reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cisza bo te co się często udzielały w większości urodziły :D

Ja mam dzisiaj atak mojego woreczka, jest to na tyle bolące i nieprzyjemne, że leżę i staram się spokojnie oddychać + skupić uwagę na czymś innym :)

Myślę, że cwikla to już w szpitalu :)
 
reklama
U mnie standard czyli około 5 po wstaniu na siusiu nie mogę już zasnąć, dziewczyny czy wy z miesiac wcześniej masowalyscie krocze moja położna mi kazała ale ja nawet nie próbuje sobie tam wkładać palców. Boje sie mojego porodu chociaż to już drugi ale teraz to co innego.
 
No to mały zlot na Żelaznej macie :)

U mnie dziewczyny budzą sie na zmianę, tak ze wychodzi, ze co 2h pobudka :/ Zmienilam taktykę i dzis karmie tylko obudzona, bo na spiocha w nocy to dopiero trwa.

Czytałam ostatnio, ze dzięki prolaktynie wytwarzanej przy laktacji mamy wysypiaja sie 'szybciej'. Cos w tym jest, ja ściągam prawie 1.5l dziennie i w zadziwiająco dobrej firmie jestem mimo tych pobudek. M. ma sie znacznej gorzej jak wstanie,dlatego jesli czuje sie ok to każe mu wracac do spania asap'em :)
 
reklama
Do góry