reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Byłam dzisiaj na kontroli w luxmedzie. Młode ma 3.5cm i termin trochę podgonił i zgadza się z owulacją w końcu 🥰 Dzisiaj 10+3 I powiedziała, żeby powoli odstawiać luteinę 2x100: najpierw zejść na 1 dziennie, a później co drugi dzień. Okazuje się też, że Luxmed sam nie robi pappy (jedynie placówka w Wawie), ale mam to w pakiecie, więc dostałam podzlecenie do innego centrum medycznego we Wrocławiu i w sumie super, bo już się umawiałam sama prywatnie, a tak przynajmniej Luxmed za to zapłaci 😁
Nie mogę się doczekać prenatalnych, bo mam nadzieję, że wpuszczą Niemęża i w końcu zobaczy młode na ekranie, bo jeszcze nie miał okazji 😁 jeszcze w luxmedzie na ekranie to fajnie widać, ale już zdjęcia to jak drukowane kalkulatorem i muszę mu każdy element pokazywać i tłumaczyć na co patrzy 🤣
 
reklama
Dziewczyny 11+ czy was też przestają piersi boleć? Jakie macie z tym doświadczenia w innych ciążach. One nie bolą ciągle? Ciekawa jestem
 
Czyli raczej to normalne że może ten ból odchodzić. Wcześniej bolały bardzo i urosły o rozmiar przez co mam rozstępy. Ciekawe czy potem urosną jeszcze
 
Czyli raczej to normalne że może ten ból odchodzić. Wcześniej bolały bardzo i urosły o rozmiar przez co mam rozstępy. Ciekawe czy potem urosną jeszcze
Z mojego doświadczenia: przestały boleć ale potem jeszcze dość sporo urosły na koniec ciazy i w czasie nawalu po porodzie. No i taka przypominajka ze od 16tc można już zauwazyć wyciek mleka :D
 
Czyli raczej to normalne że może ten ból odchodzić. Wcześniej bolały bardzo i urosły o rozmiar przez co mam rozstępy. Ciekawe czy potem urosną jeszcze
Mi pierwszą ciążę całą rosły. Kupiłam na początku większe staniki, a jakoś później kupiłam kolejne, bo się nie mieściłam. A po porodzie jeszcze więszke, bo nie doceniłam rozmiaru 🤣

Mnie już nie bolą tak aktywnie, ale są bardziej wrażliwie, jak mi syn przykopie to mnie boli.
 
Z mojego doświadczenia: przestały boleć ale potem jeszcze dość sporo urosły na koniec ciazy i w czasie nawalu po porodzie. No i taka przypominajka ze od 16tc można już zauwazyć wyciek mleka :D
będziecie zbierać to mleko co zbierało się w piersi? Podobno zbierają do strzykawek i mrożą
 
reklama
Mi pierwszą ciążę całą rosły. Kupiłam na początku większe staniki, a jakoś później kupiłam kolejne, bo się nie mieściłam. A po porodzie jeszcze więszke, bo nie doceniłam rozmiaru 🤣

Mnie już nie bolą tak aktywnie, ale są bardziej wrażliwie, jak mi syn przykopie to mnie boli.
ja mam przywaznie tak że w nocy bardzo bolą i na wieczór. Ale mam brodawki wrażliwe. Ale wcześniej piersi były mega gorące. Ale pewnie później znowu to wróci. Zastanawiałam się czy ból piersi jest jakimś wyznacznikiem tego czy będzie mleko
 
Do góry