reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witajcie -chwile mnie nie ma a tu takie wiesci !!!!
OLCIAK przeogromne gratulacje !!!!!!!!!

No to sie zaczyna !!! Ufff ja tak jak dostalam pozwolenie na rodzenie i wieksza ilosc ruchu tak cisza :-/ sporadyczny skurcz i to na tyle ,,,,jedyne co to mam stopy jak dwie ogromne banki !!!!-przez te upaly

Dziewczyny spokojnej niedzieli zycze tylko z dobrymi wiesciami no i tak co sie nie rozpakujecie wszystkie bo naprawde wyjdzie na to ze bede ostatnia ;-)

Natkusia jak tam mamusiu??

Ps. Znowu mam pare stron do nadrobienia
 
Hej!
Wchodze na forum i co? Olciak rozpakowana, a ja tu Gorgusie po wczorajszym wieczorze obstawiałam.
Och i kolejny upalne dzień. Na szczęście jutro już burze zapowiadają choć temp. Ma wciąż być 28 stopni....
 
No to noc pięknie przespana i podobnie jak Anna powoli mam focha,że tu sie dziewczyny w kolejkę wpychaja :-)
No cóż.ja to jednak dobije Spokojnie do tego 1.08.a we wtorek mam wizytę u gina ostatnia.
Ewcol jalb co czegoś bylo trzeba,to sie nie krępuj pisać do mnie,bo w końcu mam najbliżej do Polic. Wyśle ci pw moja kom.na wszelki wypadek :-)
 
OLCIAK kolejna mamusiu gratuluje!! :-):-)

Czesc dziewczynki :*

Wybaczcie, że malo sie odzywam ale Wojtus przyslania mi caly świat ;-) wczoraj go dostalam od 10 i jestesmy razem caly czas. Przed chwila zawiozlam go na kąpanie wiec mam chwike.
Ogolnie jest strasznie grzeczny, cały Michaś i ciagle by spał.. musze go budzic na karmienie i na razie karmimy sie piersia :tak::tak: jest przeciwienstwem Michala i pieknie ssie i chwyta wiec mam nadzieje, że tym razem sie uda :-) ale dziewczyny ktore maja problem z plaskimi/wkleslymi brodawkami polecam te wkladki formujace z Medeli.. u mnie sprawily cuda i pieknie wyciagnely brodawki :tak:

No co tu duzo mowic.. jestem w malym zakochana i jest trzecia miloscia mojego zycia.

Dzisiaj nq zamknietym wrzuce foto :-)

Jestem z Wami wszystkimi i trzymam &&&&&!

Podczytuje Was ale jakos weny brak na pisanie.

Caluje Was wszystkie!
 
Hej
Olciakk, ale czad :D gratuluję Ci serdecznie i po cichu zazdroszczę. Czekam na relację i zdjęcia synka.

Gorgusia się nie odzywa, kto wie czy i ona nie tuli już malucha :)

U nas grzmi od rana. Mam wieeeelką nadzieję, że w końcu będzie padać.
 
reklama
a to niespodzianka z rana:-) i mamy kolejnego maluszka:-) super:-)
olciakk jak znajdziesz chwile podeslij mi dane do tabelki, wage, dlugosc, pkt etc...

ja znowu nie spalam w nocy a teraz jestem jak dętka..jak obudziłam sie o 3 tak koniec..komary mnie pogryzły i całą noc sie drapałam a przy zamknietym oknie sie spac nie da bo sie mozna udusic..ehh..trzeba sie ogarnac, wziac prysznic to moze się dobudze bo czuje się okropnie po tej dzisiejszej nocy ;/;/
 
Do góry