reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Cześć, mam termin na 5-go sierpnia. Konto założyłam jakieś 7 lat temu, gdy w brzuszku rosła córeczka... teraz to już jestem mamą pełną gębą :)
 
reklama
Witajcie Kochane po nowym roku
Wkoncu moge napisac
Wrocilam do pracy po swietach i dzis zaczelam plamic niestety zywa krew
Nie wiem co mam robic teraz
na wklatce nic nie ma tylko na papierze jak docisne to zawsze taki rozowy sluz tak samo bylo poprzednim razem i skonczylo sie zle do szpitala nie poszlam bo i tak zadnych lekow nie dostane nawet zwolnienia z pracy
 
szyszunia pędem do szpitala!!! nie chcę cię absolutnie straszyć ale wiele osób zwleka ze szpitalem i później źle się dzieje :-( będzie dobrze - zaopiekują się tobą i maleństwem - dostaniesz leki i będziesz na obserwacji! trzymam kciuki!!!
natkusia oj lepiej uważaj.. tak samo jak jesteś na l4 to absolutnie na portalach społecznościowych nie publikuj żadnych zdjęć z wyjazdów czy coś w tym rodzaju.. bo wszystko zostaje wykorzystane przeciwko nam :szok: masakra co się w tym chorym kraju dzieje! masz l4 to korzystaj :-) leeeńńń się ile wlezie :-D ja mam do 19.01 rodzicielski urlop.. a 20.01 mam wizytę u gina :-D:-D:-D boshe juz zapomniałam jak to jest pracować :-)

a mnie swego czasu dopadły mdłości.. i wiecie co mi pomogło? pół szklanki napoju gazowanego! kurcze wcześneij to nie jadłam ani śniadania ani obiadu! później się dziwić że fasolka mała jak nic nie mogłam jeść.. wiem że gazowane niezdrowe ale z dwojga złego wolę wypić te pół szklanki i później normalne posiłki jeść niż pół dnia patrzeć z dalekiej odległości na jedzonko..
uciekam spać bo padam z nóg - dobranoc :tak:
 
Niestety ja jestem w uk tu mnie nikt w szpitalu nie zatrzyma ani nie da lekow wiem bo rok temu przeszlam tu poronienie i zasniad groniasty
Jedyne co mi zrobia to usg a mialam we wtorek bylo za wczesnie na serce choc zarodek byl i mial 5t5d mam kolejne usg za tydzien wtedy mialo byc serduszko juz na 100% szczerze balam sie isc na usg chyba poprostu boje sie uslyszec ze znowu sie nie udalo
Caly czas sprawdzam i puki co jest czysto ale juz prawie nie wierze ze bedzie dobrze identycznie bylo rok temu takie samo plamienie i mniej wiecej ten sam czas
 
Moniuszka, to Twoje następne usg chyba nie tak drogie jak na polskie warunki, w dodatku 3d/4d. Zrobić i tak trzeba więc czemu by nie od razu takie fajne. I fakt, w 13 tygodniu już fajnie widać. Niektorym może się poszczęścić i dowiedzą się o płci, którą i tak później trzeba potwierdzić ale co tam ;p

Asiłek, to nie tak.. ja np. siedze w domu, cały czas prawie w łóżku, jest mi cholernie ciężko ale to przecież i tak luksus. Patrząc na Ciebie, Ty nie leżysz obłogiem, musisz codziennie wstawać, jezdzić do pracy, byc w niej. Nie jest Ci lekko. Nie wyobrażam sobie w moim stanie wychodzić z domu a co dopiero jak Ty spędzać na zewnątrz tyle czasu.. Popatrz na to w ten sposób i jak piszą dziewczyny, może idz na L4??


Izis nie zapominajmy o kapciu ;p


Natkusia dokładnie tak, to oni bardziej się powinni pilnować by nie prowokować czy głupio odpowiadać, my specjalnie tego nie robimy.. Z ta praca to chyba dobrze, ze nie idziesz, po co miec jakies problemy? Tym bardziej, ze mowisz ze Twoi pracodawcy nie sa normalni..


Gawit, kilka dziewczyn też tutaj ma monitorki :)
Ja mam ten:
SONOLINE B FETAL DOPPLER 3MHZ PROBE BACKLIGHT INCLUDES BATTERIES AND 250ML GEL | eBay
mam nadzieję, ze widzisz. Wazne by kupic ten czulszy jak chcesz szybciutko serducho uslyszec. Przed zakupem sprawdzalam na yt czy oby sobie jaja nie robia, tu przykladowy:
How to find your baby's heartbeat with fetal doppler - YouTube jest ich cala masa ale warto czytać komentarze. Nie u kazdego tak ladnie i szybko wylapuje. Aaa i nalezy szukac w dobrym miejscu ;p

Macku, co to znaczy na samolocie??


Witaj Prawie mama, wielkie gratulacje :)

Szyszunia a prywatnie?? Gin tu prywatnie przyjmuje tak samo jak midwife. Wydaje mi się, ze l4 tez mogliby Ci dac, bys mogla chociaz tydzien w domu polozec. Ja bym sie do szpitala wybrala i powiedziala, ze kazali CI przyjsc jakby bylo cos nie tak a nie wyganiac. Jak sie czujesz? Moze to plamienia co wystepuja w dniach @ ?? czyli takie doczyszczanie?
 
hej mamuski. dolaczam do was!!!! bardzo chcialam drugiego szkraba i tym razem moze wyjdzie dziewczynka ;) termin z om glosi 28.09.2014 we wtorek mam gina. miedzy moimi dziecmi bd 2 lata roznicy. boje sie meeeeega ale kto da rade jak nie ja ;) pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Miałam mdłości i M zrobił mi hamburgera i wodę z imbirem. Przeszło :-D
Co do l4 to ja wiem,że nawet na nim będąc będę pracować. Własna działalność
nie daje tyle komfortu. Praca po 12h musi być i muszę dać radę. W domu za to mój Synek nie da chwili odpoczynku. Dam radę.
Macie już kosmetyki na brzuszek? Ja zdecyduje się na kosmetyki palmers- w pierwszej ciąży idealnie się sprawdziły.
 
Do góry