reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Dokładnie jak u mnie... dałabym się pokroić że to będzie chłopiec. Nawet się poryczałam, jak przeczytałam że dziewczyna. Wbrew wszystkiemu...
Ja nie miałam żadnych oczekiwań, ale koleżanki mi mówiły, że one takie objawy to miały w ciązy z dziewczynkami i coś tam z tyłu głowy zaczłęam mieć, że może jednak dziewczynka i że fajnie byłoby być mamą dziewczynki. Jakieś bodziaki pooglądałam, a teraz to nie kupię, bo mam wszystko po synu i to w nadmiarze 🤣🤣
Chociaż zaoszczędzę 😁
 
Ja nie miałam żadnych oczekiwań, ale koleżanki mi mówiły, że one takie objawy to miały w ciązy z dziewczynkami i coś tam z tyłu głowy zaczłęam mieć, że może jednak dziewczynka i że fajnie byłoby być mamą dziewczynki. Jakieś bodziaki pooglądałam, a teraz to nie kupię, bo mam wszystko po synu i to w nadmiarze 🤣🤣
Chociaż zaoszczędzę 😁
U mnie podobnie, wszystko mam:p też nie będzie mi dane być mamą dziewczynki, bo już trzeciej ciąży na bank nie przeżyję 🤣 dzisiaj znów ledwo się ruszam, idę do fizjoterapeutki na 12🙈
 
U mnie podobnie, wszystko mam:p też nie będzie mi dane być mamą dziewczynki, bo już trzeciej ciąży na bank nie przeżyję 🤣 dzisiaj znów ledwo się ruszam, idę do fizjoterapeutki na 12🙈
też właśnie stwierdziłam, że chyba marzenia o trzecim dziecku pora odpuścić, jak druga ciąża zapowiada się jeszcze gorzej niż pierwsza. 🥲 a będę tylko starsza :p
 
reklama
Do góry