reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

ja też w marcu kończę 34 lata :) widzę że rok 80 króluje. U mnie rodzina wie już cała. Reszta się domyśla i niech tak zostanie
 
reklama
Dorcia wiesz co nie wiem na 100% ale ja mialam bete wtedy 6tc ponad 38 tcy. Ale czytalam ze beta moze wtedy ladnie rosnac i mozna miec piekne ciazowe objawy. Od tamtej pory nie robilam bety a ostatnio gin mi powiedzial ze jak juz jest serduszko to beta nas nie obchodzi. Pozatym chyba wchodziny w ten okres ze beta moze nawet lekko zaczac spadac czy stanac. Tylko usg cie upewni ze jest ok. Tak wiec albo cierpliwie czekaj i badz dobrej mysli albo prywatnie gdzies zrob jak sie denerwujesz.
 
Ostatnia edycja:
Melduje sie że szpitala. Wieje nudą,jestem sama w pokoju.usg jutro.już mam holter i z tym ciśnieniem u mnie niefajnie.skacze jak głupie raz jest 115/60,a po 15 min. 147/80...ma bądź miala ktoras z was taki problem?
ja mam :-( brałam dopegyt 2x1, teraz mam podniesione na 3x1, a jak nadal to ciśnienie będzie skakać, to też mnie czeka szpital :-(

ewcol3 kiedyś uwielbiałam ogórkową, a teraz jej nie mogę. teraz to ja właściwie tylko świeże ogórki jem :-)

JoannaUK nie wiem od czego to u Was zależy, ale ja swego czasu mieszkałam w Luton, byłam w ciąży i nie miałam żadnych badań :-( koleżanka cała ciążę nie miała nić badane oprócz2x usg i mierzenia i uciskania brzucha (nie wiedzieć czemu )

cwikla u mnie przez ten mój pobyt w szpitalu, wiedzą wszyscy :-)

angie mi w marcu stuknie 35 :-)

mamasowa wiesz co? moim zdaniem lekarz źle zrobił, że Ci tych poronień nie wpisał. po dwóch muszą Cię już mieć bardziej pod opieką, jak trafisz np. do szpitala (czego Ci nie życzę) to to jest bardzo ważne. na mnie jak mówię, ze to 4 ciąża to patrzą jak na kretynkę, ale jak już móię, że z tego 2 poronione, to jest zupełnie inna gadka
ale super, ze po wizycie ok!

Domi współczuję tych atrakcji muszlowych :-( oby Cę to długo nie trzymało

Dorcia ja też miałam puste jajo płodowe, beta rosła, tylko nie tyle ile powinna, ale też sporo, bo np. z 10000 urosła mi do 18000 aczkolwiek wiedziałam, że coś jest nie tak, bo powinna urosnąć 2x minimum

Ja dziś nawet ok, plamienia nie mam, plecy przestały boleć. eh oby do wizyty (mam 14-go) miałam dziś zrobć betę, ale właśnie stwierdziłam, że w sumie szkoda kasy, poczekam do wizyty
 
Ja mam 26, w kwietniu będzie 27;-)

Nie wiem czy to zasługa L4,ale odkąd poszłam (od piątku) nie miałam ani razu spotkania z porcelanową przyjaciółką:) Raz może rano mnie zemdliło i tyle. Ale pewnie duży wpływ na to ma to,że nie muszę się rano wcześnie zrywać żeby się ogarnać imałego obudzić i zawieźć do przedszkola. Tak to wstajemy (jak jedzie do p-kola) po 7, a jak nie jedzie to śpimy do bólu-czasem nawet do 9:)
M mówi że gdzieś wyczytał że mdłości w ciąży są też przez stresy w pracy..wszystko możliwe. Jutro jadę w końcu zawieźć to L4 i na jakieś małe zakupki,bo znowu mnie wzięło na sałatkę owocową:)
 
Angie Gawit dziękuję ....sama nie wiem co mam robić ? Wizytę mam prywatną umówioną na 15-tego ( wizyta z NFZ umówiona na koniec marca) ... nie ma szans się wcześniej wcisnąć...jedyna opcja to jechać do szpitala ale co im powiem że się obawiam czy wszystko ok ... to mnie wyśmieją !

gawit cieszę się że plamienie ustało !!! Tak już zostanie !!!
BUZIAKI
 
Ostatnia edycja:
Gawit dobrze, że troszkę Ci lepiej :tak:

Wczoraj miałam poważną rozmowę z córką "skąd się biorą dzieci" :) ale było ciekawie :)
Były już bardzo szczegółowe pytania... typu : Ale skąd ten siusiak wie, że już trzeba wpuszczać te ziarenka ?
Potem stwierdziła, że to wszystko jest bardzo obrzydliwe i widać było, ze bardzo nam współczuje, że aby mieć dziecko musieliśmy przez tą mękę przechodzić ;) Dziś dostałam od niej fajną wiadomość: "Mamo kocham Cię i fasolkę"

 
Angie ja mam 28 lat
Dorcia ja miałam 2 razy puste jajo. Za pierwszym razem beta słabo rosła, było ponad 5000 w 10 tyg. Za drugim razem rosła dużo lepiej, bo ponad 20000 było w 10 tyg. A w którym tyg jesteś? Musisz wiedzieć, że ok 9 tyg beta zaczyna naturalnie spadać

Ja już po wizycie, zaraz opiszę tam gdzie trzeba
 
kahaka jestem w 7 tygodniu licząc od ostatniej @....dam sobie chyba spokój...bo nawet jak jest puste jajo to i tak nic nie zmienię ...prawda ?
Więc spokojnie i do przodu...środa już za 8 dni ... dam radę ! No chyba że zacznę plamić albo będę mieć jakieś bóle to pojadę do szpitala ! Dzięki !!!

oszqrde
ja dokładnie tak jak Ty z chwaleniem się czekam do momentu jak zobaczę serdusio...córce powiemy jak najpóźniej ... nie wcześniej niż koło 12 tygodnia.
Choć ostatnio w laboratorium pielęgniarka żeby przyspieszyć moje wejście "powiadomiła" wszystkich siedzących w kolejce że ja jestem ciężarna i proszę mnie puścić bez kolejki...więc pewnie "plotka" szybko poleci !
 
reklama
No no faktycznie dużo osób z rocznika 8o.
gawit cieszę się że plamienia ustały, i czujesz się lepiej.:tak:
Ja też się jeszcze nie chwalę, wie mama, i dwie siostry i tyle, reszta najbliższej rodziny dowie się jak skończę 12 tydzień, a potem samo się rozniesie. Synom powiem tez w czwartym miesiącu, u mnie może byc widac, jestem szczupła, więc nawet lekki brzuszek będzie widac, a poza tym w poprzednich ciążach wymiotowałam i schudłam na początku, a teraz nie mam mdłości i mam apetyt, więc będę tyc,
 
Do góry