reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Popłacz sobie kochana, byle tego nie trzymaj bo "pękniesz" w mniej odpowiednim momencie. Męża olej, ja przez mojego dziś wyłam od rana. Wiesz, nie mówi mi coś ostatnio ani że ładnie wyglądam, czy że mnie kocha, nic.. za to włosy wczoraj zrobiłam, fakt nie wyszły :no::wściekła/y: ale ten do mnie niby w formie żartu, że teraz to już tylko czapka :szok: Zero wrażliwości, nic a nic nie pomyśli..:wściekła/y: ale wiem, że się stara..:tak:
A nie możesz zostać w domu? Jak się źle czujesz i nie masz ochoty na wizyty to nie zrozumie? Tule CIę mocno :tak:
Z podbrzuszem, to wiesz.. przy kichaniu tak się może zdarzać, pamiętasz, nawet na grupie mi dziewczyny pisały. Wtedy najlepiej się chwycić za brzuszek by tak się szarpnęło boleśnie. Niby to dobry objaw bo się wszystko naciąga..

O serduszko pytałam, bo widzisz, to nie jak w poprzednich ciążach. Masz tam maleńką istotkę a ona czuję jak się martwisz kochana.
Jak tylko jesteś w stanie zajmij się czymś co lubisz, ostatnio o grze mówiłaś np. Jak szybciej zacznie czas uciekać to też będzie Ci lżej bo to już mniej do wizyty zostanie. ;-)
 
reklama
Hejka, witam się po weekendowo :-)
Chyba zbliża się koniec wymiotów bo mnie też już dużo rzadziej ciągnie nad kibelek, została niestety przeczulica zapachowa, M zrobił dziś frytki na obiad dla małej i dla siebie, boziuuuu jak śmierdzi... a oni się zajadali.
Kichanie to masakra, mnie też rwie podbrzusze i ciągnie rana po cc, mi się też tak robi jak wstanę gwałtownie.
Ja biorę witaminy omega med, ale gin każe brać tylko kwas foliowy.
 
Witam się po południowo już :-) ach leci mi ten dzień.

Co do witamin ja biorę tylko folik. Znajoma mi powiedziała ostatnio że położna jej mówiła że od witamin niektóre dzieci rodzą się trochę duże, no i wiadomo przez to poród może być cięższy. Ale to tylko tak piszę, nie sieję paniki :-)

kahaka, natkusia no to jesteśmy we trzy jutro wizytujące. Ja o 10.30, a potem jeśli lekarz powie że jest wszystko dobrze to pojedziemy z mężem na mały shopping, skorzystać może trochę z wyprzedaży:-)

natkusia my to chyba mniej więcej w tym samym czasie zaszłyśmy w ciążę :-) ja OM miałam 18.10, także teraz też jestem w 12 tygodniu :-)
 
Jjm86 mój etat wynosi 30 godzin poza tym do pracy mam bardzo daleko i lekko z pewnością nie będzie. Dyrekcja na pewno też będzie musiala zatrudnić kogoś nowego dlatego narazie nawet nie mam co marzyć o l4. W tygodniu postaram się pogadać z dyrekcja i coś postanowić.

Ale aktywność dzisiaj jest ogromna od rana do nadrobienia 3strony;-)
jutro do pracy po tylu tygodniach nie wiem jak ja to przeżyje!

Dziewczyny widzę że smaki macie bardzo odmienne. Pizza, arbuzy. Ja mogę jeść wszystko za wyjątkiem mięsa! Strasznie śmierdzi:p

Dużo z Was ma wizyty w tygodniu? A może jest ktoś tak biedny jak ja co musi czekać jeszcze ponad 2 tygodnie?:-(
 
Wy moje drogie jutro ,a ja w srode ....juz sie nie moge doczekac !!!!!ale dzisiejszy dzien praktycznie sie konczy bo zaraz utne sobie drzemke :-)

Trzymam kciuki za Was :-*
 
Witam!! Ja już po spacerze (pomaga na mdłości i rozemocjonowanie w stosunku do M) i po obiedzie. Wizytę mam dopiero 16 stycznia. Trzymam kciuki za Wasze wizyty. Przez trzy poprzednie ciąże na rozstępy smarowałam się oliwką w żelu, bardzo sobie ją chwalę, pozostaje bardzo długo na skórze i o najważniejsze żadnego rozstępu nie mam, a dzieci miałam wszystkie w okolicy 4 kg. Jak na czwartą ciążę przystało wszystko jakoś szybciej widać, moja ginekolog mnie o tym informowała. Także brzuszek już jest widoczny. Co do owoców to potwierdzam, że w sobotę w Biedronce widziałam arbuzy. Tak o tym piszecie, że aż ja nabrałam ochoty. :-D
 
Arbuza też bym zjadła :-D ja mam generalnie ochotę na dużo rzeczy, ale jem po troszku (może to i lepiej przy mojej wadze :-D ginka zresztą mówiła, że mogę jeść to na co mam ochotę tylko właśnie drobne porcje :-)
Ja mam planową wizytę 14-go, chyba, że znów coś się będzie działo. mam nadzieję, że nie! plamienia od wczoraj nie mam, ale ja to głupia jestem, bo plamienia nie ma to już zaczęłam więcej łazić :no: aż sama na siebie nawrzeszczałam i położyłam się do wyra :-D z chłopem też już lepiej ;-)

ewcol jak ja zazdroszczę tych spacerów
 
Gwiazdeczka to my wizyte mamy razem :-)
Spacerki tez lubie ,chodz u mnie wszyscy pala w kominkach i jak wychodze wieczorem z pieskiem to zatykam nos :-/
 
reklama
Witam!! Ja już po spacerze (pomaga na mdłości i rozemocjonowanie w stosunku do M) i po obiedzie. Wizytę mam dopiero 16 stycznia. Trzymam kciuki za Wasze wizyty. Przez trzy poprzednie ciąże na rozstępy smarowałam się oliwką w żelu, bardzo sobie ją chwalę, pozostaje bardzo długo na skórze i o najważniejsze żadnego rozstępu nie mam, a dzieci miałam wszystkie w okolicy 4 kg. Jak na czwartą ciążę przystało wszystko jakoś szybciej widać, moja ginekolog mnie o tym informowała. Także brzuszek już jest widoczny. Co do owoców to potwierdzam, że w sobotę w Biedronce widziałam arbuzy. Tak o tym piszecie, że aż ja nabrałam ochoty. :-D

To super że bez rozstępów przeszłaś ciążę :-) Też mam taką oliwkę w żelu. Pięknie pachnie czekoladowo :-)
A mam pytanie jak często się smarowałaś? Codziennie?
 
Do góry