reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gorgusia straszy a Olciakk rodzi :-) Witamy kolejne lipcowo-sierpniowe dzieciątko :-)

Natkusia - czekamy na zdjęcia Wojtusia :-)

U mnie też gorąco, na wschodnim parapecie 41 stopni, w mieszkaniu 27, zaraz wskakuję do chłodnej kąpieli i może jakoś do życia wrócę :-)
 
reklama
Naktusia super wieści o poranku :) Kiedy Was do domu wypuszczą?

Ewaelinka Ty pisz do nas częściej :))))

Carine może weź prysznic i jeszcze troszkę zaśniesz...

Życzę nam wszystkim ochłodzenia choć wiem, że nie wszystkie Was to ucieszy ale ja bardzo potrzebuję :( bardzo bardzo.... BARDZO ;)

Dziś mam plan wyjść na troszkę z domu... może do lasu... chciałabym zmienić otoczenie... może lekki spacerek nie zaszkodzi... :))))

chciałąbym aby był już 27 lipca... przepakowałabym już torby :) i spokojnie... umyła okna :)))))))))))))
 
Witam was z rana!

Olciakk gratuluję i zazdroszcze !!!
Natkusia super że już jesteś z Wojtusiem. Czekamy na zdjecia!

U mnie nic straszna, nie mogłam usnąć chyba do 4. Ale jak tylko wstałam z łóżka i chciałam coś zrobić to oczy mi się zamykaly. I tak w kółko. Synek z racji że w domu jeden wiatrak to śpi z nami, wiec o 9 dostałam butelką w czoło bo mu się piciu skończyło. Swoją drogą cieszę się że wstał i sam odnalazł butle żeby sie napić. Zyskalam dodatkowe 20 minut spania.no i największy pozytyw tego ranka-otwieram zasłony a tam chmurki ;))) dalej duszno ale szansa na jakąś burze jest :)
 
Olcia - gratulacje! a to niespodziewany zwrot akcji! Super! Witamy Danielka na świecie! Napisz więcej jak dasz radę. I cudownie że miałaś go przy sobie od razu po porodzie tak długo. Mi zabrali córkę od razu na badania a ja byłam za słaba aby sie upomnieć (i też nie wiedziałam że mam prawo) Teraz będę walczyć jak lwica, żeby mieć bobasa najpierw tylko dla siebie :)

Barbarka - chmurek zazdroszczę! U nas już teraz w domu 27. z d e c h n ę!

Tak marzę że jeżeli poród ma sie zacząć w najbliższych, tych upalnych dniach to ja chcę nocą, w chłodzie.....
 
Cześć Dziewczyny
Nie wiem co tam u Was od dwóch dni :szok: widziałam tylko, że jest kolejny maluszek. Gratuluję mamie :-)

Pytanie na szybko mam do tych dziewczyn, które zdecydowały się na bankowanie krwi pępowinowej, którą firmę wybrałyście i dlaczego?
Dzięki bardzo
 
Olciakk- gratulacje! zazdroszcze!
Natkusia- czekamy na zdjecie ;)

Powiem wam, ze nie dosc ze pod koniec ciazy mamy ciezko to jeszcze pogoda nam nie pomaga... kurde no! Gdzie ta burza?!!!
 
Olciak super ze Daniel juz na swiecie. Gratuluję!:-) Czy teraz cisnienie juz ci sie ustabilizowalo?

Gorgusia no to mialas w nocy taki synrom zaprzeczania jak ja przy Alku. Ok 12 w nocy zaczely mi sie skurcze co 8-5 min i moj m. Liczy i mowi to sie chyba zaczyna. Ty rodzisz a ja mu na to haha chyba ty! No i poszlam sie kompac. Ale torbe dopakowalam i juz przez cala noc nie spalam bo mialam skurcze. O 6 obudzilam m o 7 jechalismy na porodowke a o 9.40 synek urodzil sie przez cc. Ale widze, ze u ciebie sie wyciszylo...chociaż juz teraz to pilnuj się;-) nie znasz dnia ani godziny:tak:

Ewcol oj to niedobrze, ze ci te cukry tak skaczą. W szpitalu jednak bedziesz bezpieczniejsza i Ty i dziecko! Trzymaj sie!

U mnie od rana pada a mnie mimo tego, ze sie wyspalam glowa boli. Zazwyczaj tak mam na deszcz, burzę:dry:

Dzis ostatni dzien m. Urlopu. Smiejemy sie ze powinnysmy powysylac kartki z pordrowieniami z wakacji w Warszawie! Ehh nie bylo tak jeszcze. Ali sie urodzil w maju i jak mial 2,5 miecha to pojechalismy juz nad morze. Cóż nie mozna miec wszystkiego!
 
reklama
Natkusia...Wojtuś śliczny i taki pucołowaty. I ten nosek. Nic dziwnego, że się zakochałaś:)

Jeszcze raz gratulacje dla Was!!!
 
Do góry