reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

cwikla to będzie Twoja noc :-) &&&&&&& powodzenia!

Martyna ja chodziła do ginki prywatnie, zna mnie od ciaży z Martyną, wszelkie wizyty u niej, jest dobrym lekarzem, ale przy tej cc też jej nie będzie więc to, że prywatnie to wcale nie oznacza , że ma się lepiej :-(

Moja babcia dziś została przyjęta do szpitala. jutro amputują jej nogę za kolanem :-( a babcia ma wadę serca i nie wiadomo jak się operacja potoczy, ale nogę muszą amputować, bo to zagraża jej życiu :-( jeszcze to mi potrzebne na końcówce ciąży :-( matka do mnie dzwoni i mi ryczy! a co ja na to poradzę? jak mus to mus! jak nie amputują to zgnije, a amputacja daje jej szansę na jeszcze trochę pożycia. Normalnie mogła sobie darować i nie dzwonić do mnie z taką informacją tym bardziej, że ona zawsze była panikarą i o byle co ryczy i kurde nie wiem zapomniało się jej, że ja we środę idę do szpitala i sama mam pietra co i jak?
Eh wyżaliłam się! ale normalnie nerwy mam na mamę jak nie wiem co! no bo po co mi ta informacja? jutro jakby było po wszystkim to mogłaby zadzwonić! a nie stresować mnie tu!
 
reklama
cwikla trzymam kciuki!!
Ulika gratulacje!!!!!!!!!

A u nas w końcu się ochłodziło. Aż lepiej się oddycha.

Kurcze cały dzień mam straszne "parcie" i kłucie na szyjkę. Momentami aż ciężko jest mi wstać. I latam sikać co chwilę. Możliwe,że mała zeszła tak nisko,że odczuwam to parcie?

Jutro rano mam ktg to może się coś dowiem,ale oni chyba jak wszystko wychodzi ok to już nie badają na samolocie. I zapytam o L4 w szpitalu,może wypiszą... a jak nie to na 12 umówiłam się do jakiejś babki w Lux Medzie (bo L4 mam do jutra).

A mam jeszcze pytanie z serii formalnych po urodzeniu. Są jakieś wnioski do macierzyńskiego gdzie się określa jaki % wynagrodzenia chce się dostawać? Bo ja chciałabym przez cały rok 80% a na wniosku do wypełnienia, który dostałam z pracy nie ma o tym mowy.
 
Cwikla - dasz rade :-) na pewno ;-) jesteśmy myślami z tobą! Mi też położna mówiła ze bóle mogą być tylko z krzyża wiec pewnie noc należy do ciebie. Trzymam kciuki :-)

Mój maluch w brzuchu jakoś dziś mało ruchliwy, wolę jak się wierci to wtedy się nie martwię a tak to zaraz przeżywam ze może coś nie tak. Ale trochę tam się wypina.
 
Magda17011 fajnie że już wracasz do formy i waga tak leci:-)
Asiołek
lista jest już doklejona a teraz zauważyłam ile nas jest jeszcze:szok: i w sumie tak śrenio co najmniej jedna musiała by się wypakować dziennie żeby "zamknąć" sierpień;-)
Sylwia_k oj kochana podziwiam ja bym nic nie robiła i nawet zwróciła im uwagę:angry:
Karaiwina ja też mam charakter taki że lubię wizualizować te najgorsze założenia:confused: mój zawsze mówi że jestem "drama queen":-D
Wyczekany będzie dobrze napewno:tak:
Lilith zdrówka dla córy a co do witaminy to mi położna mówiła żeby przed samym karmieniem dawać:tak:
fiufiu mojej odpadł prawie po dwóch tygodniach więc nie martw się:tak: też pryskałam octaniseptem
Carine przy małej lekarz mówił że wit d3 powinno się dawać jak najdłużej:tak:
Edys ja właśnie zawiozłam do rodziców i już tęsknię:-(
Gawit nie martw się kochana to szyjka się skraca:tak: współczuję sytuacji z babcią i nerwów na koniec ciąży:-(
Carine na watku https://www.babyboom.pl/forum/sierp...becikowe-itd-prawne-sprawy-sierpniowek-69714/ tylko nie pamiętam dokładnie na której stronie:tak:
Cwikla &&&&&& ta noc należy do Ciebie:-) dasz radę kochana napewno


Ja małą zawiozłam - jak wyjeżdżaliśmy to się popłakałam w samochodzie ale jestem teraz spokojna o wszystko więc mogę rodzić.:tak:
U mnie pada od godziny 16 i jest mega fajnie - przynajmniej mogę normalnie funkcjonować.
 
Coś mi się wydaje, że taka myśl często towarzyszy przy porodzie. . Cwikla dasz radę, szykuj męża i do szpitala. Trzymam kciuki :)

Ulika super :)

Ojaka wydaje mi się, że powinny być dwa wnioskic - jeden o podstawowy urlop i drugi o dodatkowy - tam się wpisuje ilość tygodni i daty i zus sam sobie wylicza procenty :) przynajmniej tak mi się wydaje.
 
Gawit - przykra sytuacja z babcia. Ale jak mus to mus. Pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. A mama - no cuz. Powinna pomyśleć tez o Tobie a nie tylko o sobie. Tule :*

ojaka - idziesz do jakiegoś innego ginekologa w LM ? Ja sie właśnie zastanawiam, czy tam wypisza L4 po terminie, czy bede musiała cos kombinować, jak do soboty nie urodze.

Cwikla - dasz radę kochana. Wiem ze łatwo mowić. Jak Ciebie tam napierdziela. Ale i z doświadczenia wiem- ze zapomina sie o tym bólu:)

monia456- ja właśnie na jedna noc zabrałam mała do domu- wiec te noc oddaje Wam dziewczynki:) ale od rana moge już rodzic:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wsystkie dzieci spiom ;)
Gdyby nie to, ze doje to było by cudnie. Dobrze, ze na HBO leci nowy dosc ciekawy serial to nie przysypiam.
U mnie tez jakaś namiastka burzy. Była.

CARINE - my wczoraj tak samo spacerowalismy, ale miałam poczucie, ze ciut przesadzam. Dzis juz po bandzie - wzięłam je do szpitala w krótkich bodziakach, nakrylam pieluszka. Z tym, za były w fotelikach, a w nich sie dzieci grzeja nieziemsko.
W domu cały dzien dzis spaly w samych body.

LILITH - hmmm, to byłaby osobliwa reakcja na witamine. Trzeba zobaczyc jutro czy sie powtórzy.

OJAKA - ja wiem tylko tyle, za jak wnioskujesz od razy o roku to jest 80%, a jak podzielisz to i teraz tylko o ten podstawowy to dostaniesz 100%, a jak potem zawioskujesz o rodzicielski to 60%.

CWIKLA - no bedzie ciezko, sama juz sie zorientowalas, ale zobacz na nas - mamuski starsze stażem - mimo wszystko dalej robimy dzieci i co poniektore ani myślą przestać ;)

MONIA - achhh to serce matki... Ale zaraz będziecie wszyscy w komplecie, a Ty szczesliwa, spełniona i wykończona ;)
 
Do góry