reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

MAGDA - gratulacje! Czekamy na wiecej info :)

KAMI - wyobrazam sobie, ze to były nerwowe 2 tygodnie i ze to wszystko bedzie do Ciebie jeszcze wiele razy wracac. Trzymaj sie kochana!. Jak to dobrze, ze mały urodził sie prawie w 35tc i wszystko z nim ok. Super, ze udało sie tak dlugo przeciągnąć!
Gratuluje i życze szybkiego powrotu sił fizycznych i psychicznych. Wiem z doświadczenia, ze to drugie jest duzo trudniejsze.
Super, ze sie odezwalas. Martwilysmy sie tu o Ciebie.
 
reklama
Magda...gratuluję i czekam z niedosytem na więcej informacji.

Kami...teraz już będzie tylko lepiej. Gratulację dla Ciebie i synka!
 
Magda - super, gratulacje :-)

Kami - cieszę się, że się odezwałaś, martwiłyśmy się czy wszystko OK :-) i też oczywiście witamy kolejnego maluszka, dużo zdrówka teraz dla Was obojga :-)
 
Kami dobrze,że wszystko sie dobrze skończyło. Teraz to już musi być tylko lepiej. Serdecznie gratuluję.
Magda akcja ekspresowa i tak chyba z zaskoczenia;-)

Ja już tradycyjnie co drugą noc przesypiam, dziś znów nad ranem wylądowałam na kanapie w salonie.Znów pada, więc powietrze przyjemne. Skurczy żadnych nie mam, nawet pzepowiadające mi się zupełnie wyciszyły. Po południu planujemy ciąg dalszy sprzątania w Agatki szafkach. Powoli robimy miejsce na "nowy rok szkolny". Zostało nam najgorsze-ubrania.
 
Plus dnia dzisiejszego! Chyba mam kupca na auto :)
Minus - K. nie ma, wieczorem też nie będzie i muszę się z tym teraz bujać sama ;) ale nic to! Dam se rade, nie takie rzeczy się załatwiało :p

A gdzieś padło pytanie o bólu miednicy. Mnie miednica nie boli. Boli mnie wewnętrzna strona ud, tak bardzo u góry i to już jakiś czas. Nie wiem czy to sprawka ciężaru, czy może tego że nogi są teraz w innej pozycji (ciężko je złączyć).
 
Ostatnia edycja:
Magda - gratulacje :)

kami - cieszę sie że sie odezwalas. I ze jesteście już w domku. Myśl już tylko o przyszłości :-):-)I ciesz sie dzieciątkiem :)

u mnie noc koszmarna. Od jakiejś 23 do 4 rano, bol brzucha jak na okres, i bol krzyża. I tak przechodziło na troszkę i znowu nachodzilo. Bol dość mocny Że o spaniu mogłam pomarzyć. Zobaczymy ci bedzie w ciagu dnia.
 
Magda Wielkie gratulacje kochana - a jeszcze pare dni temu pisałaś że Ty chcesz już:tak: i proszę mówisz i masz;-)
Ewaelinka &&&&&& za Ws dziewczynki:tak:
Kami super że się odezwałaś:tak: kochana oby bw domciu było z dnia na dzień coraz lepiej.:tak:
Asiołek dzięki za pamięć - nospa pomogła dopiero po około 2 godzinach a skurcze długo się jeszcze wyciszały :-( więc noc ciężka ale z rana była porcja przytulasków od mojego szkraba, kilka uśmiechów i już lepiej ;-):-)
Anna powodzenia na KTG:tak:
Ulika a Ty na kiedy masz termin bo nie widzę suwaczka?

Miłego dnia dziewczyny:-)
 
Magda gratuluje!!!!!:tak:
Kami jak dobrze, że u Ciebie dobrze, już chyba każda o Ciebie pytała tutaj;-). Gratuluje maluszka i trzymam kciuki, żeby dalej wszystko potoczyło się dobrze;-)


Mnie w nocy bolał brzuch:-( Każda pozycja była niewygodna, a kładąc się na prawym boku miałam wrażenie, że gniotę małego:confused:
Teraz boli mnie podwozie. U mnie znów pada, jest ciemno. Coś czuje, że jak dupki z domu nie ruszę, to znów cały dzień będę ucinała sobie drzemki:dry: Oo już ziewam.
 
monia biedna oby ci te skurcze odpuscily albo chociaz zlapaly porzadnie.

edys-witaj w gronie zmeczonych. odespij w dzien.

izis-nie daj sie wych*** twarda badz w negocjacjach ;) a miednica boli,bo si erozłazi na boki. swoja drogą to niesamowite musi byc z punktu widzenia zmian w ludzkim ciele.

wkasia-powodzenia w porzadkowaniu,widze za wczasu sie przygotowujecie do szkoly.

kami- bardzo si eciesze,ze sie odezwalas. my tu w nadziei czekalysmy na ciebie. jak bedziesz czula si ena silach,to do nas pisz. poki co ochlon spokone,bo stresu bylo co nie miara.

gorgusiu-a te bąble się czyms smaruje jak przy ospie czy one sobie same znikną?

aniu-napisz co tam po ktg :)

ulika-czekam z olejkiem do soboty (w niedziele dyzur ma moj gin wiec jakby co zahacze o niego)

wyczekany-bo to jest wszystkpo popieprzone z tymi skurczami.

ojaka smacznego!! :)

madison-wazylas wczoraj dziewczyny?
 
reklama
Do góry