reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

edys jak mi jutro w szpitalu nie wypiszą L4 to jadę do jakiejś lekarki w LM (nie znam jej,pierwszy raz do niej idę,ale miała akurat na jutro wolny termin).
Ja mam termin porodu na 6 sierpnia (na środę). Mam nadzieję,że nie będzie problemu z przedłużeniem L4. Do tej pory miałam zwolnienia od chyba 3 różnych lekarzy z LM,bo mojego gina często nie było i żaden lekarz nie robił mi problemów z przedłużeniem,bo w systemie jest cała historia ciąży. Oby i jutro obyło się bez problemów. Najlepiej by było gdyby już po ktg mi w szpitalu wypisali,ale nie wiem jak oni tam na to patrzą.
Z synkiem w ciąży jak chodziłam na ktg tylko do innego szpitala to po terminie po jednym z ktg poprosiłam o L4 to powiedzieli że nie wystawiają,że muszę iść do swojego gina albo do lekarza rodzinnego i wtedy M na szybko jechał do mojej gin po samo zwolnienie.



Idę się już położyć,bo tak mnie ciągnie brzuch na dół jakby miał mi zaraz spaść. A w jakiej pozycji bym się nie położyła czy usiadła cały czas mam to parcie i kłucie na szyjkę....ehh..
 
reklama
Cwikla-to już. Na pewno.

Monya- jak jutro będziesz wychodzić to dostaniesz instrukcje odnośnie swistka do urlopu macierzyńskiego. Proszę- napisz mi gdzie to się odbiera bo nie wiem....
Ech...karmie tylko piersią. Mm nawet nie kupiłam i nie mam zamiaru. Antek w sumie ładnie je-Madison,laskotanie żeberek pomaga. Piersi są większe,ale nawal trwał tylko dwa dni. Nie za krótko?
I sutki tym razem praktycznie nie ruszone. Przy Kacperku płakałam z bólu....
 
Ulika - gratulacje i witamy kolejne dzieciątko :-)

Martyna - tak, on ma dyżur 14 :-) Tak więc jeżeli da się to gardłuj w czasie kwalifikacji, żeby Ci dali termin na na tego 14.08. Godziny jeszcze nie mam wyznaczonej, bo najpierw idę 08.08 na to KTG, potem 11.08 mam ostatnią wizytę u Bodzka w gabinecie, ma mi pomierzyć wszystko i poprzyglądać się dokładnie, jeżeli Emilce nie będzie się specjalnie spieszyło to mi powie dokładnie co i jak i pewnie tego 14. rano będę musiała się stawić w szpitalu. Dokładnie Ci napiszę w poniedziałek wieczorem jak będę znała twarde fakty :-) Aha, wiem, że on prawie na pewno ma też dyżur 12.08. ale głową nie ręczę.

Cwikła - don't panic :-) Jest fajna seria lekkich porodów, dobrze będzie, trzymam kciuki :-)

Gawit - no to niezłą jazdę ci jeszcze rodzicielka zafundowała, ale cóż taki charakter chyba, moja siostra ma podobną teściową, kobieta takie jazdy nieraz ma, i takie podejście do wszystkiego, że ja się zastanawiam jakim cudem udało jej się wychować dwójkę żywych dzieci :-)
 
Cwikla &&&& mocno kciukasy!

Moj klocus 4kg to maly slodziak ;) A ze duzy to ogolnie lepiej sie go trzyma przy karmieniu:)

Tylko cos dzis kupki nie robil popiarduje czasem tylko.

Ja sie czuje juz odespana ale jednak tam na dole to wole nawet nie myslec co sie dzieje. Niby nie boli nie ciagnie ale boje sie kibelka... i chyba bedzie z tym problem ;(
 
Cwikła zbierasz się już, czy czekasz jeszcze??

Madison miłego oglądania, ja też wieczorkiem seriale plus pl wiadomości, choć w nich nigdy nie ma nic ciekawego :-D
Jutro sprawdzimy raz jeszcze, no i myślę o tej wymianie butelki na jakiś czas.. ulewanie mnie dobija i źle mi się po Jud kojarzy ..


A starsza na antybiotyku w rezultacie, dobrze ze poszła dziś do lekarza. Na szczescie juz jest lepiej ale kaszel bardzo meczy..
I nie pamietam, czy się chwaliłam, Dex waży 3290g :-D:-D
 
Gawit trzymaj sie,wiem,że łatwo mówić,zeby nie przeżywac tak bardzo,a sama dopiero przez podobna sprawę przechodzilam. Nie stresuj sie przed cc,bo ono musi być i już. A nerwowość chyba normalna w stanie niepewności.
Ćwikla-poboli,poboli i przestanie,a ty szybko zapomnisz,przed tobą wspaniałe doswiadczenie.
Ani nas bóle brzucha,matka Wciagnela dużą krowke-błąd,a za błędy sie płaci....4 h stekania i ryku
 
Ja dziś bułka,biszkopty,brzoskwinie,nektarynki i gulasz z cukini,papryki,pomidora i kurczaka. Młody jak narazie nie narzeka. Kupa jest po każdym karmieniu.
 
reklama
Do góry