reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Od chodzenia, ja niestety jestem taka osobą która za długo nie posiedzi a potem podbrzusze ciągnie i boli. Po odpoczynku przechodzi. W ogóle to ostatnio czuję nacisk na macicę po leżeniu mija ale tak się martwię...
Ja jak mnie ciągnie to biorę No-spe i jest spoko
Ja już z utęsknieniem wyczekuje aż minie sezon chorobowy, bo mój syn uczeszcza do żłobka i cały czas się martwię, żeby czegoś nie przyniósł i zeby mnie nie zarazil, szczególnie teraz w 1 trymestrze
Mnie córa już zaraziła między innymi (w ciąży) rsv, zapaleniem uszu i oczu
Nie pogardziłabym taką przepowiednią na córeczkę 🤣 zawsze chciałam mieć parkę 🙈
Ja chciałam albo 2x dziewczynki albo 2x chłopców. Mąż chciałby parkę.
Przy córce wszyscy mówili, że chłopak bo:
Wyładniałam
Jem kiszonki (w ciąży nie mam na nie uczulenia)
Nie jem słodyczy (nie żebym miała cukrzycę ciążową)
No i wyglądam na chłopca
 
reklama
Ja z poprzedniej ciąży mam dwie pary ciążowych spodni z H&M i były fajne :) ale głównie i tak w legginsach i rajstopach ciążowych chodziłam 😉 Poza tym to resztę ubrań swoich normalnych nosiłam, bo nie przepadam za obcisłymi krojami, więc do końca ciąży nie miałam problemu, żeby coś założyć 😉 Największy brzuch trafi się nam na lato a sukienek to mam pełno, więc na pewno nie będę potrzebowała nic nowego. No chyba że kostium kąpielowy 😁

Ja dla córki przeważnie neutralne rzeczy kupowałam/nadal kupuje, więc dużo mi się przyda jakby tym razem był chłopiec ☺️ Takie typowo dziewczyńskie ma głównie po kuzynce 😉
Ja dla córki w sumie mało kupowałam bo u brata męża mamy też dziewczynkę starszą o 10 miesiecy i dostalismy pełno ciuchów. Ja to pojedyncze sztuki kupowałam. Jak się staraliśmy, i już zwatpilam że szybko sie uda to oddałam wszystko kuzynowi , któremu się 6.01 urodziła dziewczynka. 3 tyg po oddaniu, zobaczyłam 2 kreski :D
 
reklama
Mi np.herbata z cytryną ,,jedzie'' cebulą...
Ojej to nie zazdroszczę 😂

Ja z kolei nie mogę przeżyć zapachu pierników.. a mam ich kilka rodzajów po swietach i tak leżą w szafce i za każdym razem jak ją otwieram to...🤢

Na szczescie nie mam tak intensywnych odczuc zapachowych jak wczesniej, kiedy musiałam wynosić surowe ziemniaki z szuflady w kuchni na zamkniety balkon bo czułam je aż w salonie 😵‍💫
 
Do góry