reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
no pewnie że te bóle z krzyża bym traktowała jako skurcze....przeciez jedne mają skurcze z brzucha inne z krzyża
barbarka ja bym nie czekała na odejście wód
mojej szwagierce przy 8cm rozwarcia dopiero odeszły a za chwile urodziła......
 
Tak Barbarka, ja przyjmuje do wiadomości, ze oficjalnie akcja Ci sie rozpoczęła. Weź zesz juz urodz bo obiecałam, ze przed kolejkę Ci sie nie wepchnę, a tez mam juz dość ;)
 
U nas tez nocka super, choć nie tak jak i niektórych, ze z jedna pobudka.
Karmilysmy sie o 20, 1.30, 5.30 i po 8.00, a starszak wstał po 8.30 wiec luksusowo.
Oby ta była równie ok i bede happy.

Mieliśmy dzis kolejna sesje zdjęciowa, tym razem juz w piątkę, bardzo jestem ciekawa efektu, ale trzeba bedzie poczekać troche.

Popoludniowa pora moi panowie byki Naroodowym na memoriale lekkoatletycznym, gdzie gwiazda był Usain Bolt. I mieliśmy miejsca w loży i były dzieci znajomych, fajny plan na sobotę. Ale ja zrobiłam sobie karę i zostałam w domu walcząc o powrot moich osiągów laktacyjnych. Taka kara za olewke ściągania - teraz musze ściągać co 3, max 4h nawet w nocy, co jak dla mnie jest mega osiągnięciem.
Juz nawet rozważałam przez chwile przejście tylko na mm, ale jednak psychika mi nie daje.
A szkoda bo było by prosto, łatwo i przyjemnie. Tylko tylko, ze dla mnie, a tu i dziewczyny chodzi... Ehhhh....

Fajna pogoda dzis była, nie ma to słoneczko wyjdzie zza chmur :)
 
Ja tak na szybko melduje ze w dniu terminu u mnie cisza i czekam dalej - oby nie za długo ;-) wróciłam właśnie z dluuugiego spaceru a raczej marszu. Komary mnie chyba pociapaly ale cóż, trzeba przeżyć ;-)
 
Barbarka daj znac co u ciebie? Jejku czyzby kolejny maluszek sierpniowy mial sie pojawic ;)

Mnie rowniez krzyz boli ale to raczej ciagly bol. Maly sie rusza jak szalony. Troche mnie przeczyscilo ale nic innego nie odczuwam.
Jeszcze jakos tak smutno i przykro mi sie zrobilo. Dzis urodzila kolezanka co miala termin tydzien po mnie :( jakos zamiast mnie to ucieszyc to bardziej mnie sfrustrowalo. ;/
Mam wrazenie ze caly rok, chodze w tej ciazy :/ i te bylam na spacerze dwa razy i nic sie nie dzieje :/
A teraz leze i proboje ogladac sopot festiwal. I ide do kuchni po winogrona. Obok leza cukierki i pierniczki, choc nie moge ale zjem :p a co to juz ostatni tydz ciazy (niby), tyle pokutowalam wiec sobie dzis pozwole na poprawe humoru.
 
Sawi ja mam termin na 31 sierpnia albo 5 września tego drugiego oczywiście nawet nie biorę pod uwagę, ale pisze o tych masazach bo chce już urodzić ze względu na duże dziecko.
Wrocilam wlasńie z grilla od rodzinki moja szwagierka powiedziała ( nie wiem ile w tym prawdy ale ona rodziła rok temu dokładnie swoje drugie dziecko) no więc powiedziała ze położna albo gin są w stanie wyjąć czy nie wiem jak to nazwać profesjonalnie czop jakoś go wyciągnąć. Jak zaczęłam z nią wiercic temat to okazało sie ze jak jest długa szyjka to tego nie da sie zrobić. Ale ogólnie podaje temat ja zapytam sie gin ile w tym prawdy i czy moze trochę przyspieszyć chociaż jeśli byłoby to takie proste to każda by to zrobiła
 
Kama a jak duze ma byc dziecko?
u mnei w 32 tyg. mała wazyła 1600
gdzie zamierzasz rodzić?
z czopem to nie wiem ile w tym prawdy ale raczej nie
wiem tylko jedno jak z młodsza córka byłam w szpitalu i na porannym badanku ordynator pstryknał mi w szyjke to tego samego dnia wieczorem czop zaczał odchodzić,z krwią
a na drugi dzień 15:55 urodziłam

ciekawe jak barbarka ?
 
reklama
witam dziewczynki

kurczak zasnal wkoncu:) dzis ma jakis cycowy dzien, caly czas na mnie wisi:) pod wieczór stalo sie to troche uciazliwe, ale wkoncu sie chyba dojadl i spi..czyzby ten skok o ktorym ostatnio pisalyscie?
a tak ogolnie to ok..zakochana jestem w nim jak wariatka <3 <3 mam dwóch wspanialych synków,czego chciec wiecej :)

magda super, ze do domku malutka wychodzi :) bardzo sie ciesze
anna pogadaj z synkiem, to duzy chlopak powinien juz pewne rzeczy rozumiec...rozumiem ze zazdrosny bo to normalna sprawa dlatego i jemu musicie duzo uwagi poswiecac teraz...a wyobrazam sobie,że nie jest to takie łatwe..moj synek zas na odwrot, ubóstwia brata..jak poszlam sie kapac i zostawilam ich na chwile samych, starszy pilnowal mlodszego to jak mlodszy zaczal plakac to starszy sie przestraszyl i zaczal razem z nim...ja wybieglam spod prysznica w reczniku bo nie wiedzialam co sie dzieje a synek mi mowi ,że on sie przestraszyl ,jak maly zaczal plakac bo bal sie ze mu sie cos dzieje... i ze sie o niego boi..nie moglam go uspokoic...ogolnie to przychodzi, przytula, mowi do niego moj kochany braciszek...a jak maly sie do niego usmiechnie czy na niego popatrzy to mowimy starszemu"widzisz jak braciszek cie bardzo kocha? i starszy jest w niebie :) na poczatku był troszke zazdrosny, ale z nim porozmawialismy i teraz jest super
gorgusia sto lat dla synka:-) chlopcy sama slodycz:-)
barbarka ja przy porodzie mialam tylko krzyzowe bóle-tak tak to skurcze, wiec na bank u ciebie sie zaczyna..trzymam kciuki!:-)
sawi witaj

dziewczynki macie jakiegos sprawdzonego sprzedawca na all co wywoluje zdjecia? jesli tak podeslijcie namiary, bo moj sprawdzony widze ma zawieszone konto..buu;/ a zawsze takie piekne zdj byly
my jutro uderzamy na zakupy malemu popatrzec za ubrankiem na chrzest. mezowi za garniturem nowym bo nie moge na stary patrzec no i ja w cos sie tez musze ubrac..mam nadzieje,że maluch dobrze to zniesie bo to jego pierwszy taki wypad...juz nawet odciagnelam mleko do butelek co by cycem nie swiecic...:p:p
 
Do góry