reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

reklama
hej dziewczyny. bylam u gina wszystko jest ok. o tyle o ile pan dohtur moze to stwierdzic bez badan. dwoch poronien nie wpisal bo to czwarta ciaza w karcie by byla a ja taka mloda oi brzydko by to wygladalo o_O . poza tym jak tylko zwleklam sie do domu to padlam jak dluga nawet junior nie robil cyrkow i tez poszedl spac. u mnie wie moja rodzina bo bratowa sie wygadala, rodzina W nie wie. nie chce mi sie sluchac ze dwoje dzieci w mlodym wieku to patola. a i jeszcze sasiadka wie bo mi juniora pilnuje jak ide do lekarza ;)

ja zaraz 21 e mam problemy z utrzymaniem ciazy wiec ....
 
Ostatnia edycja:
Ja mam wizyte z polozna w ten piatek a prenatalne dopiero 31-go.
Mamasowa dobrze ze wszystko ok po wizycie.
Ja juz dzisiaj ledwo daje rade. Chyba za niedlugo sie z pracy bede musiala urwac :-:)baffled:
 
U mnie rodzina sie dowiedziala bo tak wyszlo. Powiedzialam ze jak moja siostra z chorymi dziecmi przyjedzie na wigilje to ja nie przyjezdzam i sie poryczalam u mamy bo mialam dola przez te podejrzenie pustego jaja. I tak potem sie widzialysmy w sylwestra i Alek z moim mezem sie pochorowali bo sie okazalo ze to byl jakis rota wirus chyba ale juz minal tydzien i jakims cudem ja sie nie zarazilam. Znowu fart oby mnie nie opuscil. A jak moj maz zawiózł moje zwolnienie to moja szefowa powiedziala::laugh2: Co pan najlepszego zrobil? Ale ogolnie jest spoko i pisala mi ze trzyma kciuki!
 
U nas rodzina już wie, choć chcieliśmy powiedzieć w drugim trymestrze. Jakoś tak wyszło... ;-)

Co do wieku, to ja mam 37lat.
 
HELLOŁ

Ja mam 30 wiosen na karku !!! Stara doopa ze mnie !!!

Angie miałaś kochana podejrzenie pustego jaja...a będziesz umiała mi powiedzieć czy wtedy beta rośnie ??? Bo się bardzo denerwuję tym że nie mam objawów i wkręcam sobie jakieś cuda...i myślę nad zrobieniem bety we środę i piątek ??? Co Ty na to?
Bo wizytę mam dopiero za tydzień...wcześniej nie ma opcji się dostać !

mamasowa cieszę się że wszystko ok !!!
 
reklama
A ja mam 25 lat i zawsze marzylo mi sie do 30 miec juz dwojke maluchow:tak:. Jesli chodzi o ludzi, ktorzy wiedza to najblizsza rodzina i dobrzy przyjaciele, ale powiedzialam im niedawno jak juz zobaczylam bijace serduszko to nie moglam sie powstrzymac z wiesciami:D. Tym bardziej, ze cala rodzinka przyjechala na Swieta. W pracy tez szefostwo wie ale tylko dlatego, ze od razu chcialam zalatwic sobie wolne jak tylko nie bede sie za dobrze czuc i przydalo sie nie raz. Choc podejrzewam, ze wiele osob podejzewa, po tym jak musialam wybiec z konferencji, zeby nie zwymiotowac na stol....eh nie ma lekko:D
 
Do góry