reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

madruszka mieszkasz w Toskani oooo....super, tam pewnie pięknie.
gawit jak tam, u mnie wczoraj troszkę znowu na papierze ten beżowy śluz, na razie czysto. A ty jak samopoczucie.
 
reklama
Miałam mdłości i M zrobił mi hamburgera i wodę z imbirem. Przeszło :-D
Co do l4 to ja wiem,że nawet na nim będąc będę pracować. Własna działalność
nie daje tyle komfortu. Praca po 12h musi być i muszę dać radę. W domu za to mój Synek nie da chwili odpoczynku. Dam radę.
Macie już kosmetyki na brzuszek? Ja zdecyduje się na kosmetyki palmers- w pierwszej ciąży idealnie się sprawdziły.

z tą pracą to dokładnie jak u mnie. też mam własną działalność, niby mam pracownika ale i tak trzeba interesu dopilnować. na razie robi to mój mąż, choć to zupełnie inna branża niż on pracuje, ale dzielnie daje radę, a ja nadzoruję wszystko przez telefon :-D na ten moment musi wystarczyć :-D

LILITH właśnie do takieg się przymierzałam, żeby kupić, tyle, że tu w PL to one kosztują ponad 300 zł :-(no, ale mąż obiecał, że kupimy :-)

Gorgusia ja też nic nie kupuję. ciąży z Martynką stosowałam troszkę później ta seria dla kobiet w ciąży z rossmanna i bardzo sobie chwalę :-D ubrania ciążowe mam z poprzedniej ciąży, choć jak uda mi się wrócić do pracy to ona wymaga ode mnie strojów biznesowych i takowe ciążowe będę musiała zakupić :-) ale to później

mamasowa ja również witam serdecznie :-)

Bella dzięki. ogólnie moje samopoczucie super. opisałam co nie co na wizytach :-)

Mąż dziś w swojej pracy, ja z Martynką sama w domu, ale moja mama przyjdzie bawić się z małą, żebym ja mogłą leżeć :-) i gołąbki na obiad mi przyniesie :-)
 
Witam się weekendowo :-)

Witam nowe sierpniowe mamuśki :-)

Któraś z Was pisała o przeziębieniu.... ja zakupiłam sobie syrop dla kobiet w ciąży Prenatal, na bazie naturalnych składników i pastylki na gardło też Prenatal. Czułam że coś mnie bierze, gluty po pas, ale już jest lepiej.

gawit super że mama ci pomaga, ja niestety nie będę mogła liczyć na taką pomoc bo jestem 'eurosierotą' :-(

A nam dzisiaj stuknął 10 tydzień (wg OM to już nawet 11) :-) Leci ten czas jak szalony. Aby się obejrzymy, a zaraz nasze maleństwa będziemy tulić :-)
 
Witam się sobotnio :-)

Całe życie nie lubiłam żuru i zgadnijcie co dzisiaj robię na obiad.. oczywiście żur :-D
Dzisiaj kończę 11tc, wstaje a tu.. mdłości :eek::szok:


witaj PRAWIE_MAMA :-)

SZYSZUNIA mam nadzieję, że byłaś w szpitalu i wszystko ok!!

CAROLINE LILITH no tak.. będę musiała uważać :tak: dzisiaj koleżanka znowu namawiała mnie żebym przyjechała. Powiedziałam jej, że źle się czuję i mąż przyjdzie po dokumenty to zrobię to w domu i nagle usłyszałam tekst "Nie, nie trzeba..poradzimy sobie" :sorry: na bank była to podpucha.. może chcieli mnie nagrać bo są kamery i do ZUSu, że jestem w stanie przyjść do pracy. jak potrafią zadzwonić do mojego lekarza z pretensjami, że dał mi L4 to oni na wszystko mogą wpaść :szok:

CAROLINE bo przynosi ulgę coca cola, taką że dziękuję Bogu, że człowiek stworzył colę :-D

witaj MAMASOWA :-)

GORGUSIA ja się przymierzam choć nie wierzę w nie.. przy pierwszej ciąży od testu smarowałam brzuch a i tak jestem pociachana :confused2: Ja używałam tej serii Palmers i myślę, że jest ok :-) chyba teraz też ją kupię

ASIOŁEK ja Cię rozumiem ale też nie nadwyrężaj się :-) a jak masz umowę na zastępstwo to będziesz miała L4 i macierzyński?

KATUSHKA mi dzisiaj się kończy 11 i zaczyna 12 :tak: czas leci jak szalony ale to dobrze :-)
 
Witam weekendowo !!!

Wszystkie nowe koleżanki HELLO !!! Kurcze jak nas jest tu duuużo !!! SUPER !!!
Nie obraźcie się że nie odnoszę się do każdej z osobna ale naprawdę ciężko ogarnąć tyle zaciążonych babeczek !

Obiadek się gotuje ...rosołeczek i kotleciki z suróweczką....jutro nóżencje kurczaczkowe zaserwuję !

A ja nada lnie mam dolegliwości typowo ciążowych ( bolą mnie obydwie nerki ...ale u mnie to norma) nie mam mdłości, cyce nie bolą, nie mam zachcianek....hmmm myślicie że za wcześnie na takie objawy ??? Dzisiaj 6t 2d licząc od ostatniej @ !

Natkusia Gorgusia ja po pierwszej ciąży jestem poszatkowana jak kapucha na bigos !!!
Będę się maścić ale chyba później...żeby skóra nie swędziała...bo niestety rozstępy mi nie grożą ( no chyba że te nowe będą się przeciskać między tymi starymi ,albo wyjdą na stopach bo to jedyne miejsce bez nich ?)

Miłego dzioneczka !!!
 
hej hej hej :) dziekuje za wszystkie powitania ! co do pracy nie mam tego problemu bo nie pracuje zajmuje sie juniorem, ciuchy ciazowe to dla mnie kosmos wiec pewnie znow nic nie kupie normalnie nosze dosc duze ciuchy wiec czy jest sens cos kupowac?

zaraz 13 a my dopiero z wyra sie wywleklismy. nawet junior spal i nie darel sie o jedzenie. malz wyskoczyl do sklepu po zarelko bo jakby nic w lodowce nie ma wiec to moze byc milydzien ;)

dziewczyny jakie bierzecie suplementy diety/ witaminki od kad wiecie o ciazy?
 
mamasowa ja, póki nie zaczęłam plamić, brałam tylko folik i magnez. moja ginka twierdzi, że witaminki dla ciężarnych dopiero gdzieś od 15 tc. w ciąży z Martynką też tak dopiero zaczęłam brać. brałam prenatal classic i jeżeli nadal są dostępne (bo to już w sumie 5 lat będzie jak wtedy brałąm) to teraz też je kupię :-)
 
reklama
witam
my dziś idziemy na urodzinki 30 naszej przyjaciółki -przyjęcie niespodzianka :-)
ciekawe jak będzie-na razie mi sie nie chce :-)
pozdrawiam
 
Do góry