reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

witam weekendowo:-)

Dziś mąż ma wolne więc wybrał sie ze starszakiem na zakupy a my z Bryśkiem rządzimy w domku:-D Brysiek ładnie przybierana wadze przekroczyliśmy Rubikon czyli magiczne 3 kg. Poza tym nadal na butli i co 3h karmienie ale przeplatane cycuchem, niestety przy użyciu nakładki póki co bo mały niecierpliwy i nie może sutka właściwie uchwycić do tego majta łapkami na wszystkie strony. U nas ciekawe dni tj. jednego dnia Brysiek najedzony przesypia większość dnia i nocy drugiego większą część dnia czuwa, rozgląda się gaworzy, płacze, jest na rękach ale śpi słabo heheh tak sobie ustalił.

Beetka mam pytanko czy Twój maluch skupia już wzrok na Twojej twarzy? mój słabo głównie się rozgląda ale jakoś nie widzę by mnie specjalnie obserwował, nie wiem może dla niego to jeszcze za wcześnie jest
 
reklama
A ja egoistycznie tylko o sobie i Hani, obiecuję poczytać dokładnie jak będę w domu.

Chyba dawno nie przybyło żadnego maleństwa, dziewczyny ciężaróweczki oby coś się zaczęło rozkręcać.
 
Ostatnia edycja:
Mamy 3 tygodnie. I dobijamy mame. Max plus tomek rowna sie mije niezrownowazenie psyhicznie. Max specjalnie budzi tomka tomek beczy i tak w kolko. Max zazdrosny jak diabli niedobry zrobil sie okropny. Ja naprawde oszaleje. ..
Ewciu Madziu trzymam kciuki aby sie juz u was niepowturzyla sytuacja.
Ewciu kropelki niewiem czy dzialaja bo on i tak beczy
 
MAGDA super ze wychodzicie! Teraz oby bylo tylko spokojnie! :*

KAHAKA my mamy 4 smoczki i dopiero ten z canpola w miare zalapal :-) to tez mialas super nocke :tak: nasze dzieci cos sie synchronizuja hehe. Ty karmisz tylko piersia nie? A nie boisz sie o takie dlugie przerwy, wtedy jest mniejsza produkcja? Przh takich to mam piersi potem twarde jak kamien..

FAISCA lody w nocy oddalone tyloma km? Niezla jestes ;-)

KAMI u nas to samo.. Raz nie chce apac a raz przesypia cale dnie.. dla mnie najwazniejsze ze spi w nocy jak ciapek ;-)

ANNA porozmawiaj z Maxem.. przeciez to duzy chlopak :tak: staraj sie z nim tez spedzac czas.. u mnie tez czasami taki cyrk
 
Anna- w szoku jestem że taki duży chłopak tak reaguje na malucha. Oby się poprawiło.
Natkusia- ja mam nadzieję że dziś dorwe taki smoczek bo cyc i cyc... Fajna mialas noc :-)
My dziś wyprawiamy urodziny Kacperka- wczoraj skończył 2 latka :-)
Noc z pobudkami o 00,3 i 6. Nie ma dramatu.
Kacper jakby troszkę się poprawił. Zrozumiał że Antek musi jeść cyca ;-)

A wczoraj tak sobie chłopcy spali
 

Załączniki

  • 1408785988946.jpg
    1408785988946.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 81
Natkus rozmawiam tlumacze mu mowie spedzam w miare kozliwego czasu z nim. Gdybym niebyla sama moze bylo by lepiej. Maz jak przychodzi o 11 w nocy to chlopaki juz spia. Rano S.zajmoje sie malym co bym choc wysika sie mogla i soczewki zalozyla i znoeu leci do pracy. O dziwo zaczal sie bardziej duzym interesowac. Ale Max chyba wchodzi taki jakis dziwny wiek. Buntuje się przed wszystkim i do wszystkiego. Na spacr isc niehce na lody nie do parku nie kapac nie. Ze wszystkim na nie...
Ja juz sil niemam...
Maly na szczęście zasnal. Mam chwile dla siebie i co by odkurzyc i podlogi wymyc.
 
Hejka
znów nie spałyśmy od 23 do 4.30 ale nie z powodu kolek, bo kropelki nam pomagają, tylko pannie się noc z dniem pomyliła :-( tak do 3 to nawet nie płakała tylko się rozglądała, a później płakała, bo spać się jej nie chciało a nie mogła zasnąć :-( eh mówię Wam jak nie urok to sraczka. właśnie była mama to ja 2,5 godziny spałam bo jak czeka mnie kolejna taka noc to się muszę do niej przygotować. Powoli czuję, że przez te nocki zaczyna łapać mnie jakaś depresja. ryczeć mi się chce o byle co, wszystko mnie denerwuje. najchętniej to pobyłabym sama, zupełnie sama, ale cóż - póki co to bardzo nierealne marzenie

Pozdrawiam i sorki, że ja tak tylko o sobie ale nie mam sił


Jak w takie pogody (około 20 stopni, raz słońce, raz pochmurno) ubieracie dzieci na spacer?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anna kurcze Max duży chłopak,wytłumacz mu ,że to niemowle i niestety takie życie,że jest starszy -cięzko no

Gawit kochana przykro mi bardzo-tulę Cię wirtualnie :tak::tak::tak::tak:
 
Do góry