.

Anna, może psycholog by coś pomógł.

Gawit, współczuję, miałam podobnie z Agatką i pamiętam moją frustrację :/

Ewcia dzisiaj cały czas śpi... wcale mi się to nie podoba, bo pewnie w nocy będzie szaleć.
 
No właśnie krzyż najbardziej, bóle menstruacyjne do tego i krok. U mnie do położnej można dzwonić jak się ma skurcze co 8 minut. A ja nie jestem pewna jak to ma boleć :/
 
reklama
Do góry