reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

edys u mnie troszkę inna sytuacja,bo mały w przedszkolu,ale nie rezygnujemy póki co z niego,mimo że ja też na L4 (dużo się w nim uczy, a ja w domu mu tyle fajnych rzeczy nie wymyślę co oni w p-kolu). A trochę też na nie wydajemy bo średnio ok.600zł miesięcznie(prywatne:/). Od września chcielibyśmy żeby poszedł do państwowego przedszkola-o ile w ogóle się dostanie.
 
reklama
Też bardzie skłaniam się do tego, żeby mała została w żłobku. Upewniłyście mnie w słuszności moich decyzji, i że mój tok rozumowania jest poprawny. I tak sobie pomyślałam, że w żłobku stanie się bardziej samodzielna -co przyda mi się jak będzie dzidziolek :)
 
Edys ja też myslę tak jak dziewczyny-zawsze parę godzin odsapniesz w domku sama-tym bardziej ,że mała lubi tam chodzić :-)

moje dzieci też dzis do szkoły i przedszkola rano poszły( mąż zawiózł) a mamusia do łóżeczka i spałam do 10:15 :-),ale mi dobrze było hihi
mdłości nadal męczą -masakra ,ale wiem bynajmniej że jest oki :-)
p.s. moja mała ostatnio pyta: mamusiu a jak jestsie starszą siostrą i ma się dzidziusia w domku to nie trzeba chodzic do przedszkola-cwaniara mała :-)
pozdrawiam Was babeczki i trzymam &&&&&&&&&&&&&& za wszystkie wizyty :-)
 
Cześć. :-)
Moje dziecko chodzi do żłobka - i tu właśnie mam problem. Nie wiem czy zostawić ją w tym żłobku, czy wypisać - skoro i tak będę siedziała w domu. Z jednej strony oszczędnośc ok 500 zł mc, z drugiej wiem że, ona lubi tak chodzić - bo lubi dzieci.
Podpowiedzcie co byście zrobiły ?
Ja bym zostawiła. Skoro lubi być z innymi dziećmi to tym bardziej zostaw, nauczy się też samodzielności a to bardzo pomocne jak pojawia się rodzeństwo. :tak:


U mnie wiosenna pogoda, słonko pięknie świeci i temperatura bardzo przyjemna. :-)

Niestety znów zaczynam kaszleć, wieczorem prawie płuca wypluwam... :eek: A lekarstw za bardzo brać nie mogę... Laryngolożka jest na urlopie, a wizytę u ginekolożki mam w poniedziałek. Dali mi dobry syrop w aptece, ziołowy, ale muszę to jeszcze z moją lekarką skonsultować. Nic czekam na telefon.
 
Edys no ja bym wypisała, albo zmniejszyła godziny jeśli to możliwe, pobawi się a ty będziesz miała oszczędnośc.
Angie ja mam tak właśnie na papierze, i też czasami się zastanawiam beż czy żółty, i trwa to od 6 dni.
 
Przeżyliśmy pobieranie krwi :tak: fajna pielęgniarka była i pojechaliśmy specjalnie do innego ośrodka żeby z palca mu brali bo Michaśkowi nie widać żył. Nawet nie poczuł tak więc jestem zadowolona :biggrin2:

GAWIT niestety tak to jest.. jakbyś była w 8 mscy z dużym brzuchem to też wszyscy by udawali, że Cię nie widzą :confused2: nie raz się z tym spotkałam w ciąży i musiałam walczyć o swoje.

OJAKA odpoczywaj :-) mi po miesiącu już na tym L4 się nudzi ;-) ale cieszę się bo w racy nie dałabym radę no i z Michałem jestem :tak:

JOANNA jak zadzwonisz to się wszystkiego dowiesz :-)

KAHAKA mmm do 10.. dobrze Ci ;-) oczywiście &&&&&& zaciśnięte! Będzie dobrze :*

EDYS ja bym zostawiła w żłobku :tak: tym bardziej, że lubi! Tam bawi się z dziećmi i rozwija się. A Ty możesz odpocząć, coś porobić - takie moje zdanie. My byśmy chętnie posłali Michała do żłobka bo uwielbia dzieci i wiem, że byłby zadowolony ale u nas nie ma :sorry: jest dopiero przedszkole od 2,5 roku i ja jestem bardzo za takimi instytucjami :-)

OJAKA ja też bym chciała od września Michała posłać ale boje się, że poczuje się odrzucony.. tu nagle rodzeństwo a tu oddajemy go gdzieś.. tylko, że u nas Misiek będzie miał dopiero 2 latka i chyba poczekamy pół roku, rok.


jeszcze 5 godzin do wizyty :-D
 
ASIOŁEK!!! Daj trochę no!! Ale mi zrobiłaś ślinotok :confused2::sorry:

Ja byłam dzisiaj z rana w Biedronce i nie było arbuzika :-( chyba trzeba poczekać na sezon..
 
Dzieki za wsparcie dziewczny. Mamasowa najgorsze jest ponoć rtg miednicy choć mialam klijentke w pracy ktora miala w ckazy i dziecko zdrowe urodzila. Bella ja wczoraj jakies 2 farfocle z rana mialam i od tamtej pory juz nic narazie...zobaczymy. w czwartek ide na badania tsh i mocz moze progesteron sobie zrobie dodatkowo...nie pamietam co tam mam jeszcze zlecone...morfologie krwi chyba.
 
reklama
Angie - moja znajoma miała operacje pod rentgenem, była jakoś w 4-5 tygodniu ciąży. Wycinając jej woreczek żółciowy naruszyli przewód, i właśnie pod rentgenem miała zastawkę wstawianą. Z dzidziolem jest wszystko w porządku :) trzeba być dobrej myśli
 
Do góry