reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ma_Dunia miłgo śniadanka :)

Ewcol a Ty już jutro się pakujesz... nie pamiętam czy będziesz miała tam jakiś dostęp do nas. Z uwagi na tę odległość to może i dobrze, że będziesz już pod okiem specjalistów... Będę trzymała kciuki za cukier i szczęśliwe rozwiązanie :* Rodzina przygotowana na samodzielne funkcjonowanie?

Marlenkus monitoring już od rana... ja 29 lipca będę miała swoje pierwsze w życiu ktg... w ciąży z Mają nie miałam ani razu :szok: Ale też nie doczekałam 40 tc - cc miałam w 38 tygodniu. Myślę, że się pospieszyli z uwagi na wagę Mai z usg (4500) oraz zbyt dużą ilość wód płodowych...
Teraz cc wypadnie mi pod koniec 39 tc czyli bez 2 dni niemal 40 :) oczywiście wątpię jak na razie, że tyle wytrzymam... ale kto wie, kto wie :)

Obudziłam się bez zgagi... ciekawe ile to uczucie cudownej ulgi w przełyku potrwa...
 
dziś o 4.25 siłami natury na świat przyszedł Daniel. obecnie jest na ważeniu i mierzeniu bo 2 godziny leżał mi na cycku.
jestem przeszcześliwa! ;-);-);-)
jak ogarne się trochę to zdam dokładniej relacje, poród był ciężki bo wywoływany przez wysokie ciśnienie. bez rozwarcia..
dziękuje za wszystkie słowa wsparcia! kochane dziewczyny
 
Hej dziewczyny

Ja tez juz nie spie. Od dwoch dni budzi mnie bolesny przepowiadacz. Zgagi poki co sie pozbylam. Brzuch ewidentnie nizej. Ile przed porodem sie opuszcza, bo nie pamietam.

Na zgage polecam tez na czczo szklanke wody z miodem i cytryna.

Trzymajcie sie dzis chlodno, bo pogoda znow nas dobije.
 
Dzień dobry :-) Noc spokojna;więc po co ja te te torby pakowałam :p Antek postraszyl ale jeszcze nigdzie się nie wybiera- w końcu w pon fryzjer a we wtorek pedicure :p

Biedne z tą zgagą jesteście.... Paskudztwo.

Powodzenia na ktg. Te co w domu dbajcie o siebie!
U nas dziś jest festyn więc z Kacem pewnie pójdziemy. I robimy przemeblowanie dziś :-)
 
Olciakk :) jaka wspaniała wiadomość, że już masz swojego Skarbka. Porodu ciężkiego oczywiście współczuję ale cieszę się, że wszystko z Wami dobrze :)))) GRATULACJE!!! Czekamy na dalsze wieści :))))))))))
 
reklama
Do góry