reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Nie zamartwiaj się na zapas. Ja w 1 ciąży też miałam niskie (niecale 12) i lekarka powiedziała, że przed 12tyg mogą poprostu takie być. Trochę szkoda że zrobiłaś przed usg bo to jednak parę dni i mogło podskoczyć to białko w tym czasie, a tak Ci obniży cyferki... poczekaj spokojnie na usg i ewentualnie dowiedz się czy jest opcja powtórzyć pappe np. dzień po usg żeby byly bardziej zbliżone terminy do porownania ryzyk.
Trzymam kciuki!
to lekarz kazał mi zrobić te kilka dni wcześniej, a laboratorium powiedziało, że czeka się 5 dni... gdzie wczoraj zrobiłam a dziś jest wynik 🤷‍♀️ co za kasztany, płace 400 zl i nie potrafią mi powiedzieć rzetelnie kiedy wynik 🤯 mogłam spokojnie zrobić w poniedziałek i myślę czy w poniedziałek nie zrobić ponownie...

Ile miałaś wtedy bialka? Bo bety ok 12 tak?
 
reklama
Hej dziewczyny ja się żegnam dziś byłam u lekarza po tyg i puste jajo jak nic
Dostałam skierowanie do szpitala na oddział ale pojadę w pon .
Wam wszystkim życzę bezproblemowych porodów i zdrowych dzidziusiów .
wszystkiego co najlepsze ❤️
Kochana życzę Ci dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia!
Pamiętaj, że się ułoży 😘
 
to lekarz kazał mi zrobić te kilka dni wcześniej, a laboratorium powiedziało, że czeka się 5 dni... gdzie wczoraj zrobiłam a dziś jest wynik 🤷‍♀️ co za kasztany, płace 400 zl i nie potrafią mi powiedzieć rzetelnie kiedy wynik 🤯 mogłam spokojnie zrobić w poniedziałek i myślę czy w poniedziałek nie zrobić ponownie...

Ile miałaś wtedy bialka? Bo bety ok 12 tak?
Musiałabym odgrzebać ale naprawdę były niskie. Gin jak spojrzała to się skrzywiła i mówi że takie graniczne te wyniki. Dlatego, widząc jej mine (jeszcze przed usg, na początku wizyty) zdecydowałam że robię nifty i koniec.
 
Karmisz córkę jeszcze? Planujesz w tandemie potem ?

U mnie też zgaga codziennie! Albo mdłości tak że nie mogę patrzeć na jedzenie, albo głód, że wszystko bym zjadła, ale zaraz się zapycham i zgaga 🥲
Jola odstawiła się sama na 9.5 miesiąca.
Karmiłam stałymi w łóżku. Czyli siadaj i masz bułkę. Przy hormonach jakie biorę nie wolno karmić.
To też był jeden z powodów późniejszych starań bo nie chciała butli, totalny cycoholik. Mam 2 kartony różnych butelek. Ani moje ani mm - tu się nie dziwię bo dla alergików śmierdzi rybą ale np koziego też nie. Do dzisiaj nie lubi mleka. Z kubeczka czy bidonu też nie.
Ona z powodów medycznych miała rozszerzoną dietę przed skończeniem 4 miesięcy a cycek i tak co 2h.
Karmieniw to największy koszmar mojego rodzicielstwa. Teraz butla wiedzie bardzo szybko
 
tak szczerze to wszystkiego mi sie odechciało, baaaaardzo bałam się tego badania i tych wyników...
To byłoby zbyt piękne gdyby wyszły mi dobrze... gdzieś tam sie łudzę, ze to jeszcze nic nie znaczy, ale reszta danych w teście papa takich jak wiek, moje choroby, poronienie - raczej nie poprawią mojego wyniku, a pogorszą.
Zdziwiłabym się gdyby wszystko było dobrze... chociaż miałam.wielką nadzieję :(
Najgorsze, że tak niskie wyniki serio nie wróżą nic dobrego - od genetycznych spraw (przy zespole edwardsa sa właśnie niskie beta i bialko) po ryzyko problemów z łożyskiem i ciśnieniem, a przy mojej alergii na acard to byloby bardzo źle :(
Pewnie nie będę się tu duzo odzywac do wtorku, bo chce ten weekend po prostu jakos przetrwać psychicznie i sie juz nie nakręcać... ale nie będzie łatwo...
Bejbe ja niestety się nie znam na tych badaniach, jeszcze nie jestem na tym etapie, ale rozumiem Twój stres 😔 jedyne co mogę Ci poradzić to to samo co Dziewczyny - że interpretacja ich samodzielnie wcale nie musi znaczyć nic złego. I za pewne tak jest, a teraz spróbuj wyluzować głowę i brzuszek, żeby Bejbik tego nie odczuwał 😘
 
Ja dziś długo pracowałam, a jak skończyłam to naszła mnie ochota na taką zupę kokosową z kurczakiem, więc wżarłam ją, poszłam spać i obudziłam się dopiero godzinę temu 🤯
Po obudzeniu wcale nie czuję się lepiej 😂
 
Ja dziś długo pracowałam, a jak skończyłam to naszła mnie ochota na taką zupę kokosową z kurczakiem, więc wżarłam ją, poszłam spać i obudziłam się dopiero godzinę temu 🤯
Po obudzeniu wcale nie czuję się lepiej 😂
Ja zjadłam batonika bo mi się chciało i jest mi mega niedobrze
 
reklama
Mąż je sałatkę w drugim pokoju, ja siedzę w salonie, jest spora odległość między tymi dwoma pokojami, bo korytarz a ja czuję „zapach” tej sałatki 🤢 bleee
 
Do góry