reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Fiuu- ja dziś nie chcę rodzić ;-) a mój organizm tylko ćwiczy przed przed porodem. Grill był u mnie w domu,a ja nie chciałam nikomu mówić że coś mi dolega więc musiałam tam być. Skoro dałam radę to znaczy;że nic się nie dzieje. Pogadalam z Antkiem i co nieco mu wyjasnilam....ech...kolejny skurcz.
 
reklama
jesli antek chce wychodzic,to ty sie niedlugo do warszawy powinnas zbierac :) no nic bedę tu zaglądać,co by być na bierząco :) moc jest z Wami
 
Witam się wieczornie :)
My też grilla zaliczyliśmy u moich rodziców na działce. Odpoczęłam trochę od Agatki, bo była też moja siostra - w takich sytuacjach ja jestem mało atrakcyjna :D

Gorgusia, trzymam kciuki. Ciekawe, co przyniesie noc :)

Marlenkus, olciakk, barbarka - ściskam was mocno.

Carine, a mierzysz sobie cukier w domu? Ja mam tę nietolerancję glukozy (wyniki miałam 87/177/127) i muszę uważać z jedzeniem. Też przytyłam tylko 6,5 kg, a mała ważyła we wtorek (37+3) 2640 g.
 
Gorgusia dokładnie- możesz dołączyć;)
Monia dziękuję:*
Magda37 już jestem gotowa;) codzienne krzyczałam, że jeszcze nie czas! A dziś to się wyszykowałam nawet;)
Ogolona, wypachniona, piękny dobierany zapleciony;)
Kahaka :*
 
Zaraz to poczytam :D jak zobaczyłam cyferki u gorgusi to już myślałam, że po wszystkim :)

Tak się przejełam, że brzuch mi się zrobił twardy i tak kilka razy chyba co 4 minuty :D ale chyba już przeszło ;)))

Ja dzisiaj znowu chodzę jak Zombie przy jakiejś apokalipsie. Zasnęłam koło 24, po 2 się obudziłam i tak chyba do 5. Potem przysnęłam i z pobudkami przespałam chyba do 9. Chyba bo już nie jestem pewna, już nawet nie jestem pewna co zjadam w nocy bo ze zmęczenia nie pamiętam. Wyglądam koszmarnie, coraz bardziej przypominam kluskę, a zmęczenie powoduje, że wyglądam upiornie. Cudem się zmusiłam żeby na 19 wyjść na spotkanie z koleżanką. Ale ciesze się, niedawno wróciłam, dawno się nie widziałyśmy :)

Szpitalne dziewczyny, bądźcie dzielne, już niedługo :)

Co do cukrzycy - dieta jest taka, że nie da się przy niej tyć :) swoją drogą jak wy określacie, że przytyłyście/schudłyście ileś tam gram? Przecież na wagę ma wpływ nawet zrobienie za przeproszeniem kupy :D siku etc. Co więcej kiedyś zrobiłam eksperyment - zważyłam się, wypiłam szklankę wody, zjadłam jogurt i jeszcze coś tam małego. Wlazłam na wagę i miałam 1 kg więcej :) a na ostatniej wizyxie wyszło mi 1 kg mniej :) mój lekarz ma starą wagę ze wskazówką :D i tam się nie bawimy w żadne gramiki :D

Wlazłabym do basenu :)

Fiuufiuu co do babci to bądź dobrej myśli :)
 
Marlenkus aż mi glupio że ja tu płacze a ty biedna w tym szpitalu :/

Mąż zauważył mój humor i zabrał mnie na wieczorny spacer nad morze. Aż wstyd że mam do plaży kilometr a w tym sezonie ani razu nie bylam. W każdym bądź razie na troszkę zapomniałam o tych swoich "problemach". Teraz głowę mi zaprzata niesamowity ból kręgosłupa, prawej nogi i półdupka. I jeszcze jakieś bóle podbrzusza. Kurde nachodzilam sie trochę i teraz cierpię. Za to mąż namawia że jeśli chcę urodzić to jeszcze jakieś igraszki i jedziemy na porodowke :) No ale woda niesamowita i gdyby nie to że ze stroju kąpielowego moga sie bardzo łatwo zrobić stringi to bym wlazla się wykąpać.
 
Barbarka niepotrzebnie:)
Daję radę;) Troszkę mnie dziś te ktg zdołowały, ale juz jest ok;)
Fajnie, że Twój mąż na tyle spostrzegawczy i zdołał załagodzić smutki :)
 
reklama
Izis- gdybyś przeze mnie zaczęła rodzić to dopiero by było ;-)
Barbarka- zazdroszczę tego spaceru. Dobrze że M go wymyślił.
Marlenkus- ile dziennie masz ktg?

Ja spakowałam Antka i w części naszykowałam siebie. Jutro skończę. Teraz czekam na kolejnego skurcza i idę się myć. Może po kąpieli ucichną.
Spokojnej nocy wszystkim.
 
Do góry