reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja jestem z kolei raczej niskociśnieniowcem, ale moja mama zawsze powtarzała że to w ciąży jej się zaczęły problemy z arytmią, więc zobaczymy co przyniesie los, a w sumie to bardziej geny :D

Pozdrawiam z łóżka, bo dzisiaj nie mam siły na nic i tylko na jedzenie się wynurzam 😴
Ja też niskociśnieniowiec a w ciąży nadciśnienie miałam. Ja mam ciśnieniomierz połączony z tel i mi się wszystko samo zapisuję.
Co do łóżka to i tak nieźle bo wstajesz jeść. Ja jem w łóżku, karmie dziecię też w łóżku.
 
Dzisiaj u mnie dzień podjadania. Ciągle coś jem... ciasteczko, czekoladka etc. Na kolacje zażyczyłam sobie sushi, ale to było pyszne :) Czuje że tyje, niedobrze. Miałam nadzieję że I trymestr zakończe z tą samą wagą.
 
Ja jestem z kolei raczej niskociśnieniowcem, ale moja mama zawsze powtarzała że to w ciąży jej się zaczęły problemy z arytmią, więc zobaczymy co przyniesie los, a w sumie to bardziej geny :D

Pozdrawiam z łóżka, bo dzisiaj nie mam siły na nic i tylko na jedzenie się wynurzam 😴
To ja mam dzisiaj tak samo...jakiś spadek mocy..nie wiem jak jutro wstanę o 5.30 żeby pojechać do pracy na 12h!😒
 
U mnie się już powoli zaczyna zgaga, codziennie rennie idzie w ruch. Nie wiem co mam jeść, a w ogóle to takie dziwne uczucie mam ciągle pełnego brzucha, a potem nagle ogromny głód, ale za dużo zjesc też nie mogę. Dziwne to takie. Też jestem z tych co mają wysokie ciśnienie na wizytach a w domu 90/60
 
reklama
Do góry