reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Nie wiem czy ktoś ma aż taki wypływ, być może :D u mnie to były raczej pojedyncze krople pod prysznicem, a też przed musialaby być pierś umyta i dopiero zebrać :p pewnie się da, ale dla mnie gra niewarta świeczki. Ja widziałam że w USA jest na to moda, ale to co widziałam to kobiety jednak stymuowały ten wypływ.
oki rozumiem
 
reklama
Kurcze, mi się majaczy, że przy wysokim ryzyku stanu przedrzucawkowego można zrobić jeszcze dodatkowe badania jakieś... @Zazuu czy to nie Ty mi o tym mówiłaś jakoś rok temu? Czy całkiem coś namieszalam?

Właśnie przeczytałam.
Generalnie @Paulusman też nie mogła brać acardu i zamiast tego brała chyba zaax? I mimo wysokiego ryzyka udało się szczęśliwie donosić ciążę.
Ja miałam bardzo wysokie ryzyko, ale nie dotknął mnie ten problem
 
Witajcie mamusie sierpniowe!chetnie do Was dołączę. Mam termin na 25.08. To będzie moje 4 dziecko. Pierwszy syn też miał termin na 25.08 tylko 2017 🤭.
Od razu pytanko, czy również czujecie się ciągle zmęczone? Ja wychodze właśnie z infekcji zatok, ale ogólny stan mojej energii od Swiat oceniam na 0 na 10. Do wszystkiego się zmuszam. Zero kondycji. Przez to niestety siada mi humor. W poprzednich ciążach też wspominam, że było zmęczenie, ale ze aż tak to nie pamiętam. Albo wyparlam😉. Trzymam za nas wszystkie kciuki. Pozdrawiam..
 
1706618747140364460062516626616.jpg

A jeśli chodzi o dzisiejsze zachcianki to wyglądaja one tak:😋. A Wy macie na coś smaka szczególnie?
 
Witajcie mamusie sierpniowe!chetnie do Was dołączę. Mam termin na 25.08. To będzie moje 4 dziecko. Pierwszy syn też miał termin na 25.08 tylko 2017 🤭.
Od razu pytanko, czy również czujecie się ciągle zmęczone? Ja wychodze właśnie z infekcji zatok, ale ogólny stan mojej energii od Swiat oceniam na 0 na 10. Do wszystkiego się zmuszam. Zero kondycji. Przez to niestety siada mi humor. W poprzednich ciążach też wspominam, że było zmęczenie, ale ze aż tak to nie pamiętam. Albo wyparlam😉. Trzymam za nas wszystkie kciuki. Pozdrawiam..
z tym samopoczuciem to bardzo różnie, często zależnie od dnia. Spóźnione smacznego!

Ogólnie to przeniosłyśmy się już na wątek prywatny. Dlatego jest tutaj już ciszej, ale pewnie będzie jakaś lista dodatkowa dla chętnych
 
Witajcie mamusie sierpniowe!chetnie do Was dołączę. Mam termin na 25.08. To będzie moje 4 dziecko. Pierwszy syn też miał termin na 25.08 tylko 2017 🤭.
Od razu pytanko, czy również czujecie się ciągle zmęczone? Ja wychodze właśnie z infekcji zatok, ale ogólny stan mojej energii od Swiat oceniam na 0 na 10. Do wszystkiego się zmuszam. Zero kondycji. Przez to niestety siada mi humor. W poprzednich ciążach też wspominam, że było zmęczenie, ale ze aż tak to nie pamiętam. Albo wyparlam😉. Trzymam za nas wszystkie kciuki. Pozdrawiam..

Tak, u mnie brak większych objawów poza właśnie dużym zmęczeniem. Popołudniu po pracy to już oczy na zapałki 😉
 
z tym samopoczuciem to bardzo różnie, często zależnie od dnia. Spóźnione smacznego!

Ogólnie to przeniosłyśmy się już na wątek prywatny. Dlatego jest tutaj już ciszej, ale pewnie będzie jakaś lista dodatkowa dla chętnych

Ok, domyśliłam się, że przeszłyście na grupę prywatną 🙂 czekam na info o liście dodatkowej 🙋‍♀️
 
reklama
Witajcie. Mnie można wpisać na 20.08. To będzie moje drugie dziecko. A przy okazji- czy któraś z Was tak ma że sutki swędzą jak najete ? Czasem mniej czasem bardziej. W poprzedniej ciąży tego nie było. Zaczęło się zanim dowiedziałam się o ciazy- parę dni przed testem.
 
Do góry