reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Dzień dobry,gratuluję Magda synka po drugiej stronie

Ewaelinka niech cię stres zmotywuje.
Ją sie obudziłam wyspana. Irena ma świat po tej stronie w głębokim :-) skurczu nie odnotowalam ani pół.
 
Gorgusiu,żebyś ty młodym imprezy "nie ukradła"jak cię karetka z parkietu będzie zgarniac ;-)
Jeju mam znowu skurcze łydki,a nie chce brać mg...ale wyjścia chyba nie ma.
 
Magda, znów z zaskoczenia ! Gratulacje!
Ewelinka, dołączam do skurczowych dziewczyn - od 1,5 h regularne bolesne co 10 min. Właśnie się wyprysznicowałam i chyba trochę łagodniejszy ból. Chłopaków nie budzę dopóki nie będę pewna.Najgorsze, że ciągnie z krzyża :szok:

FiuFiu, łykaj magnez - łydki odżyją :-D

Gorgusia, wesele w 40tc :szok: Podziwiam!

Izis, spisz?

Dobra, idę liczyć dalej skurcze.
 
Nie śpię. Obudzułam się przed 5 i tyle. Twarz zapuchnięta, wyglądam koszmarnie ;)

K. chciał mi wczoraj ulżyć w stresie i poleciał do znajomej po stetoskop. Najpierw nie mogliśmy zlokalizować serduszka, potem niby coś było słychać, ale K. wyliczył koło 80 na minutę...mówię, że za mało. Stwierdził, że źle policzył.
Przy okazji zachwycał się zgrabnym, szczupłym ciałem kogoś tam znajomego, pomogło mi to bardzo :p...

Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano lekko było czuć małą, ale tak słabo i niewiele. Ale nic, obserwuje dalej :)

I żadnych skurczy ;) a przynajmniej nie czuję

Kaspian a jak te Twoje?
 
Noo...biorę pod uwagę, że bardzo się starał z tym stetoskopem ;)

Kaspian może jeszcze coś ruszy później albo wieczorem :) ja to w zasadzie tylko raz w nocy coś takiego czułam. Od tamtej pory liiipton :)

Może czym częściej takie akcje tym bardziej prawdopodobne, że jednak "zaskoczy" :D
 
reklama
Witam się niewyspana ;)
Magda, serdecznie gratuluję!!!

Ja z moim mężem jesteśmy trochę zszokowani, że do sierpnia jeszcze tydzień, a nas już tyle urodziło.

Fiufiu, to jednak babci źle przepowiedziała. Szkoda.

Ewaelinka i jak?

Ja nie mam małej w co ubierać, wszystko za duże i wygląda komicznie. Moja mama wczoraj szukała ubranek po całym mieście, to nigdzie nie ma rozm 52. Muszę dziś do Tesco jechać, może coś znajdę.

Spokojnego dnia! Ja postaram się dzisiaj opis porodu zamieścić.
 
Do góry